St. Louis County بسته شدن پارک

برای بزرگنمایی کلیک کنید Looks like the deer will have Jefferson Barracks to themselves for a while. - DOYLE MURPHY

  • دویل مورفی
  • به نظر می رسد مانند گوزن را Jefferson سربازخانه خود را در حالی که برای.

در حال حاضر خارج است لغو بیش از حد.

St. Louis County اعلام کرد در این شب که همه آن پارک های عمومی بسته خواهد شد شروع 8 p. m. روز شنبه حداقل تا مارس 22.

“این به ما کمک خواهد کرد زندگی را نجات دهد. که اولویت ما” شهرستان اجرایی سام صفحه می گوید: در انتشار اخبار. “من امیدوار بودم ما می تواند حفظ پارک باز است اما گسترش COVID-19 بیش از حد بزرگ است یک تهدید برای سلامت ساکنان ما.”

تعداد موارد تایید شده است به رشد خود ادامه داد و به مرگ و میر. اوایل امروز در این شهرستان اعلام کرد که یک مرد بین سنین 70 و 79 شد و نفر ششم به مرگ به عنوان یک نتیجه از این ویروس در این شهرستان است.

شهرستان در حال حاضر تعطیل, زمین بازی, بسکتبال و تنیس سرپوشیده با امکانات و Creve Coeur فوتبال پیچیده است. اما پس از جمعیت بزرگ در ادامه به بسته پارک ها و مقامات دولتی تصمیم به تعطیل آن را تمام کردن.

“با آب و هوای گرم تر پارک های ما در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر شلوغ” county Parks کارگردان تام Ott می گوید: در این انتشار است. “در طول این بحران بهداشتی ما نمی توانیم اجازه می دهد گروه های زیادی از مردم با هم در یک مکان.”

این شهرستان اعلام کرد در اوایل این هفته این بود که بسته شدن جاده ها در برخی از پارک ها به عنوان یک راه برای تضعیف گروههای اما شهردار Lyda Krewsonhas پیشنهاد تعطیلی کامل می تواند در آینده اگر مردم همچنان دسته در گروه.

بنابراین در اینجا یک درخواست نیست پیچ این مردم است. نگه داشتن فضای خود را بنابراین ما هنوز هم می تواند با خیال راحت به یک پیاده روی در شهرستان پارک. ما نمی باید بسیار دیگری این روز است.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>