ورزش لیگ در صورت لغو به علت Coronavirus نگرانی

چهارشنبه شب NBA اعلام کرد که تعلیق 2019-20 فصل تا اطلاع ثانوی پس از یوتا جاز در Oklahoma City Thunder بازی بود که ناگهان لغو شد. با توجه به گزارش حداقل یک جاز بازیکن تایید شد به قرارداد COVID-19 کشف شد قبل از بازی آغاز شد. حدس و گمان است که این بازیکن است که مرکز رودی Gobert. فقط دو روز قبل پس از صحبت با خبرنگاران در مورد ویروس Gobert شوخی لمس تمام میکروفن روی میز مطبوعات قبل از خروج از اتاق.

این راکت قرار بود برای بازی در لس آنجلس در روز پنج شنبه.

این می آید بر روی پاشنه از NCAA بسکتبال اعلام کرد تمام مسابقات بازی ها برای مردان و زنان خواهد بود در خالی کردن عرصه محدود کردن حضور و غیاب به اعضای تیم کارکنان و رسانه ها همراه با تعداد انگشت شماری از مهمانان از بازیکنان و دانشگاه.

شده اند وجود دارد متعدد دیگر ابطال و محدودیت در آینده رویدادهای ورزشی از جمله اوکلند در این, San Francisco Giants و Seattle Mariners که مجبور به نقل مکان و یا به تعویق انداختن بازی های خانگی به عنوان شهرهای خود دست و پنجه نرم کردن با بیماری و ممنوع اجتماعات بزرگ از جمله رویدادهای ورزشی. آستروس باید یک سری در اوکلند برنامه ریزی شده برای 30 مارس تا آوریل 1. هیچ کلمه ای در سری بعدی در آناهایم.

به عنوان بسیاری شنیده هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان لغو آن باقی مانده رویدادهای روز چهارشنبه.

سریع تنش ها در لغو می آید در میان جدید ترس از گسترش ویروس در ایالات متحده است. رئیس جمهور تهمت به زنده تلویزیونی, آدرس جمعه شب intimating بان کی مون در تمام سفر از اروپا بود که بعد از رفت و برگشت توسط دولت. اما روشن است که ورزش لیگ در پاسخ به سازمان بهداشت جهانی تعیین COVID-19 در سراسر جهان به عنوان یک بیماری همه گیر.

در حالی که لغو و تعویق ممکن است مزاحمت برای طرفداران و سازمان به معنای واقعی کلمه هزاران نفر از مشاغل وابسته به این شرکت از بلیط کنندگان به فروشندگان مواد غذایی به چاپ و مغازه های لباس فروشان. شیوع این ویروس در حال حاضر تاثیر مخربی بر اقتصاد کلی است و انتظار می رود به ماه گذشته همراه با ویروس خود را.

شده اند وجود دارد هیچ اطلاعیه ای از لغو از NHL, MLB, NASCAR, PGA MLS یا دیگران, اما آن را نمی تواند تعجب آور باشد برای شنیدن از تعویق برای تمام انواع رویدادهای ورزشی تا بعد از آن در سال به عنوان ترس مقابله ملت بیش از گسترش این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>