St. Louis County میدارد مری بارتون به عنوان رئیس جدید

برای بزرگنمایی کلیک کنید Lt. Col. Mary Barton - COURTESY ST. LOUIS COUNTY POLICE

  • حسن نیت ارائه میدهد ST. LOUIS COUNTY POLICE
  • سرهنگ سرهنگ مری بارتون

St. Louis County پلیس سرهنگ مری بارتون خواهد بود که بخش رئیس جدید.

بارتون که خدمت کرده است برای 41 سال در خیابان Louis, جایگزین خواهد شد سرهنگ جان Belmar که اعلام بازنشستگی خود را در ماه فوریه است. تغییر در رهبری اتفاق خواهد افتاد در مارس 1.

بارتون بود انتخاب شده توسط هیئت مدیره از پلیس کمیسیون پس از یک فرایند جستجو است که شامل سه سالن شهر که در آن مکان ارائه پیشنهادات برای آنچه آنها می خواستند در یک رئیس جدید. او خواهید بود بخش نهم رئیس و برای نگه داشتن پست.

“سرهنگ بارتون با تجربه با یک چشم انداز روشن از یک برابر آینده برای هر دو گروه و جامعه ما در خدمت” دکتر لوری پانچ عضو کمیسر پلیس گفت: در انتشار اخبار.

بارتون انتخاب شد بیش از معاون کنت گریگوری سرهنگ جف Bader, سرهنگ Troy دویل سرهنگ Bryan لودویگ و سرهنگ مایکل Busalaki.

او استخدام شده توسط این گروه در اکتبر سال 1978 پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه جنوب غربی تگزاس با مدرک لیسانس در عدالت کیفری. در چهار به علاوه دهه او راه خود را از گشت زنی در خدمت به عنوان یک دیرین کارآگاه و فرمان شمال شهرستان حوزه و اخیرا اختصاص داده بود به غرب شهرستان حوزه.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>