شهرستان سنت لوئیس کانتی و سنت چارلز موضوع سفارشات به ناهار خوردن در خدمات در کافه ها و رستوران ها

برای بزرگنمایی کلیک کنید FLICKR/ W4ND3RL0ST

موارد زیر نمونه هایی از شهرها و ایالات متحده در سراسر کشور امروز مقامات در سنت لوئیس شهرستان St. Louis County و سنت چارلز کانتی اعلام کرد که تمام رستوران ها و کافه ها در این مناطق باید برای ناهار خوردن در سرویس آغاز پنج شنبه, مارس 19 نیمه شب.

این اندازه گیری است و انتظار می رود به آخرین برای حداقل چند هفته با توجه به نظرات از مقامات دولتی این بعد از ظهر.

صادر شده توسط دستور اجرایی در هر یک از شهرداری این اقدامات گرفته در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19. رستوران ها خواهد بود قادر به باز باقی می ماند برای تحویل carryout drive-thru و منظقه خدمات, چیزی که بسیاری از رستوران ها در منطقه سنت لوئیس در حال حاضر انجام می شود در روزهای اخیر به منظور حفاظت از بهداشت عمومی و سلامت کارکنان خود را.

در حضور در کنفرانس مطبوعاتی بودند St. Louis شهردار Lyda Krewson St. Louis County اجرایی دکتر سام صفحه و سنت چارلز کانتی اجرایی استیو Ehlmann و همچنین Franklin County ریاست کمیساریای تیم Brinker و مدیر بهداشت برای شهرستان سنت لوئیس دکتر فردریک Echols, در میان دیگران. مقامات ایستاده بود شش پا جدا از یک دیگر در یک همبستگی برای تمرین مناسب اجتماعی فاصله.

“در این زمان وجود دارد این است که هیچ چیز مهم تر از به حداکثر رساندن اجتماعی فاصله و کاهش کاهش کاهش گسترش این COVID-19 ویروس” Krewson در کنفرانس مطبوعاتی گفت:. “من کاملا باور دارم که ما بار و رستوران جامعه است که یک مسئول جامعه خواهد شد و با رعایت این محدودیت. آنها را درک کنند; آنها مردم هوشمند و آنها در حال دیدن سی دی راهنمای درست مثل همه ما.”

صفحه گفت که اگر چه این یک چالش جدی برای صاحبان کسب و کار هدف این است که برای محدود کردن گسترش ویروس چیزی کارشناسان بهداشت عمومی تاکید کرده اند به مقامات منتخب. صفحه گفت که او در تماس با صاحبان کسب و کار کوچک در سنت لوئیس کانتی در روزهای اخیر و این که او در حال حاضر دیده می شود بسیاری از رستوران ها و کافه ها در نظر گرفتن این اقدامات به طور داوطلبانه.

“بسیاری از آنها را در حال حاضر معطوف به carryout — آنها می خواهند به انجام کار درست برای جامعه و آنها نمی خواهند به افشای کارکنان خود را به خطر بیشتری از آنها نیاز به” صفحه گفت. “من فکر می کنم ما دیدن رستوران گام تا با منظقه خدمات که نیست قبلا ارائه شده است که ما در حال حاضر دیده می شود یک کمی از آن.”

اعلام می آید روز پس از ایلینوی فرماندار J. B. پریتزکر اعلام کرد که کل ایالت ایلینوی را به همان اندازه برای تشویق اجتماعی فاصله و کمک به کاهش گسترش coronavirus. تا کنون میسوری فرماندار مایک کشیش بخش را اعلام نکرده است هر نوع ایالت دستور برای کافه ها و رستوران ها.

St. Charles County اجرایی استیو Ehlmann گفت که دستور اجرایی در نظر گرفته شده برای بستن کسب و کار, اما برای تغییر راه آنها انجام کسب و کار.

“من یک مقدار زیادی از ایمان ما مردم کسب و کار کوچک ما restauranteurs و همه مردم تحت تاثیر این” Ehlmann گفت. “آنها در حال رفتن به پیدا کردن یک راه برای هنوز هم ارائه خدمات به آنها ارائه و پول آنها نیاز به کارکنان خود را. من پیش بینی شما در حال رفتن برای دیدن برخی از تفکر اصلی در اینجا. من مطمئن هستم که مردم نمی خواهید برای متوقف کردن خوردن. من یک عادت بد غذا خوردن و من فکر نمی کنم من می توانم طبخ بیش از یک یا دو چیز, بنابراین من هنوز هم برای رفتن به غذا خوردن و من فکر می کنم بسیاری از شما هستند ، اجازه می دهد که اعتماد به نفس در آنها در حال رفتن به انجام همه چیز ما از آنها برای سلامت و ایمنی عمومی و هنوز هم ارائه این سرویس است.”

اگر یک رستوران یا نوار را دنبال نمی کند اجرایی سفارشات Ehlmann گفت: آنها می شود پاسخگو باشند.

“ما می خواهیم آنها را ارسال یک [ویرایش] آنها را بر روی اطلاع و قضاوت را به منظور آنها را به نزدیک” Ehlmann گفت:, و اضافه کرد که اجرای قانون را پس از آن نیروی کسب و کار به نزدیک پس از دریافت سفارش از یک قاضی.

اگر رستوران مورد علاقه خود را ارائه می دهد تحویل carryout drive-thru و/یا منظقه خدمات در حال حاضر خواهد بود زمان به استفاده از قدرت خرید خود را برای نشان دادن حمایت خود را. و اگر مورد علاقه خود را محلی رستوران ها و کافه ها ارائه نمی دهد این خدمات در نظر خرید کارت های هدیه برای استفاده در آینده.

در اختتامیه اظهارات Krewson خواسته مردم در سراسر منطقه مترو به رعایت اجتماعی فاصله اما فراموش نکنید که چقدر مهم آن این است که هنوز هم به حمایت و تکیه بر یک دیگر در جامعه ما برای دریافت از طریق این بحران بهداشت عمومی.

“آرمان در حال حاضر اجتماعی فاصله مناسب است ؟ اما در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به تکیه بر روی یک دیگر می شود و با یک دیگر” Krewson گفت. “این کل اجتماعی فاصله’ کلمه است یک کلمه لازم است اما ما بسیاری از مردم بسته به ما و هر یک از شما مردم بسته به خودتان است. اجازه دهید نگاهی که به یک افراطی به جز در مورد چگونه دور از هم ما ایستاده است.”

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد به عنوان اطلاعات جدید در دسترس می شود.

شما می توانید این جلسه را در اینجا به صورت کامل سخنان از مقامات منتخب:

برای کسب اطلاعات بیشتر در COVID-19 رفتن به مرکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت برای اطلاعات بیشتر در محلی پاسخ به وب سایت ها برای این شهرستان در بخش بهداشت و سنت لوئیس شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

دنبال لیز میلر در توییتر
@lizzaymillah. ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>