St. Louis, حوادث, نقشه کشی بیش از 1000 نفر ممنوع است بیش از Coronavirus

برای بزرگنمایی کلیک کنید All events in the city of St. Louis drawing more than 1,000 people are now banned. - DANNY WICENTOWSKI

  • دنی WICENTOWSKI
  • همه حوادث در شهر سنت لوئیس نقشه کشی بیش از 1 ، 000 نفر در حال حاضر ممنوع است.

یادداشت سردبیر: این داستان به روز شده است با جزئیات بیشتر.

در آدرس مقامات شهرستان را اعلام کرد ممنوعیت هر گونه حوادث در سنت لوئیس است که انتظار می رود به منظور جلب 1000 یا بیشتر مردم به دلیل نگرانی بیش از COVID-19 coronavirus.

فردریک Echols, سر, سنت لوئیس, وزارت بهداشت و درمان اعلام کرد که بان کی مون در 3 p. m. کنفرانس مطبوعاتی. این ممنوعیت شامل یک تعداد انگشت شماری از موارد استثنا از جمله فعالیت ها در مدرسه و مراسم مذهبی.

شهردار Lyda Krewson گفت که او گفته بود به St. Louis County اجرایی سام صفحه در مدت کوتاهی قبل از کنفرانس خبری و انتظار این شهرستان خواهد موضوع مشابه محدودیت در رویدادهای بزرگ است.

“این بسیار ویرانگر وضعیت برای بسیاری از کسب و کار ما و بسیاری از کارگران” شهردار گفت که آنها تلاش می کرد با این تصمیم اما در نهایت تصمیم گرفت که مسئول حرکت برای سلامت عمومی است.

به عنوان بخشی از این اطلاعیه Krewson اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در شهر سنت لوئیس با توجه به این ویروس است. همراه با محدودیت در رویدادهای عمومی این شهرستان قرار گرفته و به طور موقت متوقف به عمل خاموش کردن آب برای صورتحسابها در بهره از ساخت آن آسان برای مردم را به شستن دست های خود را — یکی از توصیه های بالا از کارشناسان بهداشت و درمان به سرعت گسترش COVID-19. این شهرستان نیز آغاز شده است قرار دادن عمومی دست-ایستگاه های شستشو با آب و صابون در اطراف شهر است.

وجود دارد هیچ مورد شناخته شده از coronavirus در شهر و تنها در سنت لوئیس کانتی. اما Echols گفت: آنها می دانند که آن را در آینده.

“این واقعا یک سوال از اگر اما زمانی که” او گفت:.

تا کنون سه نفر آزمایش شده برای این ویروس در شهر و بیش از بیست که خود را قرنطینه در شهر و شهرستان Echols گفت. شهر چک در با کسانی که خود quarantining دو بار در روز و دکتر گفت وجود داشته است بدون رعایت مسائل.

آزمون محدود بوده اند چرا که از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل های محدود که واجد شرایط برای آزمون. ایالات متحده عقب مانده به مراتب پشت سر کشورهای دیگر در تست بیماران بالقوه است که کارشناسان می گویند تقریبا قطعا نقاب حد مشکل است. Echols گفت: این شهرستان دارای تعداد محدودی از آزمون — او نمی خواهد فاش چگونه بسیاری از — اما خصوصی labs را آغاز کرده اند به آنها را ارائه دهد.

St. Louis رئیس آتش نشانی دنیس Jenkerson که نظارت شهرستان اورژانس عملیات گفت: آنها شروع به تماس گرفتن در مورد coronavirus نگرانی در پایان ماه ژانویه است. آنها باید تغییر برخی از پروتکل ها در پاسخ به تماس به منظور محدود کردن هر گونه گسترش, اما او گفت: اکثر موارد آنها در حال دیدن هنوز هم سرماخوردگی و آنفولانزا.

“من می خواهم به همه یادآوری می گویند آرام” Jenkerson گفت.
Krewson تکرار آن پیام است.

“ما نیاز به پیش بروید و زندگی می کنند زندگی ما” شهردار گفت: ما او ادامه داد: برای رفتن به رستوران ها و حمایت از کسب و کارهای محلی. “دو نکته سرور خود را اگر شما احتمالا می تواند آن را تقبل کنند.”

“امروز به منظور فعال و محافظت و حفظ سلامت و ایمنی عمومی @STLCityGov و @CityofSTLDOH هستند اعلام عمومی بهداشت و درمان اضطراری و منع حوادث با شرکت کنندگان در بیش از 1000 نفر تا اطلاع ثانوی” شهردار Lyda Krewson می نویسد در توییتر.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>