برای بزرگنمایی کلیک کنید Pickled cabbage stuffed with minced pork and rice served with yellow maize porridge. - JOHN J. GODDARD

  • John J. گودارد
  • ترشی کلم پر شده با چرخ گوشت و برنج سرو با ذرت زرد فرنی.

در این سال صرف در روز ولنتاین خود را با اولین عشق واقعی: مواد غذایی است.

در روز جمعه 14 فوریه لوکا pop-up ناهار خوری سری رول دوم آن رویداد لقب Dragobete: یک رومانیایی چوپان شام. لوکا موسس و آشپزی, مدیر John J. گودارد میزبان شام در بذر جوانه قاشق (3137 Morganford جاده).

گودارد می گوید: او هنوز در تلاش برای قرار دادن خود را خلاق چرخش در پخت و پز با سری اما به جای خدمت معتبر کرایه ساخته شده با مراقبت و کیفیت مواد تشکیل دهنده.

“روند مهم نیست اینجا” گودارد گفت: در اخیر مطبوعاتی. “من فقط هدایت بسیار العمل های قدیمی انجام کارها راه قدیمی به عنوان آنجا که ممکن است.”

غذا را برجسته شخصیتی ترش طعم رومانیایی آشپزی با شراب مانند آنهایی که ساخته شده با بومی Fetească Neagră انگور که گویا رایحه میوه های قرمز و توت.

گودارد توصیف منو به عنوان “مستقیما از کوه های کارپات.” نگاه او به Transylvanian منطقه از رومانی برای الهام در حال توسعه ظروف برای شام. “این یک بازی جذاب فرهنگی منطقه را تحت تاثیر قرار اسلاوی, لاتین, مجارستانی, آلمانی و ترکی فرهنگ و قطعا نشان دهنده آن” گودارد گفت: در انتشار.

غذا آغاز می شود با Ciorbă د Cartofi (ترش سوپ سیب زمینی) زوج با Paparuda شراب سرخ. دوره اصلی این جمعه خواهد بود sarmale که آورده بود به رومانی از آنچه شد و سپس امپراتوری عثمانی. Sarmale صفحات ترش ترشی کلم پر شده با چرخ گوشت و برنج سرو با ذرت زرد فرنی و خامه ترش. شب به پایان خواهد رسید و شیرین توجه داشته باشید با vargabéles یک Transylvanian شیرین و پنیر و ماکارونی کیک.

این دومین شام در گودارد را لوکا شام سری. او میزبان لهستانی-مضمون شام در ماه گذشته. لوکا اول راه اندازی در پورتلند اورگان در سال 2009 به عنوان یک راه برای به نمایش گذاشتن آشپزی کرواتی. دوباره تکرار در سنت لوئیس را از ویژگی های گسترده تر نگاه در اروپای شرقی پخت و پز با توجه به Goddard.

“بسیاری از مردم در اینجا نمی دانم آنچه آنها در حال از دست رفته” گودارد گفت. “بر اساس آنچه که من می دانم محلی کام, این مواد غذایی سنت Louisans باید عشق.”

شام شروع می شود در 7 p. m. و صندلی محدود است. بلیط ها $65 به ازای هر نفر و برای خرید در دسترس هستند در lukadining.com. یک نوار در دسترس خواهد بود برای آبجو و مشروب, نوشابه و شراب دیگر. بخشی از فروش بلیت به نفع جامعه سنت وینسنت د پل وابسته بقلمرو اسقف اعظم شورای St. Louis.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de