St. Louis رپ ایوت را ویروسی اینترنت شهرت تنها آغاز است

اگر شما فکر می کنم شما در حال رفتن به استدلال می کنند با یک زن از سنت لوئیس و پیروزی دوباره فکر می کنم.

آن را تقریبا قطعی شما نمی پیشدستی کردن از نام-تماس و یا بزرگتر از فروشگاه توهین به را انتخاب کنید از بیش از یک STL ملکه. اما یک فرد خاص به ذهن می آید وقتی که می آید به دفاع از خود را در فضا آنلاین. وارد کردن الماس “ایوت” اسمیت محلی رپ هنرمند است که استعداد برای استفاده از رسانه های اجتماعی سمان است جای خود را در clapback سالن از شهرت.

ماه گذشته ایوت آپلود یک ویدیو کوتاه از خودش به توییتر که در آن او در شرکت “تمرین برای ____” روند بود که آنلاین اتفاق می افتد. در ویدئو, نمای نزدیک, تظاهر به عمل پرتاب یک نوشیدنی کسی در این باشگاه است. ویدیو خنده دار بود و آن را فورا رفت, ویروسی, racking تا بیش از 42000 رسانهها و 190,000 را دوست دارد. اکثریت اینترنت از آن لذت می برد. همانطور که برای متنفر? ایوت زمان برای پاسخ به هر یک.

از تمام مبادلات قرار گرفت که در آن با شکوه توییتر موضوع وجود دارد یکی که واقعا ایستاده بود.

“آیا برخی از شما تا به حال خسته بودن چرخ ضامن دار?” یک کاربر نوشت.

“بپرسید بله مادر او به من آموخت که همه چیز را من می دانم” ایوت در پاسخ با لبخند از emoji.

او تجربه رفتن ویروسی ارائه فرصت مناسبی برای ایوت برای ترویج خود. که خوب است چرا که نه تنها او تیز هوش او همچنین یک کارآفرین جوانه زدن و بازرگان است. یک کاربر می خواستم به دانستن در مورد jumpsuit ایوت پوشیده بود در ویدئو های خود را. معلوم است آن را از رپر آنلاین بوتیک. دیگران می خواستم به دانستن در مورد مژه و مو. آن همچنین آمده از ایوت کسب و کار. و این که می گویند هیچ چیز از زیر از طرفداران او انباشته بیش از چند سال گذشته با موسیقی خود را.

چه چیزی باعث ایوت را افزایش محبوبیت قابل توجه ترین این است که هیچ یک از آن برنامه ریزی شده بود. او مشتاق کاربر از رسانه های اجتماعی و نه او باید بسیاری از پیروان بر روی هر پلت فرم. او هرگز حتی واقعا برنامه ریزی شده در حال یک خواننده رپ; آن آشکار به طور طبیعی.

“من هرگز واقعا فکر کردم من می خواهم از این در رسانه های اجتماعی,” او می گوید. “زمانی که من اولین بار شروع من یک فرد عادی.”

که همه تغییر پس ایوت آغاز شده ارسال ویدئوها از او را پوشش می دهد به آهنگ های محبوب. در سال 2014 او freestyled بیش از Dej Loaf را “تلاش من” و انتظار نیست که هر چیزی که اتفاق می افتد هنگامی که آن را آنلاین. به معنای واقعی کلمه یک شبه ایوت ویدئو ویروسی رفته بود. او بیدار شد صبح روز بعد به بیش از 6000 followers on Instagram که در ادامه به سرعت در حال صعود است. توسط 2018 ایوت بود که رزرو برای اجرای برنامه شروع به سفر و شروع به موسیقی جدی تر.

“من تا به حال آن لحظه ای که من برای اولین بار من رزرو,” او می گوید. “من مانند,” اوه. خانواده در واقع گوش دادن به موسیقی ؟ شما در واقع می خواهم به من پرداخت به دیدن موسیقی من?'”

اما انتقال به یک رپر آمد با برخی از تردید. ایوت نمی خواهید به دیده می شود به عنوان یک رپر عمدتا به دلیل انتقاد زنان در هیپ-هاپ صورت.

“من نمی خواهم به عنوان یک خواننده رپ از آنجا که من نمی خواهم همه, واکنش,” او می گوید. “من هرگز واقعا با برچسب خودم به عنوان یک خواننده رپ است. من فقط شروع به گرفتن چیزهایی که به طور جدی در سال 2018 است.”

ایوت دارای استعداد است. او انباشته پس از شنوندگان که لذت بردن از خود را با اعتماد به نفس و کشنده freestyles بیش از instrumentals از جمله مگان تو, خروس “سکس” و Soulja پسر “Donk.”

