برای بزرگنمایی کلیک کنید Justin Neilson's booking photo prior to his arrest last October. - ST. LOUIS METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT

  • ST. لوئیس METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT
  • جاستین نیلسون رزرو عکس قبل از دستگیری اش در ماه اکتبر گذشته.

لوئیس پلیس در زمان 36 ساله شهر مرد می خواست در مبارزه با مواد مخدر و اسلحه اتهامات به زندان صبح روز سه شنبه پس از او سنگر خود را در داخل یک Carondelet اقامت و حاضر به بیرون آمدن.

جاستین Neilsen در ابتدا اجتناب افسران در حدود 9:15 صبح و پنهان در 500 بلوک بیتس خیابان مقامات می گویند که. پلیس با مسدود کردن خیابان های اطراف توصیف بن بست در اوایل رفتن به “مایع.” بحران شديد و یک تیم SWAT وارد و موفقیت رو Neilsen خارج از خانه, پلیس می گویند. هیچ کس مجروح شد.

پلیس به دنبال Neilsen پس از شکست او به نظر می رسد در دادگاه به صورت یازده اتهام انتظار در برابر او. از اتهامات عنوان شده از ساقه های متعدد دستگیری در سال گذشته است. در سپتامبر. 20, 2019, Neilsen متصلب تا شش اتهامات پس از یک افسر شناخته شده او را از موجود فعال و حکم با توجه به سوابق دادگاه. Neilsen فرار از افسر که در نهایت به او گرفتار. پلیس می گوید این افسر در بر داشت یک نیمه اتوماتیک کلت .32-کالیبر تپانچه در Neilsen کوله پشتی و همچنین به عنوان کوکائین فنتانیل hydrocodone و یک لوله شیشه ای.

پلیس نیز بازداشت Neilsen در ماه مارس گذشته در پنج اتهام در اختیار داشتن مواد مخدر در بنتون پارک غرب آپارتمان. Neilsen و شرکت متهم فرانسیس Womble, 21, تا به حال حدود 41 گرم ماری جوانا به عنوان به خوبی به عنوان کوکائین و مت در میان دیگر مواد مخدر با توجه به سوابق دادگاه. هنگامی که پلیس وارد آپارتمان, پلیس می گویند Neilsen خواسته افسران “شما فقط می توانید خیط و پیت کردن مواد مخدر؟”

پلیس همچنین یک ترازوی دیجیتال و لجر کتاب در آپارتمان سوابق دادگاه می گویند.

پلیس می گویند که آنها بهبود اسلحه از Neilsen پس از آنها او را به بازداشت این صبح است. او مجموعه ای به نظر می رسد در دادگاه صبح روز چهارشنبه برای یک وضعیت شنوایی. در جهت هدایت Neilsen به نظر می رسد که در مورد یک قاضی هشدار داد که اگر Neilsen را نشان نمی دهد تا دیگر حکم خواهد بود صادر شده است.

Neilsen تا به حال هیچ فعالیت های جنایی در ایالت میسوری قبل از 2019 دیگر از بلیط ترافیک در سال 2008 با توجه به سوابق دادگاه. او در زمان ذکر شده در مدارک دادگاه به عنوان بی خانمان اما اخیر براده توصیف او را به عنوان زندگی در مینه سوتا خیابان از خیابان چروکی.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Police say they recovered this gun after arresting Neilsen. - COURTESY ST. LOUIS POLICE

  • حسن نیت ارائه میدهد ST. لوئیس پلیس
  • پلیس می گویند که آنها در بهبود این اسلحه پس از دستگیری Neilsen.
  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im