شهرستان سنت لوئیس کانتی صدور دستور به ماندن در خانه

برای بزرگنمایی کلیک کنید St. Louis County and city want people to stay home. - FLICKR/PAUL SABELMAN

در خانه بمانند. این یک دستور.

St. Louis شهردار Lyda Krewson و St. Louis County اجرایی سام صفحه امروز اعلام کرد محدودیت های جدید هدایت مردم به ماندن در خانه با تنها محدود استثنا.

“محدودیت های جدید خواهد شد که اثر را دوشنبه, اطمینان خواهد داد که ساکنان می توانند خود را برآورده نیازهای اساسی و ضروری است که خدمات را هنوز هم خواهد شد ارائه شده با توجه به مشترک انتشار اخبار. “محدودیت های جدید نیاز مردم به ماندن در خانه زمانی که ممکن است.”

مردم هنوز هم می خواهد برای رفتن به خرید مواد غذایی بازدید از داروخانه ها و پیاده روی در پارک. اما هر کس که در غیر این صورت به کارگردانی اقامت قرار داده است.

شهر و شهرستان باید به تدریج محدود گردهمایی طی ده روز با شروع از 1000 نفر کلاه حوادث در شهرستان و سپس 250 نفر محدود در شهرستان قبل از هر تغییر برای حداکثر 50 و پس از آن ده نفر است.

به عنوان آنها سعی کردم به سرعت گسترش coronavirus صفحه و Krewson نیز بسته رستوران ناهار خوری اتاق یک حرکت که منجر به ده ها تن از مکان برای ارائه تحویل و جلوگیری از سمت وانت. آن را بلافاصله روشن در صورتی که هنوز هم اجازه داده شود تحت محدودیت های جدید.

فرماندار ایلینوی J. B. پریتزکر صادر مشابه ایالت سفارش در جمعه محدود کردن همه اما “ضروری” گردش. که نظم که می بندد اکثر کسب و کار می رود به اثر در 5 بعد از ظهر امروز.

شده است وجود دارد هیچ ایالتی سفارش در میسوری. در انتشار اخبار از Krewson و صفحه آنها می گویند که آنها تصمیم خود را پس از مشاوره با همتایان خود در سنت چارلز جفرسون و فرانکلین شهرستانهای استان است. کسانی که در شهرستانهای استان نیز با توجه به محدودیت های اضافی با توجه به انتشار.

همانطور که از صبح امروز شده اند وجود دارد 73 تایید موارد COVID-19 در میسوری از جمله ده در سنت لوئیس کانتی و چهار در شهرستان. یک پرستار در SSM سلامت بیمارستان سنت مری شد که فرد برای اولین بار در شهرستان و سوم در دولت, به مرگ بعد از تست مثبت برای ویروس. پرستار, 63 ساله جودی Wilson-گریفین حال اساسی شرایط بهداشتی و بیمار بوده است برای هفته ها و محل کار قبل از او درگذشت در روز جمعه مقامات می گویند.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>