St. Louis دانش آموزان کلاس های آنلاین برجسته شهرستان مشکلات

برای بزرگنمایی کلیک کنید Jessica Mask with her youngest three boys. - COURTESY JESSICA MASK

  • حسن نیت ارائه میدهد جسیکا ماسک
  • جسیکا ماسک با او جوانترین سه پسر.

برج گرو جنوبی از جسیکا ماسک سریع به اشاره است که این بیماری همه گیر شده است و خیلی سخت تر از دیگر مردم از آن شده است بر او. اما با این که آن را دقیقا نمی تعطیلات در خانه با سه جوانترین کودکان و نوجوانان: یک kindergartener اول صنف و صنف پنجم. (او قدیمی ترین در دانشگاه است.)

هر سه شرکت در سنت رافائل فرشته در سنت لوئیس تپه ها و ماسک مدرسه می گوید: انجام یک کار خوب در برقراری ارتباط به پدر و مادر برنامه ریزی تماس های تصویری و راه اندازی گوگل کلاس های درس. اما حتی در این شرایط, آن را هنوز هم یک مبارزه روزانه مرتب سازی از طریق کوه از ایمیل های بچه ها در مجموع دریافت و سپس مطمئن شوید که حق بچه است وارد سایت شوید سمت راست پورتال در زمان مناسب.

“من صنف پنجم را در صبح و می گویند:” آه خدای من, من دو تماس های ویدئویی قبل از ده.’ آن را مانند یک نگاه اجمالی از او در 35″ او می گوید.

سنت رافائل توزیع Chromebooks از قبل با محتوای آموزشی به ماسک دو کلاس دانش آموزان. او kindergartner با استفاده از ماسک مک بوک.

در جای دیگر در این شهر هر چند دانش آموزان ندارد و دستگاه های لازم را به ماندن متصل.

یک مدرسه ابتدایی در شمال شهر سنت لوئیس عمومی مدرسه از من خواست که به نام او خودداری می گوید: در این هفته قرار بود او اولین مدرسه آموزش الکترونیکی, اما تنها دو دانش آموز در کلاس خود دسترسی به یک دستگاه دیگر از یک تلفن. این است که به ویژه باعث خشم او می گوید: با توجه به این که قبل از COVID-19 کلاس درس او بود “یک به یک” به این معنی که هر بچه تا به حال اپل.

“آنها به ما داده اید زمان برای برنامه ریزی, راه اندازی, سیستم عامل, رکورد درس و تماس با پدر و مادر” او می گوید. “مشکل این است که من در حال حاضر تمام دانش آموزان من پدر و مادر متصل در برنامه ما شده ایم با استفاده از تمام سال و در حال حاضر پدر و مادر که چک کردن برنامه به طور منظم نیست.”

او می افزاید: “تدریس در یک مدرسه در شمال شهر که در آن همه (100 درصد) از کودکان واجد شرایط برای ناهار رایگان من به فرض بسیاری از والدین هنوز هم کار ضروری شغل در فروشگاه و یا رستوران و یا شغل خود را از دست. در هر صورت آن را استرس زا و من درک می کنم که چرا آنها نمی صرف وقت چک کردن یک برنامه است.”

St. Louis مدارس دولتی از والدین Del-Rio Swink-لی می گوید که او نمی شگفت زده توسط سیستم راکی انتقال به e-learning. پس از دخترش بود که در خوبی به اطلاع عموم قلدری حادثه در دروازه های بنیادی آکادمی در 2018, Swink-Lee ثبت نام در SLPS مجازی برنامه. با وجود اینکه وعده داده شده اپل از مدرسه او می گوید که هرگز محقق نشد. او می گوید که مجازی برنامه قرار است شامل هفتگی check-ins از یک معلم اما او و دخترش شنیده نشده از استاد پس از ماه ژانویه است.

“آنها نمی بازگشت من ایمیل. آنها نمی بازگشت من تماس” Swink-لی می گوید. “من بسیار نگران به دلیل آنچه که من به عنوان یک مادر در داخل برنامه. در حال حاضر هر دانش آموز است که در داخل برنامه وجود دارد و هیچ چیز آماده برای این کودکان است.”

Del-Rio Swink-Lee's daughter was enrolled in online classes before the pandemic forced everyone out of the classroom. - COURTESY DEL-RIO SWINK-LEE

  • حسن نیت ارائه میدهد DEL-RIO SWINK-LEE
  • Del-Rio Swink-لی است و ثبت نام در کلاس های آنلاین قبل از همه گیر مجبور هر کس در خارج از کلاس درس.

Swink-لی می گوید که او به طور منظم شرکت کنندگان از جلسات هیئت مدیره مدرسه و اداره از یک Facebook برای SLPS پدر و مادر است. “فقط دیروز پدر و مادر خواستار شد من در اشک گفت: کودکان خود را ندارد, دستگاه,” او می گوید. “دو پدر و مادر دیگر به نام گفت که بچه های خود را’ معلمان نمی دانم که چگونه به استفاده از برنامه ای که داده شده بود به آنها را به استفاده از این جدید e-learning روند.”

در جلسه هیئت مدیره مدرسه برگزار شد از طریق زوم در پایان ماه مارس و دو هفته پس از SLPS بسته به علت COVID-19, سرپرست منطقه کلوین آدامز می گوید: “این نام تجاری جدید برای معلمان و بسیاری از آنها با صراحت به حال هیچ ایده چگونه به انجام زوم. بنابراین ما در حال تلاش برای از طریق کار است که در این هفته و آنها را به بالا و در حال اجرا است.”

