St. Louis کلیسا ارائه می دهد درایو-از طریق خاکستر به خاکستر شنبه

Get ashed. - JOHN RAGAI / FLICKR

منچستر یونایتد نیست فقط یک باشگاه فوتبال آن را نیز به نام کلیسای متودیست در منچستر, MO, است که ارائه درایو-از طریق خاکستر فردا چهارشنبه.

هوشمندانه به نام “خاکستر و داش” این رویداد می تواند تحقق همه نیازهای معنوی خود را بر روی بروید. آن را باز در صبح در طول زمان ناهار و حتی پس از کار.

کلیسا واقع شده است و فقط در غرب 141 در جاده منچستر پس از آن در مرکز قرار گرفته برای بسیاری از سنت Louisans. فقط به دنبال خاکستر و داش نشانه ها در امتداد جاده ها است.

کشیش جیم Peich اجرایی پاستور وزارت و رهبری را به رسمیت می شناسد که در این زمان مشغول است که آن را اغلب دشوار است برای ایجاد فضا برای مراسم مذهبی.

Rev. Peich می گوید که “چند شغل فعالیت با کودکان و نوجوانان و تمام وقت برنامه نباید ما را از تجربه عشق به خدا را در روز چهارشنبه.”

کلیسا تبلیغ گزینه های دیگر با استفاده از این سرویس و همچنین: “رانندگان را دریافت خاکستر صلیب بر روی پیشانی خود را و یا دست خود را. آنها همچنین ممکن است را انتخاب کنید یک روش ساده برکت (بدون خاکستر). در علاوه بر این به ارائه خاکستر و برکات نماز ارائه خواهد شد. این همه رایگان برای پرسیدن.”

نیز وجود دارد یک سنتی چهارشنبه در 6 p. m. در داخل کلیسا.

بنابراین اگر شما مشغول هستید اما می خواهید یک برکت و درایو را از طریق Manchester United Methodist Church (129 جنگل آسیاب جاده 636-394-7506) فردا بین 7 تا 9 صبح و 11 صبح تا 1 بعد از ظهر و 4 تا 6 بعد از ظهر برای نماز برای رفتن است. (و هیچ جا. شما نمی توانید سیب زمینی سرخ شده با آن است. شاید سال آینده.)

ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>