St. Louis County ممنوعیت حوادث بیش از 250 نفر

برای بزرگنمایی کلیک کنید St. Louis County Sam Page, shown in a file photo, has put a 250-person limit on gatherings in the county. - LEXIE MILLER

  • LEXIE میلر
  • St. Louis County سام صفحه نشان داده شده در یک فایل عکس قرار داده شده است 250 نفر محدود در گردهمایی در شهرستان است.

St. Louis County است ممنوعیت همه جمع بزرگتر از 250 نفر شروع در 5 بعد از ظهر امروز به عنوان مقامات دولتی سعی کنید برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

“این حد است که بر اساس نظر کارشناسان بهداشت عمومی ترین به روز هدایت CDC و قضاوت خود من به عنوان یک پزشک” St. Louis County اجرایی سام صفحه گفت: در یک کنفرانس خبری. “گروه های کوچک تر و کوتاه تر تماس با ما دوره های کار می کنند.”

این شهر همچنین قرار دادن محدودیت در اندازه های از حوادث, اعلام روز گذشته وجود دارد خواهد بود یک کلاه از 1000 نفر است.

هر دو شهرستان و شهر در حال حاضر اعلام متحده اضطراری به عنوان آنها سعی می کند اثرات COVID-19 که تبدیل به یک بیماری همه گیر. تا کنون تنها یک مورد تایید شده در شهرستان — بیست ساله و دانشجو که بازگشت به تازگی از ایتالیا یکی از کشورهای آمار سخت ترین در جهان — و هیچ کدام در این شهر است.

صفحه گفت: در کنفرانس خبری او مشکوک به ویروس در حال گسترش از طریق جامعه آن را فقط “ناشناخته” از آنجا که مردم به اندازه کافی تست شده است. مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری است و قرار است محدودیتی که می تواند آزمایش می شود که ایالات متحده همچنان به دور عقب کشورهای دیگر در ساختمان بزرگ و به اندازه کافی تامین شد.

“من باور نمی کنم ما به اندازه کافی تست در کشور ما و یا در جامعه ما” صفحه گفت. “ما به اندازه کافی تست وسایل نقلیه و یا آزمون یا مکان هایی که این یک بیماری است که در حدود 90 روز در امریکا و این فقط ساخته شده نشده است.”

صفحه: گفت او همچنین درخواست این شهرستان در نظر گرفتن ارائه انعطاف پذیر تر ترک در طول این زمان او درخواست بانک ها و صاحبخانه به در نظر گرفتن موقت توقف اخراج.

صفحه اضافه شده که دادگاه شهرستان خواهد ساخت اعلام بعدا در مورد عملیات.

برای کسب اطلاعات بیشتر در COVID-19 رفتن به مرکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت برای اطلاعات بیشتر در محلی پاسخ به وب سایت ها برای این شهرستان در بخش بهداشت و سنت لوئیس شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>