Speedcast مدیران آوردن تخصص در ابر, دوربری, داده های بزرگ, VSAT و IoT گرایش به ماهواره 2020


مشاوره رسانه ای

سیدنی — مارس 9, 2020 — Speedcast بین المللی محدود (ASX: SDA) در جهان مورد اعتماد ترین ارائه دهنده ارتباطات از راه دور و راه حل آن, امروز اعلام کرد که مدیران این شرکت خواهد صحبت در مورد آخرین فن آوری های ماهواره ای و روند در ماهواره 2020.

اخبار:

مایک Scotto معاون ارشد رئیس جمهور EEM آمریکای شمالی در Speedcast خواهد شد شرکت در دو پنل جلسات: “آسمان روشن و یا طوفانی آب و هوا ؟ یکپارچه سازی ابر به اطلاعات و خدمات رسانه ای” و “از Teleports و داده های بزرگ است.”

Keith Johnson, معاون اجرایی رئیس جمهور و انرژی در Speedcast منجر خواهد شد یک جلسه “مدیریت شبکه های VSAT برای عملکرد مطلوب.”

در ضمن مارتین کیلیان, IoT معمار در Speedcast خواهد صحبت می کنند “چرا IoT پروژه های موفق — و آنچه شما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از آن.”

وقتی که:

• اولین ابر پنل که Scotto بخشی از برگزار خواهد شد در روز سه شنبه, مارس 10, از 1:30 تا 2:30 بعد از ظهر در اتاق 146 C. Scotto دوم پنل از teleports و داده های برنامه ریزی شده برای روز شنبه, مارس 11 از 1:45 تا 2:45 p. m. در اتاق 146 C.

• در چهار شنبه, مارس 11 از 10:45 تا 11:45 صبح جانسون صحبت می کنند در شبکه های VSAT در اتاق 146 C.

• Killian جلسه میله میله برای چهار شنبه, مارس 11 از 3:45 تا 4:30 بعد از ظهر در ماهواره, رونمایی از تئاتر است.

که در آن:

ماهواره 2020 در Walter E. مرکز کنوانسیون واشنگتن در واشنگتن دی سی

چه:

Scotto پنل جلسه در ابر را کشف فرصت ها است که مشارکت با ابر ارائه دهندگان خدمات فنی و سیاست های مورد نیاز برای اتصال و چه ابر ارائه دهندگان خدمات می خواهم از شرکای خود را. در طول جلسه در teleports و اطلاعات Scotto را توضیح دهید چگونه داده ها و تجزیه و تحلیل در حال بهینه سازی خدمات برنده کسب و کار جدید برای ارائه دهندگان خدمات و کمک به آنها برای حفظ مشتریان.

جانسون ارائه خواهد شد تمرکز بر چالش هایی که در شبکه های, چهره امروز, تکنیک ها و ابزار آنها استفاده کنید برای غلبه بر آنها و راه حل های که در حال توسعه برای مقابله با چالش های بیشتری از آینده است.

Killian جلسه به آدرس کلید موانع است که می تواند باعث شکست و شیوه های که با موفقیت با کمک به شرکت ها متوجه صرفه جویی در هزینه و بهره وری, بهبود, و درآمد را افزایش می دهد.

چرا:

در سال گذشته با بزرگترین اپراتورهای ماهواره ای اعلام کرد با مشخصات بالا مشارکت با ابر ارائه دهندگان خدمات. VSAT شبکه های عامل در حال پیچیده تر جهان است. داده های بزرگ تخصص تبدیل شده است کلیدی برای بقا و موفقیت از ارائه دهندگان خدمات. و IoT پروژه های در حال افزایش است. Speedcast را در آن سال از تجربه و تخصص و در دنیای واقعی به کارگیری تجربه در این موضوعات به ماهواره 2020 کنفرانس.

# # #

در مورد Speedcast بین المللی محدود
Speedcast بین المللی با مسئولیت محدود (ASX: SDA) در جهان است مورد اعتماد ترین ارتباطات و آن را ارائه دهنده خدمات ارائه بحرانی ارتباطات راه حل های دریایی, انرژی, معدن, رسانه, مخابرات, کروز, سازمان های غیر دولتی, دولت و شرکت های دولتی به بخش خصوصی ، با بیشتر ظرفیت های ماهواره ای از هر ارائه دهنده Speedcast سریع را قادر می سازد بدون درز قطب به قطب پوشش از جهانی ماهواره ای ترکیبی فیبر, تلفن همراه, مایکروویو, MPLS و IP شبکه حمل و نقل با دسترسی مستقیم به ابر عمومی سیستم عامل است. این شرکت همچنین ادغام تکنولوژی متفاوت ارائه شده است که با ارائه دقیق راه های برقراری ارتباط و توزیع محتوا, مدیریت شبکه و کنترل از راه دور عملیات محافظت و امن سرمایه گذاری و بهبود خدمه و تجربه مهمان. با مشتری پرشور تمرکز و قوی فرهنگ ایمنی Speedcast در خدمت بیش از 3200 مشتریان در بیش از 140 کشور جهان است. اطلاعات بیشتر در www.speedcast.com.

Speedcast® یک علامت تجاری و علامت تجاری ثبت شده از Speedcast بین المللی محدود است. دیگر نام های تجاری محصول نام و علائم تجاری متعلق به صاحبان مربوطه می باشند.

© 2020 Speedcast بین المللی محدود است. تمام حقوق محفوظ است.

لینک به Word Doc: www.202comms.com/Speedcast/200309Speedcast.docx

www.202comms.com/Speedcast/Speedcast-MScotto.jpg
مایک Scotto معاون ارشد رئیس جمهور EEM آمریکای شمالی در Speedcast

www.202comms.com/Speedcast/Speedcast-KJohnson.jpg
Keith Johnson, معاون اجرایی رئیس جمهور و انرژی در Speedcast

www.202comms.com/Speedcast/Speedcast-MKillian.jpg
مارتین کیلیان, IoT معمار در Speedcast

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>