St. Louis زن تولید حجم صحبت می کند و Lexxiiibeatz گرما تا شهر

برای بزرگنمایی کلیک کنید Stacey Reynolds flowed naturally from performer to producer. - CREATION WITHIN PHOTOGRAPHY

  • ایجاد در عکاسی
  • استیسی رینولدز جریان به طور طبیعی از عملکرد به تولید.

زمانی که Leethal شاعر آماده بود تا اعلام نهایی آهنگ خاموش از آلبوم …لعنت به خوبی در اخیر گوش دادن, پارتی, Stacey رینولدز سمت چپ اتاق.
تهیه کننده و نوازنده پشت کار جدید شناخته شده به عنوان حجم صحبت می کند ترجیح می دهد به مرکز توجه. این یک واقعیت جالب در مورد رینولدز با توجه به اینکه حجم واقعا زندگی می کند تا نام او. او تولید حدود 98 درصد از Leethal آلبوم و انتشار آن انجام شد که به دنبال رینولدز ” سفر به تبدیل شدن به یکی از هیجان انگیز ترین زن کنندگان در صحنه است.

پس زمینه خود را به عنوان یک موسیقیدان — یک نوازنده ساکسیفون در درجه اول هر چند او را ماهر با ابزار دیگر را نیز ساخته شده مورد علاقه خود را در تولید به طور طبیعی می آیند. در حالی که حضور Lindenwood دانشگاه رینولدز بود و با الهام از تماشای دوستان خود را ایجاد ضربه و کشف آن نمی تواند سخت باشد. او می گوید: او دوست بود یک تهیه کننده و به او آموخت که چگونه به استفاده از Maschine یک نام تجاری از موسیقی-نرم افزار ساخت و خط کنترل سخت افزار.

“من تا به حال هرگز فکر نمی کردم در مورد ساخت بیت و یا هر چیزی” رینولدز می گوید از علاقه او را در زمان. “به نظر می رسید بسیار آسان است. من بیت پیانو و من می خواستم به حفاری عمیق تر به آن است.”

به عنوان یک چند نوازنده ماهر با تخصص در ساکسیفون, طبل و باس, گیتار و همچنین نوشتن و رپ, او می گوید: تولید و ساخت ضربان روابط همه منافع خود را با هم.

به عنوان یک مبتدی رینولدز به سرعت برداشت تا مهارت های, حتی اگر او نمی باید تجهیزات مناسب. به زودی به اندازه کافی او انجام شد در گرو ماهانه ضرب و شتم نبرد تازه تولید به سرعت ساخت یک نام برای خود.

تازه تولید یک شب ساخته شده برای تولید. آن را یک شب از ماه است که محلی خلاق صحنه به نظر می رسد به جلو به تماشای با استعداد beatmakers از اطراف شهر و همچنین خارج از شهر به سر به سر. آن را نیز یک فرصت برای هنرمندان به شبکه و توجه داشته باشید که آنها نیاز به ایجاد ارتباط با.

حجم صحبت می کند یکی از معدود زنان محترم ترین در این عرصه. زمانی که او پا بر روی صحنه در ماه ژانویه به عنوان یک wildcard رقیب مخاطبان در حال حاضر می دانستم که انتظار می رود برخی از سخت ترین و بهترین برای تلفن های موبایل. ضربه او به نمایش گذاشته شد یک عهد به مقدار ساعت رینولدز قرار می دهد به آنها. او بی Rolodex صدا — ضربه او ساخته شده برای افراد دیگر و دیگران او را به سادگی از آنجا که او لذت می برد این روند است. این شور و شوق رینولدز, حمل, در علاوه بر این به او استعداد قابل توجه است که مجموعه خود را جدا از رقابت مرد یا زن.

همه زمان صرف استارت کردن ضرب و شتم پس از ضرب و شتم منجر به فرصت برای رینولدز به تولید و اکثریت قریب به اتفاق Leethal شاعر آلبوم جدید. ...به خوبی لعنت علائم اولین بار او را به موسیقی ساخته شده است به طور کامل برای یک پروژه کاری او شده است می خواهم به دنبال به جلو به از آغاز سفر خود را.

