طرفداران ورزش در صورت عدم اطمینان پس از “آخرین هورا عادی’ در ثانیه مسابقات | استس

یادداشت سردبیر: CDC توصیه می کند مصرف ساده و روزمره مراحل برای جلوگیری از ابتلا و یا گسترش بیماری های تنفسی از جمله coronavirus COVID-19. این شامل پوشش خود سرفه یا عطسه ضد عفونی استفاده می شود معمولا سطوح و به طور کامل شستشو و یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را. با پزشک خود تماس بگیرید اگر شما احساس بیمار و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus.

در شب COVID-19 همه گیر تغییر ورزشی آمریکایی به عنوان ما می دانیم که آنها Vanderbilt بسکتبال فصل به پایان رسید با یک 86-73 دست دادن به آرکانزاس در بریجستون عرصه در یک بازی است که به مراتب بیشتر تاریخی از این امر تا کنون بوده است انتظار می رود.

این بازی نهایی از سال 2020 SEC مسابقات به شاهد توسط طرفداران.

آن می تواند آخرین رویداد ورزشی در نشویل به شاهد توسط مردم برای مدتی طولانی. یا نهایی رویداد در مقیاس بزرگ از هر نوع که برای ماده.

ورزش به عنوان یک آینه از جامعه ما و ملت در حال حاضر وارد شده در عجیب و غریب و ترسناک جدید وجود غیر قابل تصور با واقعیت در جانشینی سریع.

در حالی که Commodores بازی NBA به حالت تعلیق در آن فصل با بیمار, بازیکن, NHL حاکی از آن بود که حداقل با توجه به مشابه توقف نبراسکا, مربی تیم بسکتبال فرد Hoiberg به نظر می رسد بیمار در طول خود بازی مسابقات و SEC اعلام کرد که هیچ یک از آن رویدادهای ورزشی را از طریق “حداقل” مارس 30 خواهد بود و حضور طرفداران. این آمد و پس از گپ و گفت پیش از آن در روز است که آن مردان و زنان مسابقات بسکتبال ادامه خواهد داد — همچنین در عرصه خالی.

آه و بازیگر تام هنکس گفت که او مبتلا به کروناویروس ،

چه کسی می داند که در آن همه چیز خواهد بود تا پایان پنج شنبه ؟

منظورم این است که ما نمی تواند نگه داشتن بازی ها, راست?

در این رای هر چیزی به نظر می رسد ممکن است و آسیب پذیر می روم تنها عدم قطعیت بدون پاسخ.

این SEC مسابقات حتی رسیدن روز یکشنبه قهرمانی بازی ؟ دیگر کنفرانس ها? خواهد NCAA دنبال طرفدار مثال و تماس آن مسابقات بسکتبال و به طور کامل ؟ خواهد NBA حتی پایان خود فصل ؟ چگونه در مورد NHL? آیا حتی یک شروع به لیگ اصلی بیس بال فصل ؟

و سپس شما فکر می کنم همیشه دورتر پیش رو در تقویم: آنچه در مورد پیش نویس NFL در ماه آینده ؟ کنتاکی دربی در مه ؟ ایندی 500? به بازی های المپیک ؟ و….

“این واقعا ترسناک زمان چون ما واقعا نمی دانم” Vanderbilt مربی جری Stackhouse گفت. “شده اند وجود دارد برخی از موارد در اینجا (در نشویل) بنابراین ما نمی دانیم. ما فقط در حال رفتن به سعی کنید به انجام هر کاری که ما می توانیم.”

Stackhouse گفت: اخبار و گزارش گرفتن بودند به بازیکنان قبل از بازی روز چهارشنبه “و در حال حاضر ما در حال انتظار به بازی یک بازی بسکتبال در سطح بالا.”

کسانی از ما که عشق ورزش باید به سرند در چنین شدید ناامید کننده تاب. ما امیدواریم که ما قادر خواهید بود برای لذت بردن از آنها را دوباره هنگامی که این ویروس در نهایت برگ ما بود.

در نهایت ورزش نیست فقط مهم در مواجهه با یک بیماری همه گیر است که زندگی را تهدید می کند. آن را بیش از حد بد بیش از حد سریع است. آن را تبدیل شدن به روشن تر — اگر آن را در حال حاضر — آن را فقط به ارزش آن در حال حاضر.

برای SEC و دیگر کنفرانس های آن را می شود به طور فزاینده دشوار به وزن خطرات در برابر وعده داده شده فرصت برای هر تیم قادر به بازی راه خود را به مسابقات NCAA با یک خودکار را پیشنهاد داد. آنها می خواهند به نگه داشتن بازی.

“این مهم است که به ما دانشجو-ورزشکاران این فرصت” SEC کمیسر گرگ سنکی گفت. “ما آماده برای انجام این کار در یک محیط سالم.”

اما این تصمیمات نیست مهم از اولویت و به عنوان یک تعهد توسط کسانی که در نقش های رهبری. احتیاط خود را از سرچشمه نیت خوب — تمایل به سعی کنید برای کاهش گسترش یک بیماری بسیار عفونی. ایمنی میباشد و آن را به وضوح باید اولویت بیش از رویدادهای ورزشی است. دردناک آن را به عنوان آن را برای رفتن به باید این راه را برای هم بودن.

آن را OK به اختلاف نظر دارند. آن را OK ناراحت شود.

آن را قابل فهم برای طرفداران در حاصل کار دو تیم از Vanderbilt بازی boo عمومی-آدرس اعلام کرد که باقی مانده از این مسابقات خواهد بود و نه باز.

چهارشنبه شب Vanderbilt شکست نبود, بازی خوبی بود اما یک تجربه به یاد ماندنی در یک بازی فوق العاده احساساتی احساس. آخرین هورا عادی پس به صحبت می کنند برجسته توسط “وو خوک Sooie” سلامتی و حتی چند “گربه ها” مناجات با اولین موج بزرگ آبی کشور, کنتاکی, طرفداران که همیشه گرفته در این عرصه بیش در این هفته است.

برای یکی زودگذر شب بود که آرامش.

به دلیل کوچک دیگری است که در حال حاضر.

رسیدن به Gentry استس در [email protected] و در توییتر @Gentry_Estes.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>