ویژه دادستان شنود گذاشته به جورج فلوید مورد; مینیاپولیس رئیس پلیس عذرخواهی به خانواده; شهرستانها اعمال حکومت: به روز رسانی زنده

به عنوان شهرستانها در سراسر کشور راه اندازی شد تا تلاش های رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام antifa یک سازمان تروریستی ویژه دادستان نامگذاری شد در مورد جورج فلوید که مرگ در بازداشت پلیس مینیاپولیس همچنان طنین انداز در سراسر کشور.

بنیامین Crump وکیل خانواده فلوید گفت: افسر پلیس که فشرده زانو خود را در گردن ممکن است او را شناخته شده است و باید به اتهام قتل درجه اول. افسر درک چوین شد متهم درجه دوم قتل نفس و سوم-قتل درجه و اخراج در هفته گذشته و چند روز پس از رویارویی.

در میان اصرار توسط Floyd اعضای خانواده و مینیاپولیس رهبران رژیم صهیونیستی است. تیم Walz به نام دولت دادستان کل کیت الیسون به عنوان دادستان ویژه به بررسی فلوید مرگ است.

در شیکاگو یکی از ده ها تن از شهرستانها با خرید و فروش گاهی-تظاهرات خشونت آمیز بیش از 20 افسر پلیس زخمی شدند ده ها تن از ساختمان های آسیب دیده بودند و چندین وسایل نقلیه سوخته شنبه شب.

در روز شنبه را روز ملی اعتراض ده ها هزار نفر از مردم به خیابان ها ریختند. مینیاپولیس, لوس آنجلس, شیکاگو و آتلانتا در میان شهرستانها تصویب حکومت برای سرکوب این تحول باعث فلوید مرگ نابرابری نژادی و خشونت پلیس. در نیویورک, آتش سوزی سوخته و یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی به نظر می رسد برای نشان دادن یک ماشین پلیس رانندگی به یک جمعیت از معترضان.

برخی از روزنامه نگاران پوشش تظاهرات مجروح شدند و با گاز اشک آور و دود بمب و nonlethal پرتابه شلیک شده توسط پلیس. در پیتسبورگ حداقل سه روزنامه نگاران محلی زخمی شدند, توسط معترضان, پلیس گفت:.

منابع, راه هایی برای کمک: چگونه شما می توانید از صفحه اصلی

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. در اینجا آخرین تحولات:

مینیاپولیس رئیس پلیس: فلوید مرگ ‘نقض انسانیت’

مینیاپولیس اداره پلیس رئیس Medaria Arradondo گفته سی ان ان در مصاحبه با جورج فلوید مرگ شد “نقض بشریت است.”

صحبت کردن در سایت که در آن فلوید درگذشت پس از اخراج افسر پلیس درک چوین برگزار زانو خود را به Floyd گردن برای نزدیک به نه دقیقه Arradondo عذرخواهی به Floyd خانواده و گفت که او یک “احشایی” و “عاطفی” در واکنش به این ویدئو که موجب خشم و انزجار در سراسر کشور.

“وجود مطلق حقایق در زندگی” Arradondo سی ان ان گفت. “ما نیاز به هوا برای نفس کشیدن. قتل آقای فلوید بود یک حقیقت مطلق است که این اشتباه بود. من نیاز روز یا هفته یا ماه یا فرآیندهای یا بوروکراسی به من بگویید که چه رخ داده است را در اینجا آخرین جمعه آن اشتباه بود.”

وقتی پرسیده شد که چرا او اخراج چهار افسران درگیر در این حادثه که منجر به Floyd مرگ Arradondo گفت: “در ذهن من این بود که تخلف از بشریت است. این یک نقض سوگند اکثر مردان و زنان قرار داده است که این مدرسه در — این می رود کاملا در برابر آن. این می رود بر خلاف آنچه ما به آن اعتقاد داریم.”

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون منجر به پیگرد قانونی

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اعلام کرد دولت دادستان کل کیت الیسون منجر خواهد شد دادستان در Floyd مورد.

Ellison به نام مورد “غیر معمول به دلیل راه که آقای فلوید کشته شد و چه کسی آن را در دست متهم بود که یک مینیاپولیس افسر پلیس است.”

