جنوب دود بزرگ دریافت کمک های مالی از Houston Texans و تیتو ودکا

خبری که در جنوب دود بهار رویداد جمع آوری کمک مالی برای جنوب دود اضطراری صندوق امداد برای کمک به کارکنان صنعت لغو شد در اوایل ماه مارس نیست آن را به عنوان معلوم شد به پایان رسید همه مهم اعانه از رستوران و آشپز کریس چوپان و گروه خود را.

بیش از آخر هفته Houston Texans بنیاد اهدا $50,000 جنوبی دود در حالی که تیتو ودکا انتخاب کرده و آن را به عنوان یکی از چهار ذینفع فوری $1 میلیون دلار کمک مالی برای حمایت از صنعت مهمان نوازی.

سه تن دیگر ذینفعان هسته USBG بنیاد و جهان مرکزی ، تمام وجوه از Houston Texans بنیاد استفاده خواهد شد برای متقاضیان در هوستون و مناطق اطراف آن. Houston Texans رئیس جمهور جیمی Rootes گفت: در آزادی مطبوعات: “اثرات COVID-19 احساس بودن در همه صنایع به خصوص در صنعت مهمان نوازی…هوستون تبدیل شده آشپزی سرمایه از جنوب به دلیل این سخت کوش تگزاسی و ما احساس مجبور به ارائه آنها را با کمک در طول این زمان دشوار است.”

چوپان اعلام کرده بود که در جنوب دود بهار بود که لغو شد به دلیل coronavirus ترس به گزارش اینجا را در هوستون مطبوعات . مقدار برآورد شده در مسیر مطرح شد $200,000.

یک هفته بعد با کروناویروس ساخت راه خود را در سراسر کشور هوستون شهردار سیلوستر ترنر و هریس کانتی قاضی لینا هیدلگو اعلام سفارش در تاریخ 16 مارس — روز قبل از روز سنت پاتریک یک تعطیلات است که شبکه های بسیاری از کافه ها و کاباره ها مقدار زیادی خمیر — منع رستوران ها و کافه ها از باز کردن خود را در اتاق ناهارخوری و سالن برای 15 روز است.

آسیب سخت بود و سریع. رستوران ها و کافه ها همیشه حاشیه باریک به عنوان دور به عنوان سود به آنها بستگی دارد تعطیلات و جشن ها به پمپ کردن خود عامل سرمایه است.

در سال 2015 چوپان دهکده جنوبی دود بنیاد تاسیس شد در سال 2015 توسط چوپان سابق خود شریک کسب و کار, Kevin فلوید و لیندزی قهوه ای به بالا بردن بودجه برای هوستون فصل از انجمن ملی مولتیپل اسکلروزیس.

در سال 2017, رستوران و هتلداری, صنعت ناودان های ناشی از طوفان هاروی. جنوب دود امداد اورژانس صندوق برقرار شد برای منحرف کردن برخی از پول جمع آوری شده برای کمک به کارکنان صنعت بهبود یافتن از فاجعه طبیعی است. از آن پس صندوق اضطراری استفاده شده است برای کمک به کسانی که در مهمان نوازی جامعه در برخورد با غیر قابل عبور صورتحساب های پزشکی ناشی از آتش سوزی و دیگر شرایط وخیم.

A smoking scene from Southern Smoke 2019.

سیگار کشیدن صحنه از جنوب دود 2019.

عکس Lorretta دکتر ruggier

در حال حاضر, در حال حاضر وضعیت بسیار وخیم برای رستوران و نوار کسب و کار به عنوان بسیاری از آنها تعطیل شده یا در حال حاضر به عنوان عامل تحویل و از, فروشندگان, چیزی, رمان برای بسیاری از آنها است. جنوب دود بنیاد به سرعت شروع به دریافت برنامه های متعدد برای کمک به از مواد غذایی و آشامیدنی حرفه ای. به منظور رسیدگی به هجوم این سازمان اضافه کرده است شش نرم افزار اضافی screeners به اصل خود کارکنان ، جدید صفترس صنعت و حرفه ای که به تازگی گذاشته شده است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در طول طوفان هاروی موسسه خیریه دریافت حدود 200 برنامه های کاربردی. این ماه فقط بیش از یک هفته آن را دریافت کرده 3,500. پایه و اساس برنامه را می پذیرد و کمک های مالی در سراسر کشور. در حالی که نیاز است بسیار بزرگ وجود دارد نیز یک پاسخ. سازمان دیده است یک چشم انداز مثبت در آنلاین کمک های مالی اما این دو اخیر عمده کمک های مالی نیز کمک خواهد کرد که به پوشش برخی از جدی زمین.

Chris Shepherd's Southern Smoke Foundation is a light in a dark world.

کریس چوپان جنوب دود بنیاد یک نور در یک دنیای تاریک.

عکس Catchlight عکاسی

با توجه به چوپان جنوبی دود تیم در حال کار در سراسر ساعت غربالگری برنامه های کاربردی به منظور دریافت کمک های مالی به مردم به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. برخی از تازه ترین موارد شامل یک مادر در کالیفرنیا که از دست رفته کار خود را به عنوان یک سرور و زندگی با او را در ماشین خود را. جنوب دود است که ارائه کمک های مالی به آنها را به یک مسکن دائمی وضعیت. مورد دیگری بود که در تنسی که خانه نابود شد اخیر گردباد. بنیاد کمک به پول برای تعمیرات.

رستوران کارگران جامعه صندوق متعهد است 50 درصد از تمام پول جمع آوری شده به جنوب دود و به طور مستقیم با هر کسی درخواست کمک مالی مستقیم به جنوب دود اضطراری امداد صندوق نرم افزار.

کاترین Lott, مدیر اجرایی, در جنوب دود می گوید: “تیم من و من همه چیز را ما می توانیم به مراقبت از مردم به عنوان بسیاری از ما می تواند به ما رستوران ها و کافه ها هنوز هم ایستاده و پس از این بحران…جنوبی دود تیم ادامه خواهد داد به کار و همه ما از این طریق دریافت کنید با هم. ما در اینجا به مراقبت از خود ما”.

با هم تنها راهی است که ما آن را.

اگر شما می خواهم به کمک و یا درخواست برای کمک های مالی به southernsmoke.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>