سنت لوئیس ” Leethal شاعر دارای هیچ چیز به عقب بر جدید دکلمه آلبوم

آن انباشته جهش روز آخر هفته در سنت لوئیس در ماه گذشته با بیش از نیمی از ارزش موسیقی مربوط به حوادث اتفاق می افتد در یک شب جمعه در جنوب شهر. در رسانه های اجتماعی معلوم بود که نشان می دهد خواهد ترین تولید کنندگان و یا چگونه بسیاری از ویترین مردمی می توانند شرکت کنند. اما آن را سخاوتمندانه مردم در انتخابات در Virgina خیابان که در آن بیش از دو دوجین مردم بسته بندی شده در ویکتوریا-سبک خانه را به شنیدن آخرین اخبار از یکی از سنت لوئیس ” ترین buzzed شاعران.

چنین رویدادی ممکن است التماس کردن تصاویر از brooding hipsters با سیگار یا شنید مکالمات پر از خودشیفتگی و مدارا. اما فراموش نکنید که تمام. در آن جا بودند زننده برای تلفن های موبایل از دام موسیقی و نسل اینده از علف هرز rotel شیب و مرغ بخور و همه چیز را در میان. به عنوان مردم آمیخته میان نیمکتها و بالن و مشخصی شربت ابلیمو مخلوط Leethal شاعر مورد بررسی صحنه است.

“ما میخوایم شروع در پنج دقیقه,” او گفت: حرکتی در اطراف اتاق با دست او است.

شعر به عنوان یک هنر و بیشتر از آن کلام به عنوان یک عمل به طور معمول نمی استنباط گوش دادن احزاب و یا قرعه کشی جمعیت برای آلبوم قطره. این نوع سرمایه گذاری معمولا از ویژگی های شعر در یک بدن بزرگتر از کار آواز و رپ. اما Leethal نمی کند آن را ببیند.

“مردم آن را به نظر می رسد مانند شعر نیست, رپ, اما ‘p’ در رپ, معنی شعر,” او گفت: مهمانان خود را.

این یک باور شده است که با Leethal زمانی که او شده است یک نویسنده است. مکرر مجری در منطقه کلمه صحبت باز میکروفون مانند تغزلی درمان و شاعرانه عدالت Leethal جدید نیست به استعداد محصول از شاعران در اطراف شهرستان. او آلبوم جدید خود به خوبی…لعنتاست و در فصل بعد و تاریک به سمت قبلی خود بدن از کار لاک پشت دریایی.

متولد Caylee Hecht, Leethal می گوید او می خواست برای ارائه یک نوع متفاوت از پروژه برای طرفداران این زمان در اطراف.

“با لاک پشت دریاییمن بسیار بد سمی در ارتباط و من در روند درمان خودم از این که” Hecht به یاد می آورد. “با خوبی…لعنت بهاین بود که من به دست گرفتن کنترل شرایط من تا به حال یک بخشی را به بازی در. من نیز بازپس زمان من.”

خوب…لعنت به بررسی این نوع از دردهای در حال رشد و تحقق است که اتفاق می افتد در این مرحله از بزرگسالی است. برای 26 ساله شد یادگیری ارزش خودش و برداشت از روابط عاشقانه و افلاطونی که دیگر مثبت است. Hecht توانایی برای قرار دادن احساسات پیچیده را به ساده و در عین حال تاثیرگذار بندهای است که چرا کار او شده است به خوبی دریافت شده توسط طرفداران او وقت و زمان دوباره. او یک مورد علاقه در باز کردن میکروفون و برنده Slumfest جایزه بهترین شاعر در سال 2019. یک شاعر با احساسات قوی در مورد اجتناب ناپذیر زندگی درس او آخرین تمرکز بر مفاهیم خودشکوفايی مسئولیت پذیری و اعتماد به نفس و رشد.

