St. Louis کنسرت لغو بیش از Coronavirus می آیند ثابت در حال حاضر

برای بزرگنمایی کلیک کنید Bob Weir and Wolf Bros is just one of the acts that has postponed its show due to coronavirus concerns. - TODD MICHALEK

  • تاد MICHALEK
  • باب ویر و گرگ وارنر است که فقط یکی از این اقدامات است که به تعویق افتاده خود را نشان می دهد با توجه به coronavirus نگرانی.

کنسرت لغو بیش از coronavirus نگرانی می آیند سریع و ثابت در حال حاضر فقط یک روز پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد ویروس شیوع جهانی یک بیماری همه گیر.

امشب کهکشانی نشان می دهد در دلمار سالن یکی از آن لغو وقایع است. “وجود دارد هیچ چیز کهکشانی می خواستم بیشتر از جشن سالگرد 25 خود را با شما” این گروه می گوید در یک بیانیه است. “متاسفانه به دلیل نگرانی های ایمنی اطراف آن در تاریخ های خاص خود را در آینده اجرا کهکشانی است لغو تور خود را از طریق پایان ماه مارس است.”

Arlo اکلاهما را Touhill عملکرد برنامه ریزی شده در مارس 18, نیز لغو شده است. “پس از بررسی دقیق و از سر نگرانی برای خود مخاطبان Arlo اکلاهما نمی خواهد انجام در مارس 18, در Touhill مرکز هنرهای نمایشی در خیابان Louis, MO” می خواند بیانیه ای از اکلاهما مردم. “اگر چه ما نا امید در این غیر منتظره تغییر به 20/20 تور برنامه ما احساس می کنیم بهتر است به دقت و توجه و حفظ همه سالم است.”

باب ویر و گرگ وارنر’ مارس 18 عملکرد در Stifel تئاتر موکول شده است به اکتبر 17. “سلامت و تندرستی ما موسیقی زنده جامعه از اهمیت” می خواند بیانیه ای از گروه. “بنابراین در حالی که همه ما در مقابله با اثرات ناشی از کوروناویروس (Covid-19) ما خواهد بود با تغییر زمان باقی مانده ما باب ویر و گرگ وارنر تیتر خرما.”

Lo-Fi چروکی سالانه یک رویداد روز جایی که محلی عمل را بیش از چند خیابان چروکی سالن هر سال بود که برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 11 به همین ترتیب تعویق افتاده است. “Lo-Fi چروکی 2020 به تعویق افتاد با توجه به کرونا ویروس” می خواند یک بیانیه است. “ما برنامه ریزی برای برنامه ریزی مجدد برای تاریخ در پاییز.”

حتی رویدادهای کوچکتر بودن دوباره. یک یادبود نمایش برای براندون Arscott, رهبری توسط اعضای محلی صحنه پانک و برنامه ریزی شده برای این شنبه (و لقب یکی از بهترین نشان می دهد این هفته توسط این نشریه) بود به تعویق افتاد و این بعد از ظهر. “پس از در نظر گرفتن بسیاری ما باید اعلام کند با قلبی سنگین که ما تصمیم به تعویق انداختن براندو یادبود نمایش” خوانده شده بیانیه ای از یکی از سازمان دهندگان. “در میان نگرانی های بهداشت عمومی و ایمنی از همه در ذهن آن را به نظر می رسید تنها تصمیم چپ برای ما ایجاد کند.”

این لغو آمده در پی سه که شد به تعویق افتاد دیروز — Pearl Jam های Zac Brown Band و آنا برچ تمام اعلام کرد که خود را نشان می دهد خواهد بود نه به عنوان برنامه ریزی شده. و این است که در همان هفته که هر دو SXSW و Coachella اعلام کرد که آنها نمی خواهد رفتن به عنوان برنامه ریزی شده است یا نه.

در مجموع لغو رویدادهای wreaking مطلق ویران کردن در زندگی و صنعت موسیقی با زندگی ملت سهام درد و رنج 1.8 میلیارد ضرر فقط در یک روز.

و آن را فقط در رویدادهای موسیقی که در حال لغو شد. از امروز صبح هر دو در مرکز شهر رژه سنت پاتریک و یکی در Dogtown شده اند به تعویق افتاد و همچنین. کل NHL فصل شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد. در ضمن در سمت دیگر امور خارجه کانزاس, شهرستان به تازگی اعلام کرد که این ممنوعیت همه رویدادهای مربوط به 1000 نفر یا بیشتر.

The Post-Dispatch عالی لیست در حال اجرا از coronavirus لغو در شهر سنت لوئیس — بررسی کنید که در اینجا. اما حتی است که ناقص است و در این زمان به عنوان لغو حفظ نورد در.

به عبارت دیگر اگر شما در حال برنامه ریزی برای حضور در یک رویداد شاید با بررسی محل به مطمئن شوید که رویداد گفت: هنوز در جریان است. و به یاد داشته باشید برای شستن آن دست!

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>