او گفت که او انتظار دارد به کار با Hennepin County وکیل Mike Freeman در مورد. الیسون را اعلام نکرد اتهامات عنوان شده علیه اضافی برای چوین و یا اتهامات عنوان شده برای سه نفر دیگر از افسران درگیر در این حادثه. وی افزود: “تعقیب افسران پلیس برای تخلف از جمله قتل و قتل بسیار دشوار است.”

“هر لینک در دادستانی زنجیره ای را مورد حمله قرار می آیند به عنوان ما در حال حاضر این مورد به هیئت منصفه و یا یک حقیقت یاب و ما نیاز به مطمئن شوید که ما کاملا آماده شده است. ما قصد داریم به صورت کاملا آماده است.”

نیمه راننده کامیون در بیمارستان بستری پس از دستگیری ‘تحریک جمعیت از تظاهرات مسالمت آمیز’

مینه سوتا وزارت امنیت عمومی را تایید کرد یک نیمه راننده کامیون در بیمارستان بستری شد و پس از دستگیری ظاهر نشان معترضان پراکندگی پس از یک کامیون سوار به یک جمعیت از تظاهرات مسالمت آمیز در بین ایالتی 35.

وزارت امنیت عمومی به نام راننده اقدامات “بسیار نگران کننده” و اضافه شدن راننده شد “تحریک جمعیت از تظاهرات مسالمت آمیز.” ویدئوها از صحنه نشان داد 18-ویلر رانندگی نسبت به جمعیت زیادی از فرار معترضان قبل از آمدن به توقف. تظاهرکنندگان همگرا در کامیون پس از آن متوقف شده است.

“راننده کامیون مجروح شد & گرفته شده است به یک بیمارستان با غیر تهدید کننده زندگی صدمات” وزارت امنیت عمومی است. “او تحت بازداشت است. آن را به نظر نمی رسد هر معترضان برخورد با کامیون.”

شهرستانها در سراسر کشور بریس برای تظاهرات

پس از شب از هرج و مرج در سراسر کشور شهرستانها آماده برای تظاهرات در پی فلوید مرگ است. بسیاری از تظاهرات باید به دنبال الگوهای مشابه وجود دارد صلح در ابتدا, اما همه چیز در نهایت به نوبه خود برای بدتر به طور معمول در شب.

در سانتا مونیکا کالیفرنیا به عنوان مثال وجود دارد تظاهرات مسالمت آمیز که در آن صدها نفر جمع راهپیمایی کردند و در زمان زانو برای بیش از دو دقیقه است. وجود دارد همچنین گزارش از غارت. یک ویدئو در رسانه های اجتماعی نشان داد یک زن در تلاش برای متوقف کردن غارتگران از شکستن را به یک فروشگاه.

دیگر شهرها نیز تظاهرات مسالمتآمیز در اوایل و اواخر بعد از ظهر یکشنبه.

در مینیاپولیس, کانون اعتراضات بود وجود دارد یک حس آرامش. داوطلب خدمه تمیز کردن شیشه های شکسته و آوار در پشت سمت چپ زیر غارت گسترده و اعتراض. در یک تغییر از روز گذشته, شهرستان, آثار عمومی خدمه کمک کرد موفق مراحل که انجام شد در درجه اول توسط داوطلبان.

هنوز هم برخی معتقد بودند آسیب بیشتر به آمده است. تا کنون فقط یکی از چهار افسران درگیر در این حادثه به پایان رسید که با فلوید مرگ متهم شده است. مینیاپولیس ساکنان خواهید اتهامات سه تن دیگر.

“ما اینجا هستیم تا به تفاوت’: معترضان به کاخ سفید

صدها نفر از معترضان بازگشت به کاخ سفید روز یکشنبه یک روز پس از تظاهرات خشونت تبدیل شد و پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای برطرف کردن جمعیت در پارک لافایت.

پارک بود و توقیف پنج شنبه و در نزدیکی ساختمان های باقی مانده سوار کردن اما پلیس و اعضای سرویس مخفی آمریکا اندود نما از کاخ سفید به تظاهرات انجام شده در خارج از در ورودی در 16 و ثانیه, خیابان.