که مهمترین آنها ایوت تک “Ratchet Twerk, ترانه” منفجر شد و بر روی St. Louis صحنه و در سراسر وب. آن را جسورانه آهنگ کامل با دستورالعمل مستقیم و نوعی از انرژی جنسی است که باعث می شود یک سوال خود را مزه برای روابط صمیمی. این یک بازی سرگرم کننده آهنگ صحبت می کند که به این نوع موسیقی ایوت می کند بهترین. او raps با شدت باهوش است که احساس می کند مانند تماشای دو تا از بهترین دوستان عشق توهین به یک دیگر. و آن را سخت به مانند او به ویژه هنگامی که ایوت آپلود ویدئوها نمایشگاه لبخند او را در حالی که ارائه سمی از آلبوم به سرگرم کننده instrumentals مورد علاقه خود را throwback آهنگ.

“من آن را از همه جا” ایوت می گوید از الهام بخش در پشت او شعر. “شاید من می تواند با داشتن یک گفتگو با کسی و من می توانم چیزی خنده دار است که قافیه و من فکر می کنم,” اوه, من می تواند که یک آهنگ.'”

به عنوان محبوبیت او افزایش یافته ایوت اذعان می کند که او قربانی مشکلات عمیق تر شدن به صنعت موسیقی است. در سال گذشته رپر می گوید او امضا به 360 معامله است که به طور کامل در زمان استفاده از او. او می گوید: او مورد اعتماد مدیریت است که اصرار بر گرفتن امضا کردند.

“کورکورانه من قرارداد امضا کرده و من نمی بینم که آن را به عنوان یک اشتباه پس از آن,” او می گوید. “اما هنگامی که آن زمان برای آنها را به شروع به رزرو نشان می دهد که زمانی که همه چیز رفت و سراشیبی.”

ایوت می گوید که او با تجربه از دست دادن کنترل از تصویر خود را. او بود که وادار به ارسال برخی مطالب در رسانه های اجتماعی و یا تشویق به حضور خودش در راه بودند که این را تکذیب می کند. که در آن نقطه او می خواست ، او متوجه شد تمام اصطلاحات حقوقی در قرارداد استراتژیک قرار داده شد. برای بسیاری از افراد از نظر قانونی الزام آور توافق ساده نیست به درک در plainspeak. ایوت خود را تحت پوشش پایگاه های متعدد مردم به عنوان خوانده شده بیش قرارداد خود را به طوری که او را از دست ندهید هر چیزی. متاسفانه او فریب خورده به اعتقاد او مدیریت پرداخت یک وکیل برای کمک به مهر و موم معامله.

“بدترین چیزی که من همیشه شد, امضای قرارداد,” او می گوید. “برای آینده و هنرمند من همیشه بگو همین حالا ثبت نام در هر چیزی شما می توانید انجام آن همه به خودتان؟.'”

و این نوع نگرش است که سوخت او موفقیت است. ایوت است که یک کارآفرین با آرزوی زندگی نوعی از شیوه زندگی لوکس او همیشه تصور است. او می داند که مخاطب او و نحوه استفاده از رسانه های اجتماعی را به نفع خود. اخیرا او پیوست سایت OnlyFans — اما با یک پیچ و تاب. ایوت تصمیم به استفاده از اشتراک مبتنی بر پلت فرم به عنوان شخصی او vlog. او قصد دارد برای ایجاد ویدئوها از خودش به الهام چت و همچنین آموزش بینندگان چگونه شروع کسب و کار است.

“من می بینم مردم ترویج آن, اما من تنها می خواهم به آن را ببینید در حال ترویج برای انجمن” او می گوید. “من که نمی کنند. اما اجازه دهید را ببینید اگر من می تواند با فشار این و آن را به چیزی مثبت است. این پول برای مردم به تماشای من بود من و نه باید و فروش بدن من. شما در حال پرداخت پول برای دانش است.”

به عنوان یک زن جوان با چند استعدادهای ایوت نیز در نهایت در نظر گرفتن زمان به تمرکز بر قرار دادن یک موسیقی مناسب پروژه است. او تصمیم گرفته نشده که آیا آن خواهد شد یک mixtape یا EP اما او می گوید که او را هیجان زده نشان می دهد طرفداران او بیشتر از خودش بر روی آهنگ.

“این میخوام در مورد زندگی من ratchetness دل شکستگی — همه چیز را,” او می گوید. “ما میخوایم تقلا همه چیز را به یکی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>