برای بزرگنمایی کلیک کنید St. Louis County police Chief Jon Belmar plans to retired on April 30. - DOYLE MURPHY

  • دویل مورفی
  • St. Louis County رئیس پلیس جان Belmar برنامه ای برای بازنشسته در 30 آوریل.

St. Louis رئیس پلیس جان Belmar اعلام کرد امروز صبح او قصد دارد به بازنشسته در ماه آوریل است.

Belmar که به عنوان رئیس خدمت به مدت شش سال بود, اب و هوای خشن امتداد خود را در طول شش سال پیشرو نیروی. او در زمان بیش از در سال 2014 تنها چند ماه قبل از هجده-ساله مایکل براون کشته شد فرگوسن افسر پلیس دارن ویلسون. در ماه های اخیر او مواجه شده است و خواستار استعفای خود را برانگیخته توسط فک انداختن تبعیض دعوی در دادگاه توسط گروهبان بود که گذشت بارها و بارها برای ارتقاء.

St. Louis County اجرایی سام صفحه در توییتر اعلام کرد این صبح که Belmar تا به حال تصمیم به بازنشسته. صفحه اشاره کرد رئیس گرفته بود در طول زمان دشوار است و تا به حال ایجاد یک تنوع واحد و کمک به امن افزایش مالیات به منظور بالا بردن افسران حقوق.

“با تشکر از خدمات شما” صفحه اضافه شده است.

اداره پلیس فرستاده انتشار اخبار پس از مدت کوتاهی برجسته 34 سال کار حرفه ای با شهرستان است. در طول تصدی خود به عنوان رئیس گروه دارای عقاید 1,020 افسران و 342 حرفه ای کارکنان — قابل توجه پرش از 853 افسران و 276 کارکنان زمانی که او موفق شد فرمانده پیشین تیم Fitch در سال 2014.

Belmar آینده به نظر می رسید بود سنگی از ماه اکتبر زمانی که این شهرستان از دست داده تبعیض دعوی در دادگاه به ستوان کیت Wildhaber در خیره کننده و گران مد. Wildhaber سپس یک گروهبان ادعا که گروه رهبری از جمله Belmar را تکذیب کرد و گفت او تبلیغات نزدیک به دو ده بار به دلیل تمایلات جنسی خود.

هیات داوران اهدا Wildhaber نزدیک به 20 میلیون دلار در اختیار دارد ، پس از حکم این شهرستان ترویج Wildhaber و نصب او را به عنوان رئیس جدید تنوع واحد.

صفحه نیز جایگزین چهار عضو از پنج فرد St. Louis County مدیره از پلیس کمیسیون هیئت مدیره است که نظارت رئیس پلیس.

“ماه من گوش دادن به اعضای شورای, پلیس, اعضای هیئت مدیره, رئیس پلیس فعالان و رهبران جامعه در مورد اداره پلیس آینده” صفحه در بیانیه ای گفت: روز پس از این حکم. “زمان برای رهبری تغییرات آمده است و تغییر باید شروع در بالای صفحه.”

شهرستان اجرایی اشاره شده کسانی که نظرات در پی بیانیه امروز.

“من گفته اند که در تمام طول که تغییر آغاز می شود در بالا و آن را با انتصاب من از 4 عضو جدید به پنج عضو پلیس مدیره” صفحه در بیانیه ای گفت:. “من را تشویق رئیس Belmar منجر به اداره پلیس از طریق انتقال و او.”

صفحه اضافه شده که Belmar قبلا به او گفت که او بود با توجه به بازنشستگی در این سال پس تصمیم خود را به نظر می رسید “در این دوره از برنامه های خود را. او حرفه ای است که انجام شده و من کار او انجام داده است.”
   
در ماه اکتبر شهرستان Councilwoman لیزا کلنسی به نام برای Belmar استعفای, با استناد به یک مشکل “فرهنگ” در این بخش است. پس از امروز اعلام بازنشستگی او در توییتی که آن را “حق تصمیم گیری برای St. Louis County است. من آرزو می کنم رئیس Belmar بهترین های بازنشستگی خود را.”

در بیانیه Belmar تشکر افسران او داد اما هیچ دلیلی برای بازنشستگی خود را.

“این افتخار بزرگی برای کار با و برای زنان و مردان St. Louis County Police Department” Belmar گفت: در انتشار اخبار. “فداکاری, فداکاری و شجاعت از آن است که کار را برای این بخش بی همتا است. شهروندان و کسب و کار از St. Louis County سزاوار چیزی جز بهترین و من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که آنها دریافت که از ما در هر روز است.”

رئیس هیئت مدیره پلیس کمیسیون ری قیمت نیز منتشر شد بیانیه ای ضمن تشکر از Belmar.

“از طرف هیئت مدیره پلیس کمیسیون, من می خواهم برای تشکر از رئیس Belmar برای او 34 سال خدمت به شهروندان St. Louis County” قیمت گفت. “از آنجا که از کار و کار از دیگر اعضای گروه St. Louis County Police Department یکی از بهترین ادارات پلیس در کشور است.”

Belmar آخرین روز برنامه ریزی شده است تا مارس 30. صفحه گفته او در حال حاضر شروع به بحث در مورد بخش آینده رهبری با پلیس کمیسیون.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de