St. Louis گرفتن یک Pop-Up از درایو تئاتر در ماه اوت

برای بزرگنمایی کلیک کنید Big screen and big skies. - PHOTO VIA DRIVE-IN MOVIE CLUB

  • عکس از طریق Drive-in Movie Club
  • صفحه نمایش بزرگ و بزرگ آسمان است.

فعالیت های تابستانی شده اند یک چیز مطمئن شوید که پس از COVID-19 نفوذ Missouri. کنسرت لغو شده است. مکان های بسته ، برنامه ریزی برای تابستان در زمین لرزان به دلیل بیش از حد بسیاری از عوامل ناشناخته.

تا به حال است. در حال حاضر St. Louis ما چیزی برای نگاه به جلو به.

دریافت خود را نوعی سگ پشمالوی باهوش دامن و milkshakes, St. Louis. کانال درونی خود را گریس ، این که آیا شما یک بانوی صورتی یا T-پرنده یک درایو جدید در تئاتر در حال آمدن است به St. Louis. اروپا بر اساس شرکت وان آب داغ سینما تیمی با Drive-in Movie Club سنت لوئیس را به pop-up از درایو تئاتر است.

“بیرون رفتن با بچه ها و دوستان و خانواده شده است کار سختی به تازگی برای همه در سراسر ایالات متحده آمریکا پس از دولت معرفی سخت اجتماعی فاصله اقدامات” آزادی مطبوعات به عنوان خوانده شده. “در حالی که آن را هنوز هم خوب به [رفتن] به پارک و عمل خوب اجتماعی فاصله برای برخی نیز نیاز به هوای تازه است که می تواند بسیار خسته کننده اما یک سری جدید از حوادث ممکن است شما را به برخی از سزاوار امداد.”

درایو جدید در ارائه خواهد شد برخی از خانواده پسند ، این وب سایت که در آن شما می توانید رزرو بلیط می خواند “یک pop-up سینما به تماشای مورد علاقه خود را فرقه کلاسیک.” یک لیست از فیلم که نشان داده خواهد شد که هنوز منتشر نشده است.

“در فضاهای هنری و سینما در سراسر کشور بسته به کمک های اجتماعی فاصله ما را از صفحه نمایش و سرگرمی برای خانواده ها ارائه سرگرم کننده برای همه در یک محیط امن” آزادی مطبوعات گفت.

پاپ آپ سینما امیدوار است برای الهام بخشیدن به رویدادهای دیگر است که هر دو دوستدار خانواده و به دنبال COVID-19 اقدامات ایمنی. امیدوارم این خواهد بود که یک مکان سرگرم کننده برای همه ما برای رفتن پست-همه گیر.

اگر این همه هنوز هم در تابستان به پایان می رسد pop-up از درایو باز خواهد شد اوت 25 اوت 30. بلیط خواهد بود $25 برای پرندگان اولیه و 30 دلار در هر خودرو تا پنج نفر است.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>