سنت لوئیس برای جلوگیری از آب Shutoffs در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

برای بزرگنمایی کلیک کنید Mayor Lyda Krewson has told the water department to stop all water shutoffs until May 15. - DANNY WICENTOWSKI

  • دنی WICENTOWSKI
  • شهردار Lyda Krewson است گفت: در بخش آب برای جلوگیری از تمام آب shutoffs تا زمانی که ممکن است 15.

St. Louis شهردار Lyda Krewson دستور داده است تا بخش آب به خاموش کردن هر کسی آب به عنوان شهر تلاش می کند به سرعت گسترش COVID-19 coronavirus.

در نامه ای صبح امروز برای آب بخش Krewson گفت: ممنوعیت shutoffs را آخرین تا زمانی که ممکن است 15.

“همانطور که ما همه کار برای جلوگیری از گسترش COVID 19, این مهم است که تمام خواص دسترسی به آب برای شستن دست ها, شخصی, بهداشت و نظافت” Krewson نوشت.

شهرهای دیگر از جمله سیاتل و دیترویت را صادر کرد دستور مشابه برای کمک به اطمینان حاصل شود مردم قادر به دنبال چه کارشناسان بهداشت و درمان گفت: یکی از مهمترین-استراتژی های موثر برای کاهش این بیماری همه گیر — به طور کامل شستن دست.

تا کنون هیچ تایید موارد COVID-19 در شهر و فقط یکی در سنت لوئیس کانتی. اما کارشناسان بهداشتی می گویند ایالات متحده است که تقریبا به طور قطع در پایان مقابل این ویروس گسترش و شروع کار برای کاهش ضربه.

یک سری از تعطیلی و تعویق را آغاز کرده اند که در سنت لوئیس از جمله cancelations از چندین کنسرت و تعویق از هر دو شهر را روز سنت پاتریک رژه می روند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در COVID-19 رفتن به مرکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت برای اطلاعات بیشتر در محلی پاسخ به وب سایت ها برای این شهرستان در بخش بهداشت و سنت لوئیس شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>