St. Louis County افسر پلیس بازیابی از COVID-19 بازگشت به گشت

برای بزرگنمایی کلیک کنید A St. Louis County police officer has recovered from COVID-19. - PHOTO BY DANNY WICENTOWSKI

  • عکس دنی WICENTOWSKI
  • یک St. Louis County افسر پلیس است که از COVID-19.

یک St. Louis County افسر پلیس که در قرارداد COVID-19 بهبود و بازگشت به کار.

افسر Nathan Phillips, 35, می گوید Riverfront Times ویروس از طریق خانواده اش ضربه او را دختر بچه و همسر اول است.

“او شروع به سرفه و پس از آن همسر من شروع به گرفتن علامتی,” فیلیپس می گوید. در عرض چند روز به افسر گشت سرفه بیش از حد و آزمایش مثبت است. در آن زمان او در حال حاضر خود quarantining در خانه به دلیل از اعضای خانواده خود را نشانه.

“من می گویند برای ما آن را بسیار شبیه به آنفولانزا” فیلیپس می گوید.

او در درد و تب. چند روز او را در پیدا کردن او نفس فقط بالا رفتن از پله ها از خانه خود را. اما آن را هرگز خیلی بد برای آنها که آنها تا به حال در بیمارستان بستری شود. به عنوان آنها در بهبود و منتظر بیرون قرنطینه آنها گذشت زمان در راه است که بسیاری از سراسر کشور را بیش از گذشته ماه یا بیشتر. آنها را سازماندهی خانه. آنها mulched. “ما به تماشای ببر پادشاهبه عنوان سرگرم کننده به عنوان آن بود.”

در بیانیه اداره پلیس می گوید فیلیپس به دنبال توصیه از شهرستان در بخش بهداشت و درمان و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری قبل از بازگشت به کار. دیگر افسران پلیس در شهرستان باید آزمایش مثبت است.

“من هیجان زده به افسر فیلیپس بازگشت به کار” رئیس پلیس جان Belmar می گوید, در بیانیه ای. “دانستن که اولین پاسخ ایمنی نیست به COVID-19 آن صحبت می کند به او تعهد به وظیفه و تمایل به خدمت به شهروندان St. Louis County است. من بسیار افتخار می کنم به او و بسیاری دیگر از کالیبر بسیار رایج ما در اداره پلیس است.”

سنت لوئیس کانتی اداره پلیس اعلام کرد در مارس 28 که یکی از افسران خود را به حال آزمایش مثبت است. فیلیپس نبود علنا شناسایی اما او می گوید که خواندن نظرات در وزارت Facebook صفحه.

“وجود دارد مقدار زیادی از عشق و حمایت و نماز” فیلیپس می گوید. “که به معنای زیادی است.”

در حال حاضر که او سالم است دوباره او بازگشت و به گشت زنی در شمال سنت لوئیس کانتی اول حوزه را پوشش می دهد که Hazelwood, Florissant و بخشی از جنینگز — برخی از مناطق سخت ترین ضربه از گسترش ویروس. بیش از 1600 نفر countywide آلوده شده اند و 42 فوت کرده اند.

فیلیپس می گوید: او به مردم در مورد تجربه و تلاش می کند به آنها امید که همه چیز بهتر خواهد شد اگر آنها آلوده. او توصیه می کند هر کس به سعی کنید به ماندن سالم — خوب غذا بخورید و ورزش و حفظ فاصله خود را از مردم — به طوری که سیستم ایمنی بدن خود را به عنوان قوی به عنوان امکان پذیر است.

“من فکر می کنم خیلی بهتر امید دارند,” او می گوید: “و متوجه وجود یک نور در انتهای تونل.”

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>