Sparklight اهدا $300K به COVID-19 امداد


$150K به وعده های غذایی بر روی چهار چرخ $150K به بانک غذا در رد پای

Sparklight (یک کابل) گفت: آن اهدا کرده است 300.000 دلار برای کمک به در COVID-19 تلاش های امدادی در سراسر آن 21-دولت رد پای.

با توجه به این شرکت اهدا کرده است $150,000 برای وعده های غذایی بر روی چهار چرخ امریکا COVID-19 پاسخ صندوق و 150.000 دلار به مواد غذایی محلی بانک ها در بازارهای این شرکت خدمت می کند.

“Sparklight تا عبرتی برای دیگران با کمک به ما برای اطمینان از امریکا آسیب پذیر سالمندان ادامه خواهد داد برای دریافت وعده های غذایی آنها به شدت نیاز به در میان این بحران ملی” گفت: وعده های غذایی بر روی چهار چرخ امریکا رئیس توسعه افسر کریستین تمپلین در آزادی مطبوعات. “این کمک مالی سخاوتمندانه خواهد شد یک راه طولانی در ارائه یقین در طول این زمان نامشخص و من صحبت می کنند به نمایندگی از این کشور وعده های غذایی بر روی چهار چرخ شبکه در بیان عمیق ما قدردانی.”

وعده های غذایی بر روی چهار چرخ امریکا با پشتیبانی از بیش از 5000 جامعه مبتنی بر برنامه در سراسر کشور است که اختصاص داده شده به پرداختن ارشد انزوا و گرسنگی است. این شبکه در خدمت تقریبا هر جامعه در امریکا و به همراه بیش از دو میلیون نفر از کارکنان و داوطلبان ارائه وعده های غذایی مغذی دوستانه بازديد و کنترل ایمنی است که قادر به امریکا سالمندان برای زندگی, تغذیه, زندگی با استقلال و عزت.

مرتبط با: CenturyLink لوازم کشتی-به-ساحل اتصال به رحمت

“وعده های غذایی بر روی چهار چرخ و مواد غذایی محلی بانک ها در حال انجام این مهم نیاز به تغذیه در خطر اعضای جامعه که ممکن است در غیر این صورت گرسنه با توجه به اثرات از COVID-19 همه گیر” کابل یک مدیر عامل جولی Laulis گفت: در آزادی مطبوعات. “ما افتخار می کنیم برای حمایت از ماموریت خود را از طریق کمک های مالی کمک خواهد کرد که به ارائه کمک فوری برای افرادی که سخت ترین ضربه را در طول این بحران بی سابقه ای.”

مرتبط با: NCTA: صنعت اهدای $100M از COVID-19 PSA آگهی فضا زمان

کابل یک اتحاد پیوست و دیگر اپراتورهای کابلی در باز کردن آن نقاط فای برای استفاده عمومی در طول بیماری همه گیر. کارکنان شرکت نیز در حال ساخت ماسک برای پاسخ اول ارسال سبدهای هدیه و داغ کردن غذا از رستوران های محلی به بیمارستان و پلیس و آتشنشانی برای اولین پاسخ و اهدای کتاب به مراکز ارشد.

مرتبط با: زنجیر تلویزیون به کمک فیلم اجاره سود به COVID-19 گروه

پرداخت ارائه دهندگان تلویزیون اهدا کرده اند و مطرح شده میلیون ها دلار برای COVID-19 امداد از جمله Comcast رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل برایان رابرتز که خانواده اهدا 5 میلیون دلار برای خرید لپ تاپ برای فیلادلفیا دانش آموزان و کسانی که همراه با دیگر Comcast مدیران خود را متعهد 2020 حقوق و دستمزد به COVID-19 باعث می شود. در 17 مارس Mediacom رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Rocco Commisso آغاز یک رفتن صندوق من پروژه به منظور بالا بردن €500,000 برای بیمارستان ها در فلورانس ایتالیا در خانه خود را, فوتبال تیم های ساوتهمپتون و کشت تلاش با €250 ، 000 از پول خود را. تا به امروز این پروژه را مطرح کرده است بیش از €800,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>