St. Louis مقیم و ببر پادشاه فن می داند که واقعا مقصر Coronavirus

برای بزرگنمایی کلیک کنید JACOBY ANDRICK

  • JACOBY ANDRICK

ما همه آن را تماشا کردند. Tiger King داده است آرامش به بسیاری از بی کس گیر آمریکایی در این بیماری همه گیر.

در زمان بحران حداقل همه ما تلویزیون ما را سرگرم. آن را نیز مفید به یاد داشته باشید که بسیاری از مردم آن را بدتر از ما. مهمترین آنها: کارول Baskin است.

Jacoby Andrick در زمان این عکس روز دیگر در خارج از خانه در ساوتهمپتون یک منبع سرگرمی برای تمام محله است. در علاوه بر این به بسیاری از خوشحال inflatables نارسایی حیاط خانه نیز تا به حال یک سینک برجسته نشان داده می شود را با شباهت ببر پادشاه خود, جو عجیب و غریب سرزنش coronavirus در دیرین خود را nemesis کارول Baskin.

در هفت قسمت, مستند, جو عجیب و غریب یک.k.یک. Joseph Allen Maldonado-پاساژ مقصر اکثر مشکلات خود را همکار خود را بزرگ گربه علاقه مندان Baskin.

با توجه به عجیب و غریب, Baskin بود و نه تنها در آغاز تمام مشکلات خود را اما او نیز او را متهم به قتل شوهرش همین Lewis (که به طرز مرموزی ناپدید شد) و تغذیه او را برای او ببر.

هر کسی که دیده است ببر پادشاه و اتفاق بر این ادای احترام خواهد جزئیات ثبت نام در جو عجیب و غریب و منحصر به فرد صوتی و یک خنده.

سنت لوئیس است که هنوز هم سرد حتی اگر همه از این. به سلامتی همسایه.

ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>