St. Louis Alderman لری Arnowitz به تسلیم شدن به مقامات فدرال


جمعه, آوریل 3 سال 2020

ارسال شده توسط دویل مورفی در سه شنبه, Mar 3, 2020 در 5:47 PM

برای بزرگنمایی کلیک کنید Alderman Larry Arnowitz is under federal investigation for fraud. - RYAN GINES

  • رایان GINES
  • Alderman لری Arnowitz تحت تحقیقات فدرال برای تقلب.

St. Louis Alderman لری Arnowitz استعفا داد و قصد دارد به نوبه خود خود را به مقامات فدرال فردا صبح برای سوء استفاده از کمک های مالی سیاسی.

خود را وکیل پاتریک Conroy گفت: St. Louis Post-Dispatch که Arnowitz متهم تبدیل $20,000 از مبارزات انتخاباتی خود در صندوق شخصی خود استفاده کنید.

“او ساخته شده است یک اشتباه” Conroy به این روزنامه گفت:, و اضافه کرد که در حال حاضر سابق alderman خواهد پرداخت کامل جبران.

Arnowitz نمایندگی دوازدهم بخش را پوشش می دهد که یک نوار از جنوب شهر از جمله محله های Carondelet بلوار ارتفاعات و پرینستون ارتفاعات.

Conroy گفت: Post-Dispatch که Arnowitz را دختر کشته شده در ماه نوامبر و در پرونده آمده نمی تواند در یک “زمان بدتر” برای او و خانواده اش.

Arnowitz یک بازنشسته کارمند شهرستان شد و اولین انتخاب برای هیئت Aldermen در سال 2011.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

برچسب ها: لری Arnowitz, St. Louis, هیئت Alderman, FBI, U. s. دادستان تصویر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>