ناتالی با خود STEMSTL, یک سازمان است که باعث با کیفیت بالا عادلانه بنیادی آموزش و پرورش در سنت لوئیس منطقه است.

“هر مدرسه منطقه شده است سمت چپ به دستگاه های خود را به شکل این دستگاه موضوع” خود می گوید. “مثلا کیرکوود شد و در حال حاضر یک به یک پس از آن بوده است نسبتا صاف و … مناطق مانند سنت لوئیس مدارس دولتی در حال گرفتن دستگاه در دسته و به عنوان فردی مدارس قادر به دریافت آنها در حال پر کردن شکاف. به عنوان شما ممکن است انتظار می رود این مناطق که تا به حال کمتر در منابع قبل از آنهایی که در تلاش برای گرفتن. همه این بی عدالتی ما تا به حال قبل از تنها بودن بدتر.”

خود اضافه می کند که به سادگی گرفتن یک دستگاه در دانش آموزان دست نوش دارو نیست. دستگاه شکستن. آنها نیاز به شارژ می شود. آنها با تکیه بر شبکه Wi-Fi. خانواده ها با دانش آموزان متعدد انجام از راه دور و یادگیری در همان زمان نیاز به مقدار زیادی از گران قیمت پهنای باند.

منشور ارائه شده است 60 روز پهنای باند رایگان برای خانواده ها با دانش آموزان و یا مربیان, اما این معامله تنها به مشتریان جدید و نه به کسانی که لوایح برجسته با شرکت.

به عنوان یک RFT قطعه از سال گذشته نشان داد در گسترده عصری سنت لوئیس به خصوص در شمال شهر کمتر از نیمی از خانوارهای دارای دسترسی به اینترنت پهن باند.

در آن جلسه هیئت مدیره مدرسه در مارس Adams به نام این اختلافات در زیرساخت ها و فن آوری دسترسی به “خسته کننده ترین سوال ما در برخورد با بیش از شش یا هفت روز است.”

او گفت: این منطقه است که به دنبال به خرید 10,000 Wi-Fi را طی دو هفته آینده, اما او می افزاید که او نمی خواهید به آنها را به خانواده مگر اینکه به اندازه کافی وجود دارد برای همه است.

“این بیماری همه گیر است در معرض بسیاری از ترک ها که بخشی از سنت لوئیس … خط پایین این است که آن را می سازد آن را بسیار سخت تر برای حمایت از این خانواده ها بودند که در حال حاضر در حال مبارزه. آنها ممکن است حمل و نقل می آیند و انتخاب کنید تا کامپیوتر است. ما نمی تواند لزوما دست کشیدن بر روی درب خود را و ارائه آن را به آنها به دلیل اجتماعی فاصله,” او گفت:. “من خواهد بود کاملا صریح و صادقانه با شما من نمی دانم که چگونه عادلانه ما در حال از آنجا که من نمی دانم چگونه عادلانه این شهرستان تنظیم شده است.”

مشکل این است که نمی دور ، در روز پنج شنبه, Adams اعلام کرد St. Louis کلاس های درس باقی خواهد ماند بسته از طریق زمستان. فرماندار مایک پرشن ساخته شده مشابه اعلام همان روز سفارش مدارس سراسر کشور به ادامه زمان خاموش شدن از طریق پایان سال تحصیلی است.

بود که من از بسته بندی تا این داستان من فکر کردم من می خواهم به بررسی در با معلم در شمال شهر و از او بپرسید چگونه دو روز کلاس مجازی رفته بود. این بود که او پاسخ را در تمامیت آن:

“آره…پس من ارسال شده درس و تکالیف و بدون دانش آموزان شده اند قادر به دسترسی به آنها را. تقریبا همه پدر و مادر من تماس نیاز iPads ها است که آنها را امضا کرده اما آنها داده نشده اطلاعات در زمانی که آنها به آنها را دریافت خواهید کرد و رئیس من نیست اجازه دهید من می دانم یا نه. خسته کننده نیاز به گفتن پدر و مادر من هیچ نظری ندارم. امروز من متوجه شدم آن بوده است 4 هفته از هیچ مدرسه (از جمله ما رخصتی بهار اواسط ماه مارس) و من نمی توانم باور کنم که آنها هنوز هم توزیع iPads ها. اصل من تا به حال تمام این انتظارات برای معلمان اما نمی به ما بگویید که آنها هنوز هم نمی خواهد که iPads ها. تا زمانی که من در پیام پدر و مادر/دانش آموزان به آنها این همه اطلاعات در مورد چگونگی یادگیری/انجام تکالیف آن را مانند آنها می توانید شروع کنید.

“یکی دیگر از انتظار است که ما در حال برگزاری جلسات کلاس بیش از زوم. من در مورد آن نوشته شده اما صفر دانش آموزان/خانواده شرکت کردند امروز. من قرار است به دو مطلب در این هفته اما نیمه شک هر کسی را به شرکت در این نقطه است.

“و این تقصیر آنها نیست آنها لازم نیست که این فن آوری از همه این است که بیش از حد غیر واقعی به انجام بر روی آی فون یا گوشی های هوشمند.”

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>