St. Louis بومی و توییتر جک دورسی بنیانگذار وعده $1 میلیارد دلار برای مبارزه با COVID-19

Jack Dorsey is doing something great for the entire world. - TOM HELLAUER

  • تام HELLAUER
  • جک دورسی در حال انجام کاری بزرگ برای کل جهان است.

ما هرگز افتخار تر از جک دورسی. نه تنها سنت لوئیس بومی ساخته شده متعدد امپراتوری با توییتر و مربع اما در حال حاضر او را به انجام کاری بزرگ برای کل جهان است.

در حالی که برای ما مشکوک است که اعمال خوب خود باید سوخت Provel چرا که او همیشه می یابد راه را به بازگشت به زادگاه خود را, اما دورسی را انسان دوستی را متوقف نمی کند در میسوری ایالتی خط.

او در توییتر اعلام کرد که او قصد دارد به “صندوق جهانی COVID-19 امداد” با 1 میلیارد دلار از میدان حقوق صاحبان سهام.

این مقدار نشان دهنده برخی از 28 درصد از ثروت خود را و او را بزرگ چند مرحله برنامه ریزی برای, چگونه آن را تمام خواهد شد صرف شده است.

دورسی اولین توییت در مورد این موضوع لینک به یک سند گوگل است که به تشریح جنبه مالی. پس از آن توییتهایی که در موضوع طرح خود را با اهداف زیر این بیماری همه گیر از جمله تمرکز بر دختر و سلامت آموزش و پرورش و اساسی جهانی درآمد.

او همچنین توضیح می دهد که بسیاری از کمک های مالی خواهد شد به سازمان “با اثبات تاثیر و بهره وری در گذشته” است و تمام این اطلاعات را در دسترس عموم ساخته شده در روح شفافیت.

او به پایان می رسد خود را توییتهایی در مورد این موضوع با “زندگی خیلی کوتاه است پس بیایید همه چیز را ما می تواند امروز برای کمک به مردم در حال حاضر است.”

ما نمی تواند بیشتر موافقم. با تشکر از جک. بعدی خود را تد دروس بتن است بر ما.

ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>