لاک پشت دریایی مخالف بود که. با خوبی…لعنتشنوندگان این فرصت را به تجربه آنچه Leethal تماس “سمت تاریک ماه است.” این شرح است که به درستی قرار داده شده است. ما را وادار به شنیدن همه چیز در مورد اجازه دادن به رفتن در حالی که همچنین نقشه کشی نزدیک تر است.

“من در برخورد با بسیاری از دستکاری و توخالی دوستی,” او می گوید. “من خیلی عصبانی بود.”

به عنوان هر آهنگ نقش Leethal توضیح می دهد که قطعه مفهوم به مخاطب او واقعا در حد عالی رساندن جایی که او در زندگی خود را و چگونه هر قطعه به دست می آمد. هر توضیح رسمی و درمانی در راه است. در حالی که آن زمان خود را به درخشش و جشن اتمام کار او تصمیم گرفتند او را مخاطب عمیق تر به خود اکتشاف و شکوفایی.

“من می توانم خود من گه” او می گوید: با آرامش. “هنگامی که شما خود گه هیچ کس نمی تواند با شما تماس بر روی آن راست است؟” مخاطبان موافق است.

خوب…لعنت هایش با Leethal بودن خودش را به طور کامل و همچنین خانههای گلی خالی بیش از وقایع است که این آلبوم آنچه در آن است. هر مسیر قبل است skits یا قطعه مکالمات در استودیو Leethal تا به حال با دوستان خود در تولید آلبوم خود را. این فیلتر محتوای گفتگوی بورسی بین زنان انجام می دهند چیزی که در همه آنها انجام بهترین.

و این که عمدی بود. در هسته خود به خوبی…لعنت ایجاد شده صرفا توسط زنان است. حدود 98 درصد از آهنگ های تولید شده توسط تولید کننده و حجم صحبت می کند و مهندسی به طور کامل توسط Lexxiiibeatz — هر دو تولید کرده اند که مبارزه و تحت سلطه در تازه تولید ماهانه ضرب و شتم نبرد در بیشه. حجم و Leethal بوده است برای چندین سال و دومی را دیدم این را به عنوان یک فرصت برای حجم به ضربه در بدن کار می کنند. به همین ترتیب Leethal می گوید Lexxiiibeatz بود که همیشه بر این باور در او استعداد.

“این بسیار مهم بود به من” هکت می گوید. “من احساس کردم که این امر می تواند بسیار قدرت دادن به تمام زنان چون من فکر نمی کنم آن را قبل از انجام شده است. گفتم میشم بیایید آن را انجام دهد!'”

حتی اگر شما به هیچ دانش از توانایی های او به عنوان یک نویسنده و مجری Leethal است که مرتب کردن بر اساس قرعه کشی است که باعث می شود او اورا غیر قابل انکار است. او صحبت می کند با یک تسکین دهنده و گوشخراش پایین تر ثبت نام و کلمات او جریان با آرامش حتی زمانی که او ارائه سمی خطوط. که زهر آید از Leethal گذشته راه از دست زدن به خشم او. با این آلبوم او متوجه شده قابل مشاهده تغییر در خودش است.

“این یکی از اولین بار من در واقع قادر به قبول این که من ناراحت و عصبانی و مجبور به تسلیحاتی آن را,” او می گوید. “من سرد با دوستان با افراد خاص, فقط همین نیست با من صحبت کند.”

مانند بسیاری از نویسندگان و شاعران Leethal می گوید: او می یابد آرامش و شفا در نوشتن. او در نظر استعداد او را به یک برکت و رحمت به عنوان به خوبی به عنوان شنونده این احساس را منتقل کلمات او. اما در نهایت او استوار است که به او نوشتن است که در واقع برای: خودش است.

“راستش این برای تلفن های موبایل واقعا خودخواه و من احساس می کنم مثل همه هنرمندان باید به این صادقانه گفته: شعر من است که به من برای اولین بار,” او می گوید. “من یک مدل نقش من به عنوان مثال. من تنها می تواند به شما یک طرح.”

[یادداشت سردبیر: نسخه قبلی این داستان به اشتباه گفت که Leethal است که 27 سال است. او 26. ما تاسف خطا.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>