St. Louis مرد به سرقت برده $71,000 در بازی های ویدئویی JeffCo کلانتر می گوید

برای بزرگنمایی کلیک کنید Damon Wayne Jackson faces burglary and stealing charges. - COURTESY JEFFERSON COUNTY SHERIFF

  • حسن نیت ارائه میدهد JEFFERSON COUNTY SHERIFF
  • دیمون وین جکسون, چهره دزدی و سرقت اتهامات عنوان شده علیه.

An ex-con که مقامات می گویند به سرقت برده $71,510 ارزش نادر بازی های ویدئویی از یک فنتون فروشگاه در سال گذشته متهم شده بود روز سه شنبه با دزدی و جنایت سرقت.

دیمون وین جکسون, 46, از Lindenwood پارک در سنت لوئیس به شکست تجارت-N-بازی در اوایل صبح Aug. 16, 2019, تنظیم کردن یک سرقت alarm با توجه به یک علت احتمالی بیانیه ظ توسط Jefferson County کارآگاه. قبل از پلیس یا صاحب فروشگاه وارد, او تا به حال پیچ و مهره ای با امن و پر از اشیاء با ارزش. همراه با بازی های ویدئویی را ترک کردند و با $17,000 در سکه های نقره ای; $10,000 نقدی; یک .357 Magnum revolver و صاحب گذرنامه.

بیش از پنج ماه محققان به آرامی pieced با هم در این مورد. جکسون به فروش می رسد این بازی ها کم کم پرونده های دادگاه می گویند. در ماه نوامبر به سرقت رفته بازی شروع به نشان دادن تا در فروشگاه های سراسر بیشتری St. Louis منطقه است. یک زن است که محققان می گویند متصل است به جکسون سعی در فروش شش بازی در تاریخ 6 نوامبر در Grumpy باب مرکز فروش در مریویلل, ایلینوی, اما مشکوک کارمند تبدیل دور و گفت: صاحب تجارت-N-بازی. او به فروش می رسد یک زن و شوهر در نوامبر 9 در بازی بیش از در اتحادیه. یکی دیگر از چهار فروخته شد و روز بعد در Bodach بازی در امپریال. زن فروخته ده در ژانویه 20 در تنبلها بازی محل در سنت لوئیس کانتی.

در فیلم های نظارت از فروشگاه های مختلف کارآگاهان شناسایی زن بود که گاهی اوقات با جکسون با توجه به سوابق دادگاه. گاهی جکسون به فروش می رسد این بازی خود را, مقامات می گویند که.

صاحب تجارت-N-بازی تا به حال “دقت مستند” بازی در یک کتاب نوشت که ساخته شده آن را آسان تر برای شناسایی کالا به سرقت رفته, مقامات می گویند که.

محققان شد در نهایت قادر به کراوات جکسون به شکستن در توسط ردیابی تلفن خود را داده قرار می گیرد که او را در تجارت-N-بازی در زمان سرقت با توجه به سوابق دادگاه.

جکسون که صرف بیشتر از گذشته دهه در زندان ایالتی برای سرقت یک خودرو و دیگر جنایات دولت اصلاحات سوابق نشان می دهد. او در مشروط شدن هنگامی که او را به این بازی فروشگاه, مقامات می گویند که.

او زندانی در سرقت مورد $500,000 اوراق قرضه.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>