St. Louis نانوایی است که یک پل بی خانمانی به کمک شما نیاز دارد

برای بزرگنمایی کلیک کنید Bridge Bread needs your help. - FLICKR/ BENEDIKTV

یک نانوایی محلی به معنای واقعی کلمه ساخته شده در آن ماموریت خود را برای حمایت از بی خانمان ها در سنت لوئیس — و در حال حاضر در میان اجتماعی فاصله با توجه به COVID-19 صاحبان نیاز به کمک خود را به شناور باقی می ماند.

و فرد و شارون Domke تاسیس پل نان (2604 چروکی خیابان 314-296-3077) در سال 2011 با یک ماموریت منحصر به فرد: برای کمک به مردم انتقال از بی خانمانی با ارائه آنها را با اشتغال و مهارت های مورد نیاز برای حمایت از خود مشغول به کار در صنعت رستوران.

برای نه سال گذشته است که دقیقا همان چیزی غیر انتفاعی نانوایی انجام داده است. در هفته گذشته اما, به عنوان بسیاری از رستوران ها و شرکت هایی که خرید از نانوایی نان شروع به ارزیابی مجدد کسب و کار در پی COVID-19 پل دیدم فروش آن کاهش نیم.

“ما از دست داده اند نیمی از درآمد ما برای هفته آینده و به نظر می رسد بدتر قبل از آن بهتر می شود” نانوایی به اشتراک گذاشته شده در یک Facebook پست هفته گذشته است. “ما نیاز به جمع آوری پول برای نگه داشتن ما نانوا شاغل و قرار دارد. لطفا کمک به ما در حفظ نانوا مشغول به کار است.”

پل نان مشخص شده خود را تخمین می زند برای آینده از دست کسب و کار و حقوق و دستمزد در یک پست در وب سایت خود را با متوسط هزینه ماهانه حقوق و دستمزد و مالیات حقوق و دستمزد از $8,200 در سال 2019. با فرض این که نانوایی در ادامه به صورت از دست کسب و کار برای دو ماه آینده و پس از بهبود آهسته دوره Domke تخمین می زند که پل نیاز $20,000 به باز بماند. همانطور که از نوشتن این مقاله, Facebook post درخواست کمک های مالی به دست آورده $3,598.

“ما نانوا غرور را در بدست آوردن حقوق خود و ما را به عنوان آنجا که ممکن است در شیوه های ایمن استفاده از این زمان در راه فراهم می کند که کار معنی دار است که شامل ادامه به نان محلی pantries” Domke در بیانیه ای گفت:. “ما نیز قصد انجام معوق نگهداری در نانوایی سرمایه گذاری در آموزش این را به عنوان یک فرصت به ریز لحن ما مهارت های پخت و کشف محصولات جدید است. ما حتی ممکن است این فرصت را به شروع یک دونات خط به زودی به اهدا تجهیزات.”

برای کسانی که نا آشنا با پل نان شروع به کسب و کار در یک آشپزخانه صنعتی در سال 2011 و پس از رشد شامل یک فروشگاه خرده فروشی در خیابان چروکی. زمانی که Riverfront Times مشترک برنامه ریزی برای فروشگاه خرده فروشی در سال 2015 Domke گفت که تمام پنج پل نان که قبلا بی خانمان کارگران در حال انتقال به مسکن.

دنبال لیز میلر در توییتر @lizzaymillah. ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>