St. Louis Coronavirus بیمار پدر و شکست قرنطینه برای پدر و دختر, رقص, شهرستان می گوید

برای بزرگنمایی کلیک کنید St. Louis County Executive Sam Page answers questions about COVID-19 at a February news conference. - COURTESY ST. LOUIS COUNTY

  • حسن نیت ارائه میدهد ST. LOUIS COUNTY
  • St. Louis County اجرایی سام صفحه پرسش و پاسخ در مورد COVID-19 در ماه فوریه در کنفرانس خبری.

St. Louis County هشدار داده است پدر اولین محلی coronavirus بیمار آن را می تواند به دنبال یک دادگاه دستور قرنطینه برای او و بقیه خانواده خود را اگر او حاضر به ماندن در لدو صفحه اصلی.

خانواده قول داده بود به خود قرنطینه بعد از بیست سال برگشته هفته گذشته به سنت لوئیس از ایتالیا و شروع به نشان دادن علائم بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19. اما شهرستان اجرایی سام صفحه گفت: در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه آنها آموخته بود که با زن پدر خود را گرفته بود دختر جوان — بیمار خواهر کوچک — به یک پدر و دختر رقص شنبه شب در ریتز-کارلتون در کلیتون.

“بیمار پدر عمل نمی کند به طور مداوم با وزارت بهداشت دستورالعمل” صفحه گفت: در کنفرانس خبری. “به جای شب گذشته او تصمیم گرفت تا دیگر او را به یک مدرسه تابع.”

این دختر جوان که یک دانش آموز در ویلا Duschene و مدرسه اعلام کرد در روز یکشنبه که روز دوشنبه کلاس ها لغو خواهد شد برای هر دو ویلا و اوک هیل از “فراوانی از احتیاط.” دو خصوصی مدارس کاتولیک به اشتراک گذاری پردیس در Frontenac.

یکی دیگر از مدرسه John Burroughs مدرسه در لدو همچنین در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی پس از یادگیری این پدر و دختر بودند با حضور در یک رویداد قبل از رقص در خانه یک Burroughs خانواده است. یک “مشت” از Burroughs سالمندان بازدید از خانه بعد با توجه به یک ایمیل ارسال شده در یکشنبه توسط Burroughs سر از مدرسه اندی ابوت.

مدرسه باز باقی خواهد ماند و بعید است که سالمندان آلوده شدند ابوت می نویسد. “هنوز هم تحت فراوانی از احتیاط ما خواسته اند آنها را به ماندن در خانه از مدرسه تا زمانی که ما اطلاعات بیشتر.”

بیست سال coronavirus بیمار اولین گزارش نشانه های او در 5 مارس و مورد آزمایش قرار گرفت در بیمارستان رحمت با توجه به این شهرستان است. صفحه گفت که او به نظر می رسد به انجام همه چیز را راست خود quarantining به عنوان به زودی به عنوان او مشکوک او ممکن است بیمار و به دنبال همه دستورالعمل ها را از شهرستان در بخش بهداشت و درمان و مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری. صفحه گفت که او تا به حال واکنش نشان داد “قابل توجه maturely مسئولانه” حاوی ویروس است. پدر یک داستان متفاوت بود.

“راه خانواده در واکنش به این وضعیت واقعا داستان دو واکنش و داستان چگونه مردم باید و نباید واکنش نشان می دهند به coronavirus” صفحه گفت.

بیست سال بود مطلع در شنبه شب که او تا به حال آزمایش مثبت است. پدر و خواهر ظاهرا چپ برای رقص قبل از یادگیری در تشخیص اما صفحه گفت: خانواده گفته شده بود به خود قرنطینه پس از اولین تماس. تنها بیست سال است درخشید هر گونه علائم.

در پاسخ به یادگیری در مورد رقص, شهرستان فرستاده پدر نامه ای هشدار داد که این امر به دنبال حکم دادگاه به زور او را به ماندن در خانه خود را اگر او و بقیه خانواده نمی خواهد خود شده است.

صفحه خواست هر کس دیگری که تجربه علائم کروناویروس به قرنطینه خود را.

“اقامت در خانه خود را” صفحه گفت. “اقامت در خانه خود را.

برای کسب اطلاعات بیشتر در coronavirus و St. Louis County پاسخ به اینجا بروید. مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیز اطلاعات گسترده ای در وب سایت خود را.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>