محکم نشانه هایی است که خواندن “پایان خشونت پلیس” و “صلح اما نه صبر. ما نیاز به تغییر در حال حاضر” معترضان شعار می دادند و دست می زدند به عنوان جمعیت دارای عقاید در خورشید اواخر بعد از ظهر. در میان مداوم coronavirus همه گیر بسیاری از افراد در جمعیت عینک چهره پوشانده اند.

– کورتنی سوبرامانیان دیوید جکسون و کریستین فیلیپس

‘طوفان کامل” از ناآرامی های مدنی زیر فلوید مرگ, کارشناسان می گویند

چرا فلوید مرگ جرقه چنین گسترده احشایی خشم در حالی که سه نفر دیگر از مرگ و میر ناشی از آمریکایی های آفریقایی تبار در این سال – Breonna تیلور در لوئیزویل Ahmaud Arbery در گرجستان و تونی McDade سیاه نما مرد کشته شده توسط پلیس در تالاهاسی – نبود ؟

آرایه ای از احتراق مسائل همگرا به شکل یک “طوفان کامل” از ناآرامی های مدنی پس از فلوید مرگ و می تواند منجر به طولانی مدت تغییرات کارشناسان و اعتراض سازمان گفت.

Coronavirus همه گیر است که منزوی اکثر آمریکایی ها در خانه های خود مجبور میلیون ها نفر به بیکاری و نامتناسب آلوده آمریکایی های آفریقایی تبار در حال حاضر بسیاری نهفته با خشم و نا امیدی گفت: کریستن کلارک رئیس و مدیر اجرایی ملی وکلا’ کمیته حقوق مدنی تحت قانون است.

“اعماق ناامیدی زیادی در حال حاضر برای مردم این کشور,” او گفت:. “شما شمع بدون کنترل خشونت پلیس و این باعث می شود برای یک طوفان کامل.”

– ریک جرویس

شهرستانها عمده در سراسر ایالات متحده تحمیل حکومت به صبح روز دوشنبه اعتراض

به عنوان شهرستانها که در آن اعتراضات فوران سعی کنید برای سرکوب تظاهرات چند فرمانداران و شهرداران سراسر کشور اعمال شده یا تمدید حکومت یکشنبه در انتظار یک شب دیگر از ناآرامی. بیش از 20 شهرستانها تحمیل برخی از نوع حکومت نظامی. مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اعلام کرد او را تمدید حکومت نظامی برای مینیاپولیس و سنت پل از طریق پنج شنبه صبح.

شهرهای دیگر که اعلام کرد حکومت شامل شیکاگو و لس آنجلس و سان فرانسیسکو و میامی و کلیولند, Indianapolis, سیاتل و لویی – که در آن Breonna تیلور کشته شد .

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را تعیین Antifa به عنوان یک سازمان ترور

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یکشنبه اعلام کرد یک گروه چپ او فکر می کند که منجر به خشونت و ضد خشونت پلیس تظاهرات را به طور رسمی با برچسب تروریست ها.

“ایالات متحده امریکا خواهد بود تعیین ANTIFA به عنوان یک سازمان تروریستی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

Antifa – کوتاه برای “ضد فاشیست” – نام آزادانه وابسته به چپ متمایل ضد نژادپرستانه گروه های درگیر در برخی از درگیری های خشونت آمیز در سال های اخیر است. جنبش اتحاد بدون متحد ساختار یا ملی رهبری است.

– ویلیام کامینگز و کریستین فیلیپس

Crump: افسر ممکن است شناخته شده اند جورج فلوید قبل از رویارویی

وکیل برای Floyd خانواده می گوید: صاحب یک کلوپ شبانه که در آن فلوید می کرد به اطلاع خانواده خود متهم قاتل, Derek چوین شد یک افسر کردن وظیفه وجود دارد.

“آنها تا به حال به همپوشانی” حقوق مدنی وکیل بنیامین Crump گفت: CBS چهره ملت است. “و به طوری که در حال رفتن به جنبه های جالب توجه به این مورد و امیدوارم ارتقاء این اتهامات به قتل درجه اول به دلیل اعتقاد ما بر این او می دانست که جورج فلوید بود.”

