St. Louis, پرستار, راه اندازی STL-اتخاذ یک سرور به کمک Bartenders, پیشخدمت

برای بزرگنمایی کلیک کنید The idea for STL Adopt a server was hatched by a Waiting Room regular and has spread across the state. - HOLLY RAVAZZOLO

  • هالی RAVAZZOLO
  • ایده برای STL اتخاذ یک سرور بود تخم اتاق انتظار به طور منظم و در سراسر دولت است.

نشستن در اتاق انتظار در آستانه St. Louis County را که توقیف رستوران ها و کافه ها با توجه به COVID-19 گیر Sheri Breezley مثبت crestfallen. به او نوار را صاحبان صدفی و استیو “Doc” Dachroeden هستند خیلی بیشتر از افرادی که نگه داشتن چراغ در مورد علاقه او شمال شهرستان سوراخ آبیاری; آنها دوستان عزیز. او نمی دانم چه باید بکنید, اما او می دانست که او تا به حال برای انجام کاری.

“آن شب ما منتظر اعلام اخبار و فقط گریه هم” Breezley می گوید. “اتاق انتظار من است به سلامتی; Doc و شلی مردم من. آن را فقط ویرانگر است. شما وجود دارد شما نکته سنگین و شما به خانه بروید, اما شما می دانید که گه در حال آمدن است.”

Breezely در حال حاضر یک پرستار را صرف حرفه خود را در خدمت صنعت و او می داند آنچه در آن می خواهم به زندگی می کنند به چک چک. او قابل درک است که رستوران و بار, تعطیلی برای ناهار خوردن در خدمات می توانست پیامدهای ویرانگر برای کارگران صنعت, بنابراین او متصلب مغز او فکر کردن از هر چیزی که او می تواند انجام دهید برای کاهش ضربه.

پاسخ به او آمد در حالی که تبادل پیام های متنی با کلاغ لانه را کنی Snarzyk. پس از پرتاب کردن چند ایده برای او یک توپ را روی گوه پیراهن, کمپین یک قرعه کشی — او پرسید که چه او در مورد “اتخاذ یک سرور” برنامه. ایده ساده است: کارگران صنعت که تا به حال گذاشته شده و یا شاهد درآمد خود را به شدت کاهش می یابد به دلیل همه گیر خواهد در کنار هم قرار آمازون لیست آرزو و بزودی خواهد خرید این آیتم از لیست. Snarzyk توافق این یک ایده عالی بود و قبل از امضای کردن از پیام های خود را, آنها تا به حال طرح کلی از آنچه که تبدیل به STL-اتخاذ یک سرور.

“به عنوان به زودی به عنوان او گفت: بله من آغاز شده و گروه در Facebook,” Breezley می گوید. “من نمیفهمد که من همه این پرستار دوستان که هنوز حقوق آمدن در, بنابراین من می تواند کمک کند تا با اتصال آنها را با همه سرور من و متصدی بار دوستان است. من تا به حال هیچ سرنخی که چگونه این می تواند منفجر کردن.”

STL-اتخاذ یک سرور در واقع رشد کرده به یک عملیات گسترده. از زمان تاسیس آن در 17 مارس این گروه انباشته بیش از 3000 عضو و تکمیل 424 فرزندخواندگی. در حال حاضر وجود دارد یک فصل در کانزاس سیتی در کلمبیا و دیگری در آثار فلوریدا. در واقع این گروه موفق بوده است که آن را تا به حال برای متوقف کردن پذیرش های جدید, بزودی, تا زمانی که آن را می توانید به اندازه کافی adoptees به بازی با آنها.

“من فکر می کنم آن را سخت را برای مردم برای درخواست کمک” Breezley توضیح می دهد. “من مردم از من بپرسید چه چیزی برای قرار دادن در لیست های خود را زیرا آنها حتی نمی دانند چه چیزی را بپرسید. برخی از آنها احساس بد است اما من به آنها بگویید که وجود دارد vibes خوب هر دو روش به دلیل آن باعث می شود بزودی احساس مانند آنها می توانید انجام دهید چیزی در این وضعیت. آن را مانند آن را به موسسه خیریه. این یک هدیه کسی به من بدهید.”

به دلیل پاسخ قاطع به گروه Breezley خودش تا به حال به درخواست برای کمک. آشنایان خود را, سرنوشت, مسی و ارین Rauch خدمت شده اند به عنوان مدیران گروه و در حال اجرا در روز به عملیات روز. به عنوان Breezley توضیح می دهد که آن را تبدیل به یک شغل تمام وقت برای زنان است. حتی پس از آنها فقط خوشحال است که آنها می تواند کمک کند.

“من فکر می کنم که این چیزی است که نگه می دارد من رفتن” Breezley می گوید. “حتی اگر من می بینم بسیاری از گه دیوانه زمانی که شما ببینید کسانی که “با تشکر از شما” نوشته های از adoptees آن را به من می دهد امید برای بشریت است. این شگفت انگیز است.”

ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>