“این بسیار عاطفی, اما آن را نیز یک تجربه یادگیری,” او می گوید. “همه چیز که پیچیده شده بود تا در این آلبوم و انتشار این مجموعه ای از احساس و تجربه است. نه فقط از Leethal اما برای من به عنوان به خوبی. زمانی که من می توانم آن را می گویند من آن را در من می تپد و شما واقعا می تواند احساس آن است.”

در کنار رینولدز در جهان از زنان با استعداد و با beatmakers همکار تهیه کننده و مهندس Lexxiiibeatz. الکسیس Calhoun دیگری است که به خوبی شناخته شده و مورد احترام تولید کننده در هیپ-هاپ فضای خلاق در اینجا در سنت لوئیس و یکی از کسانی که کمک به Leethal آلبوم نیز هست. سفر خود را به تبدیل شدن به یک تولید کننده به نظر می رسد که سرنوشت و کمی بعید است.

“من در Instagram یک شب و من تو را دیدم برخی از شخص ساخت ضرب و شتم بر روی تلفن خود را,” او می گوید. “من به نظرات برای دیدن آنچه در آن بود و او با استفاده از چیزی به نام GarageBand.”

از آنجا Calhoun می گوید او دریافت نرم افزار و شروع به ساخت beats بر روی تلفن خود را به عنوان به خوبی. آن را مشتعل تمایل به یادگیری و انجام بیشتر. که به رهبری او را به ثبت نام در حال حاضر از بین رفته Ex’Treme موسسه توسط Nelly در Vatterott کالج فارغ التحصیل شدن و تبدیل شدن به “یک مقام تهیه کننده و مهندس.”

در حالی که اکثر مردم می دانند Lexxiiibeatz برای او می تپد کار با Leethal شاعر به او یک فرصت به انعطاف پذیری او مهارت های مهندسی. شناخته شده ترین در تازه تولید, Calhoun ایجاد کرده است یک لژیون از شرکت کنندگان که به دنبال و احترام او ،

زمانی که Lexxiiibeatz انجام در تازه تولید سوفل از “او” تقلا برای کشتن آن” دایره از طریق اتاق به عنوان Calhoun را ضربه اوج به چه جمعیت می داند که خواهد بود یک قطره است که پیشبرد به دور بعد. و در تجربه آن معمولا است. در یک نبرد Calhoun پیشرفته به نیمه نهایی بود که هیچ تعجب به او داده شده تولید کار مهارت واريانس و پیچیدگی است. چرا که او می گوید: او یک زمان سخت توصیف دقیقا چه سبک و یا صدا است. او می کند, اما, قرعه کشی مقدار زیادی از الهام از عشق او از بازی و موسیقی در برخی از بازی های مورد علاقه از دوران کودکی خود را.

“من می خواهم توصیف صدای من به عنوان یک بازی ویدئویی صدا,” او می گوید. “برخی از آن می آید از چیزهای من گوش دادن به برخی از آن می آید از من به عنوان یک گیمر دختر بیش از حد.”

او استعداد برای ایجاد یک صدای منحصر به فرد گرفته شده Calhoun خارج St. Louis یعنی آتلانتا که در آن او قادر به نمایش گذاشتن کار خود را در سال گذشته AC3 جشنواره است. آن را یک فرصت بود که آمد و به عنوان یک سورپرایز برای تولید کننده و مهندس که می گوید: او هرگز فکر نمی کردم او می خواهم فرصتی برای سفر و بازی موسیقی برای گوش های خود را در خارج از شهر است.

“مردان انتظار من انجام می شود دختر مسائل هر چه که است,” او می گوید. “چه دختر ؟ این دختر مسائل به من چرا که من یک دختر بچه و من انجام این کار است.”

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>