هر دو مشغول به کار امنیتی در El Nuevo بازار مال فروشان با توجه به مالک سابق مایا سانتاماریا. اما سانتاماریا گفت: آنها ممکن است شناخته شده اند هر یک از دیگر از چوین به عنوان یک خاموش وظیفه پلیس مشغول به کار در خارج در حالی که فلوید مشغول به کار در داخل.

Crump گفت فلوید نشان داد به قصد کشتن با نگه داشتن زانو خود را در Floyd گردن برای تقریبا ده دقیقه در حالی که فلوید بود “التماس و تمنا برای نفس” Crump گفت.

60 Secret Service عوامل مجروح در تظاهرات

بیش از 60 سرویس مخفی عوامل مجروح در درگیری با معترضان در واشنگتن روز جمعه و شنبه آژانس گفت. برخی از آنها assaulted “لگد دار و در معرض مایعات بدن,” مقامات گفت.

یازده گرفته شد و به بیمارستان با غیر تهدید کننده زندگی صدمات. گفته معترضان تخریب شش راز خدمات وسایل نقلیه بارها و بارها سعی کردم به دست کشیدن بیش از موانع امنیتی و پرتاب آجر و سنگ و بطری آتش بازی و موارد دیگر در راز پرسنل خدمات.

هفده نفر بازداشت شده در جریان تظاهرات شنبه شب هنگامی که گروه های سازمان یافته “خم” در تخریب بیش از زمان تظاهرات شهردار موریل Bowser خود گفت.

کریستین فیلیپس

1 مرده در شیکاگو

شش نفر به ضرب گلوله کشته شدند و یکی کشته شد شهردار شیکاگو لری Lightfoot گفت.

بیش از 20 افسران به بیمارستان رفت و حداقل دو نیاز به عمل جراحی گفت: سرپرست David Brown. پلیس ساخته شده 240 دستگیری براون گفت. در صبح روز یکشنبه کنفرانس خبری Lightfoot به نام پنج شنبه شب را تخریب مرکز شهر “ویرانگر است.” او گفت: خودرو شد آتش و ویندوز بودند شکست.

“این است که چگونه ما به عدالت اجتماعی ؟ این است که چگونه ما را تغییر دهید ؟ قطعا نمی,” او گفت:.

Lightfoot گفت: علاوه بر این شهر حکومت نظامی او در آوردن ایلینوی گارد ملی و محدود کردن دسترسی به مرکز شهر Loop منطقه که در آن تظاهرات صورت گرفت. Lightfoot همچنین گفت که او تعلیق خدمات حمل و نقل به حلقه.

– فضل Hauck

مینیاپولیس, ‘چیدن یک جارو’

بدون از دست دادن زندگی و نه عمده خسارت آتش سوزی گزارش شد پس از انفجار از خشونت است که در شنبه شب یک بار دیگر لرزاند, مینیاپولیس, یک شهر تحت محاصره اعتراضات تقریبا یک هفته شهردار یعقوب فری گفت.

“حوادث شب گذشته بودند بدیهی است که دشوار است به تماشای بازسازی سفارش مهم بود” فری گفت: در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه ،

فری گفت که او را تشویق به دیدن ساکنان “بیرون آمدن از خانه های خود در برداشتن جاروب” برای کمک به رفت و برگشت دور مانده از شب از خشونت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی تبریک به گارد ملی برای “کار بزرگ آنها بلافاصله پس از ورود در مینیاپولیس.”

شهرستان برنامه ریزی شده برای تحمیل یک 8 بعد از ظهر حکومت نظامی در روز یکشنبه ، فری متعهد به کشور و شهر به مکانی بهتر برای مردم رنگ.

“این اقدام یک افسر و انفعال سه افسر را برای همیشه لطفا برای تغییر شهر ما,” او گفت:. “ما باید بهتر شدن شهر است. ما باید تبدیل به یک مطلب فقط شهرستان.”

افسر سابق پلیس چوین صورت می تواند هزینه های اضافی و ماموران در صحنه جورج فلوید مرگ هستند “نه از جنگل” دادستان کل الیسون روز یکشنبه گفت.

چوین را شریک و دو نفر دیگر از افسران که وارد صحنه حوادث گشوده اند و نه متهم شده است. الیسون صحبت در ان بی سی دیدار با مطبوعات گفت: شهرستان دادستان Mike Freeman می تواند شارژ دیگر افسران با کمک و معاونت در جرم در میان دیگر می شمارد.

