به تنهایی در یک بخش دور افتاده از یک St. Louis County park, Brandon McCadney نگه داشتن ضرب و شتم.

بازی صفحه کلید در درجه حرارت انجماد هنرمند شناخته شده به عنوان دیوانه کلید می پردازد ذهن کوچک به برف و یخ در اطراف او. به عنوان ضرب و شتم همچنان برای چند دقیقه McCadney امضایش سینت سایزر پالس بر روی کلام او را بازی می کند. دوربین تابه و McCadney همچنان ادامه دارد.

این یک صحنه از سنت لوئیس فیلمساز جان اسکندر “طبیعت صدا” یک فیلم مستند کوتاه نمایش نوازندگان از صحنه های محلی بی سر و صدا در تنظیمات. McCadney برجسته برای اولین بار در فیلم اجرای زنده موسیقی در وسط طبیعت و آوردن یک تعادل بین پارک طبیعی و زیبایی است که از کلید های خود را.

ایجاد تعادل مبارزه است. و McCadney اذعان دارد که مبارزه, مهمترین, با او به تازگی منتشر شده LP به درستی با عنوان تعادل. همانطور که او توضیح می دهد که آن چیزی که هیجان انگیز ترین زمان از زندگی خود را نیز در آورده مسئولیت های جدید. در 2018, McCadney ازدواج خود را عاشق چلسی است و پس از کشف اهمیت حفظ تعادل سالم از خانواده و موسیقی آرمان. یک پرکار نوازنده ویولن و تولید McCadney می گوید آن را یک خوش آمدید تنظیم است.

“تعادل است که در اصل چیزی است که من بوده ام بیشتر از آن پس از مبارزه با من ازدواج کردم,” او می گوید. “اما تعادل زندگی من از ازدواج به کار بر روی موسیقی و کار به سمت این اهداف چیزی است که چلسی و من صحبت شده است.”

و این چیزی است که این پروژه واقعا در مورد: تعمیر و نگهداری. McCadney می گوید او آموخته است که بدون در نظر گرفتن خود اهداف بلند پروازانه خود را برای موسیقی زندگی او قصد دارد برای ایجاد با همسر خود است و آنچه مهم است. او می گوید که حمایت از او چیزی است که اجازه داده او را به فشار جلوتر خلاق خود را سرمایه گذاری.

“راهی که من پیدا کردن تعادل نگه داشتن چیزهایی اول اول” McCadney می گوید. “که شما سلامت خود را معنویت و کسانی که در اطراف شما است.”

McCadney احترام است در سنت لوئیس برای خود نوآورانه قطعات موسیقی و تعادل است که هیچ اگر نه نوآورانه. یازده-پیگیری ارائه کنه چند جعبه از نظر نوع دال از جمله جاز, انجیل, هیپ هاپ, روح و الکترونیکی. مانند بسیاری از هنرمندان McCadney موسیقی است که بدون شک بازتابی از زندگی خود را. آن را صمیمی و شیپور خاموشی به قلب و روح یک مرد که دوست دارد چند چیز است: همسر خود را با خانواده خود و موسیقی خود را در آن منظور. در حالی که این آلبوم به طور کامل instrumental, هر آهنگ دارای یک عنوان است که نشان دهنده احساسات نوازنده احساس شد در ترکیب آن است.

“‘شادی’ در مورد قادر بودن به جشن می گیرند که در آن شما در زندگی,” او می گوید به عنوان مثال. “این مهم است که قادر به جشن همه چیز را ما انجام می دهیم در این لحظه مهم نیست که اگر ما در یک فصل که در آن سر ما هستند.”

بسیاری از آنچه تعادل است که در مورد انعکاس بسیاری از یادآوری از رسانه های اجتماعی و سلامتی کارشناسان در مورد اهمیت مراقبت از خود. آن را نه فقط در روشنایی شمع و شراب نوشیدن آن را چک کردن در با خود و ارزیابی آنچه مهم است. McCadney نشان می دهد این. در طول LP, روح داستان سرایی در بازی حتی بدون شعر. این یک یادآوری نوع برای خودمان به نگه داشتن دین و ایمان باقی می ماند بلند پروازانه و استقامت.

“کسانی که این تم ها که واقعا الهام بخش من,” او می گوید. “قادر بودن به تعادل در تمام این قطعات در حال حرکت در زندگی خود را با خانواده و تلاش خلاق خود را و دوستان خود را — این همه بسیار مهم است. بیشتر عمدی شما در مورد چگونه شما صرف زمان خود را بیشتر عمدی شما در مورد چگونه شما حرکت می کند.”

تمام گفته ها تعادل مجموعه ای از آهنگ های مناسب برای رفت و آمد و یا برخی از شنبه صبح تمیز کردن خانه به عنوان به خوبی به عنوان بازی آرام قبل از خواب با یک اسطوخودوس معطر منتشر فریبنده شما را به خواب. در این یک کار که در آن به دست داده و در بر داشت.

McCadney می گوید تکامل خود به عنوان یک هنرمند چیزی است که او افتخار است. اگر چه موسیقی با استعداد از دوران کودکی او تنها تولید برای چند سال. اولین انتشار LoveWavesشد نام یکی از RFT‘s بهترین آلبوم سال 2017 (و به ویژه امکانات همسرش, چلسی در خط مقدم کاور). و او تنها از رشد وجود دارد.

پس از ایجاد خود را آخرین آلبوم McCadney می گوید این بزرگترین درسی است که او می داند که او هرگز نمی تواند کامل شود. آن را همیشه خواهد بود یک چالش برای هر بخشی از زندگی خود را متناسب با هم اما او برخی از موسیقی هیجان انگیز و فرصت های پیش رو از او بخواهد به تمرکز بر چگونه تصمیمات خود را تحت تاثیر قرار خواهد مردم او را دوست دارد.

“وجود دارد آن زمان که در آن احساس می کند مانند من کار aimlessly,” او می گوید. “اما زیبایی آن این است که این درست نیست. شما باید برای پیدا کردن هدف در تمام که شما باید انجام دهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im