‘چندین تیراندازی’ 2 مرگ و میر در ایندیاناپولیس

ایندیاناپولیس Metropolitan Police Department تایید دو مرگ و میر و گفت: آن بررسی “چند” تیراندازی هیچ یک از آن بودند افسر-درگیر و پس از یک شب دوم از خشونت های خروشان از طریق بخش هایی از مرکز شهر.

درگیری آغاز شد و در مه از گاز اشک آور و کمی بعد از 9 بعد از ظهر حدود دو ساعت پس از مسئولان شهرستان خواست در اعتراض سازمان به قرار دادن حوادث و پاک کردن خیابان ها. چندین معترض بازداشت شدند و خرابکاری گسترده گزارش شد پس. این یک دور صحنه های مختلف در روز قبل از آن که هزاران نفر از تظاهرکنندگان راهپیمایی مسالمت آمیز از طریق خیابان های مرکز شهر شعار هایی مانند “Black Lives Matter” و “بدون عدالت – نه صلح.”

– تیم Evans, Indianapolis Star

می سی سی پی شهردار معذرت خواهی برای جورج فلوید توییتر پست

یک شهردار می سی سی پی است عذرخواهی برای رسانه های اجتماعی نوشته است که به نظر می رسید به دفاع از رفتار پلیس مینیاپولیس در Floyd مرگ است. گلبرگ شهردار هال مارکس اما او را تکذیب کرد نظرات نژادپرستانه و گفت که او نمی خواهد استعفا دهد.

“من اعتراف که من نظرات اخیر مرگ غم انگیز جورج فلوید در مینه سوتا ساخته شد با عجله و خوب فکر کردن و یا بیان” او گفت:. او عذرخواهی کرد و به شهر 10,000 ساکنان و هر کسی که ممکن است جرم است.

این پست و که او حذف شده از توییتر گفت: “اگر شما می توانید می گویند شما نمی توانید نفس کشیدن شما در حال تنفس است. به احتمال زیاد است که انسان در اثر مصرف بیش از حد و یا حمله قلبی. تصویری را نشان نمی دهد او مقاومت کردم که او را در آن موقعیت است. پلیس مصلوب کردند.”

– Lici بوریج می سی سی پی شیپور لجر

4 افسران 3 روزنامه نگاران مجروح در پیتسبورگ

چهار افسر پلیس و سه روزنامه نگاران محلی زخمی شدند معترضان در پیتسبورگ شهرستان ایمنی عمومی اداره گفت. حداقل دو ماشین پلیس به آتش کشیده شد, به عنوان یک پرچم آمریکا, پلیس گفت:.

چهل و سه بزرگسال و یک نوجوان دستگیر شدند. پلیس ایالتی نامیده می شدند و در مرکز شهر صدمه به اموال بود “گسترده” با ده ها تن از کسب و کار غارت عمومی ایمنی بخش است. شهردار لایحه Peduto متهم سفید نر “آنارشیست” از ربودن اعتراض.

“به کسانی که خرابکاری در مرکز شهر شما را دستگیر شود” Peduto گفت. “شما تبدیل شده اند بسیار میشن و از همه مهمتر – مردم شما ظاهرا راهپیمایی ،

خواندن این: مینه سوتا مقامات می گویند “خارج از آشوبگران’ در حال ربودن تظاهرات صلح آمیز است. پس آنها چه کسانی هستند ؟

پلیس پیوستن به اعتراض در آلاسکا

“من نمی توانم نفس بکشم” تجمع در اسکله در جونو بود پیوست توسط ساکنان محلی و مقامات منتخب – و افسران پلیس.

فلوید به زبان آمده “من نمی توانم نفس بکشم” چند بار در لحظات قبل از او درگذشت. جونیو رئیس پلیس اد مرسر گفت که او و دیگر اعضای گروه خود را با حضور در این تجمع برای نشان دادن همبستگی با ساکنان و گفت او نمی خواهد “تحمل استفاده بیش از حد از زور است.” این تجمع برجسته بومی آلاسکا آهنگ های انجام شده توسط اعضای Yees کو دیگه رقص گروه چند گروه فرهنگی از جونیو.

“من در اینجا فقط به نشان می دهد که ما در این جامعه و مردم اجازه می دانم که صدای ما مهم نیست و برای مردم برای جلوگیری از کشتار ما” جنیفر ناخالص یک زن آمریکایی آفریقایی تبار گفت: جونیو امپراتوری.

“آیا بیرون رفتن از خانه خود را’: سخت پاسخ در شهرهای دوقلو

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz وعده داده شده را به “نیروی پر از نیکی و عدالت” به عنوان مجری قانون اجرا حکومت نظامی در مینیاپولیس. “آیا بیرون رفتن از خانه خود را نمی همه چیز را سخت تر” Walz گفت.

به عنوان بخشی از دولت را افزایش اجرای مینه سوتا گارد ملی گفت: بیش از 4100 خدمات اعضای مستقر شده بودند به شهرهای دوقلو و پیش بینی شده بیش از 10000 به زودی به نام.

چند ساعت پس از 8 بعد از ظهر حکومت نظامی آغاز شد و شنبه وجود دارد “هیچ صدمات گزارش شده از نتیجه” Minnesota Department of Corrections کمیسر پل Schnell به رسانه ها گفت.

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگاران Trevor هیوز و تایلر دیویس برای گزارش از زمین در شهرهای دوقلو.

شهردار لوس آنجلس می پرسد برای گارد ملی در میان خشونت

در لس آنجلس پلیس خودروهای سوخته پس از هزاران نفر از معترضان با حضور در پان پاسیفیک پارک ریخته به خیابان. شهردار اریک Garcetti خواسته گارد ملی ارسال می شود تا در این کشور به دومین شهر را به آتش کشیدند معترضان خودروهای پلیس و تخریب و burglarized فروشگاه در حالی که برخورد با خطوط افسران. Garcetti گفت که او خواسته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom برای 500 تا 700 نفر از اعضای گارد.

در جای دیگر در کالیفرنیا چند صد شعار تظاهر کنندگان راهپیمایی از طریق سان فرانسیسکو در حالی که در شمال سن دیگو پلیس با شلیک گاز اشک آور سعی کنید به شکستن یک گروه بزرگ است که به مبارزه طلبیده دستور به ترک لا مسا مقر پلیس.

آتش سوزی در دادگاه و سالن شهرستان, ساختمان در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس

آتش سوزی در نشویل led شهردار جان کوپر اعلام وضعیت اضطراری مدنی شنبه شب. پلیس اعلام کرد که 10 p. m. مقررات منع رفت و آمد برای شهر و رژیم صهیونیستی است. بیل لی اعزام گارد ملی. ده ها تن از معترضان جمع شده بودند در مراحل نشویل جنایی دادگاه و تالار شهر پس از تجمع و راهپیمایی. تظاهرکنندگان شکست پنجره ها با سنگ و مواد دیگر نقاشی گروهی از پلیس. این وضعیت در ساختمان به نظر می رسد به فروکش حدود 7:30 p. m.

8:15 بعد از ظهر, آتش قابل رویت بود از طبقه اول دفتر در دادگاه. یک زمان کوتاه بعد از پلیس ضد شورش وارد به عنوان یک آتش سوخته در داخل یک پنجره در تالار شهر. افسران مستقر گاز اشک آور به تظاهرکنندگان خوشه در مرکز میدان پارک.

— کارکنان Tennessean

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort buy verified stripe accounthtml nullednulled themesCialistugboat 4500BahisnowCasinoslotBahisnowCasinoslotCasinoperHipercasinoSweet Bonanza OynaBig Bass Bonanza OynaWild Wild Riches OynaPragmatic SlotlarıSpaceman OynaAviator OynaJupwin GirişŞimdibahisEnobahisalbibet Girişgates of olympus oynaaviator oynabetizm girişbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynaaviator oynaaviator oynatombala oynageciktirici hapgeciktirici haphaberpass.combeylikdüzü korsan taksibeylikdüzü escortMaltepe EscortVan Escortcinsel sohbetaviator sinyal hilesiinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme BozdurmaLcd ekranVozol gear 10000bağlama büyüsürekorbetbetboo girişgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerpubg mobile uc hilesibmw yedek parçaBağlama büyüsü