سنت لوئیس’ Top تغذیه کشیده به مغلوب ساختن پیشی جستن در نبرد

قدرتمند ترین مقام اجرای قانون در سنت لوئیس منصوب شده است دادستان کل ویلیام Barr برای شرکت در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بی امان حمله به دموکراسی است.

من حدس می زنم شما شنیده ام زیادی در مورد آن. اما شما ممکن است بخواهید برای گرفتن برخی از پاپ کورن.

سنت Louisan است جفری جنسن که دارای توانمند موقعیت آمریکا وکیل در منطقه شرق میسوری. منصوب شد با مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2017.

در 14 فوریه بر انتخاب جنسن برای پیوستن به وزارت دادگستری (DOJ) دادستان در “نقد و بررسی” مورد ستوان ژنرال مایکل فلین تهمت سابق مشاور امنیت ملی که التماس گناه به دروغ به اف بی آی بیش از دو سال پیش است. فلین باید از مدت محکوم شدهاند. در حال حاضر او فضل صرفه جویی در ممکن است زمان از مغلوب ساختن پیشی جستن مارس به سلطنت.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بود unshackled از زنجیره ای از استیضاح خود را جمهوری خواه سنا بندگان او مستقر حساب توییتر خود 72 میلیون پیروان قوی به انتقام ویران کردن در تصور دشمنان است. درست به مادام العمر خود را با شعار — “من می توانم هر چه می خواهم” — مغلوب ساختن پیشی جستن است کاوش ناشناخته ریاست جمهوری قلمرو با حمله به قضات دادستان منصفه و شهود که جرات عبور او را در سیستم قضایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن متنبه و تلاش برای ارعاب آمریکا در منطقه قاضی امی برمن جکسون به عنوان او به بررسی در مورد خود sleazy, پیر رفیق راجر سنگ. پس از او نادیده گرفته و نسبت ناروا داد و جانی غنی سزاوار 40-ماه زندان حکم رئیس جمهور pouted عموم عصبانی در مورد چگونه است که اجتناب ناپذیر عفو خواهد شد و به دنبال او. همیشه در مورد او.

بعدی جانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن به فضل خواهد بود فلین که به راحتی کشف دو سال پس از این واقعیت است که خود را از گناه درخواست شد در واقع کار FBI ventriloquists و یا برخی دیگر از “دولت عمیق” طرح. البته بار تصمیم گرفته است برای بررسی خود را در بخش اداره فلین مورد.

حتی فوق العاده محافظه کار واشنگتن تایمز ارائه شده: “داخلی وزارت دادگستری بررسی موارد بسیار نادر است و به احتمال زیاد به افزایش یک کل جدید دور از سوالات در مورد دخالت سیاسی توسط مقامات بالا.” که نه چندان امیدوار کننده برای جنسن.

زمانی که فلین اعتراف به دروغ گفتن به FBI راه برگشت در تاریخ 1 دسامبر 2017, آن را برای نقض پارکینگ. فلین بستری او دروغ گفته و به پوشش او در گفتگو با سفیر روسیه سرگئی Kislyak در موضوع تحریمهای آمریکا علیه روسیه و سازمان ملل قطعنامه محکومیت شهرک سازی اسرائیل است که جارد کوشنر در تلاش بود ناامیدانه به روسیه به مخالفت.

ایالات متحده منطقه قاضی مورچه سالیوان فکر کردم این به اندازه کافی جدی است که او گفت: فلین در اواخر سال 2018 “شما فروخته شده خود را از کشور بیرون” و اضافه کرد “من پنهان من نفرت من عار برای این جرم جنایی.” در حال حاضر ما زادگاه مرد شده است وظیفه توسط Barr به کشف کنند که آن را much ado about nothing.

گرفتن ارتباط با Barr نمی تواند خوب برای جنسن. بر استعفای اخیرا خواستار در سوزان دو حزبی نامه ای از یک شخص 2,670 سابق دادستان فدرال که هشدار داد که “دولت است که با استفاده از قدرت عظیم از اجرای قانون به دشمنان خود را تنبیه و پاداش متحدان خود هستند نه در قانون اساسی جمهوری; آنها autocracies.” آنها به نام Barr “نا مناسب.”

دو نفر از امضاء کنندگان برجسته سنت لوئیس وکلای مدافع سابق آمریکا وکیل اد Boland جونیور و سفیر Kevin O ‘ Malley. این سرویس هر یک به طول انجامید و چهار ریاست جمهوری در سراسر حزب خط. اومالی که همچنین به عنوان رئیس جمهور اوباما که ایران به ایرلند نمی کند کلمات گوشت چرخ کرده.

“من هیچ دلیلی در ضبط و در دسترس عموم به دوباره باز فلین گناه” O ‘ Malley می گوید. “او در حال حاضر گفت: قاضی دو بار تحت سوگند که او دروغ گفته به اف بی آی یک بار در گناه و دوباره در صدور حکم است.”

اومالی می افزاید: “من مشکوک جف اما من مشکوک از این ماموریت است.” اما او راه فراتر از سوء ظن در مورد فلین:

“به نظر من اگر 3 ستاره به طور کلی گفت که او فریب خورده را به دروغ گفتن در غیر وادار سازد مصاحبه در دفتر خود را توسط دو مامور اف بی آی — و سپس تحت فشار توسط یک قاضی فدرال منطقه به دوباره دروغ آشکارا تحت سوگند — پس از آن مشکل این است که با سیستم عدالت کیفری اما با سیستم ما از آموزش نظامی.”

از وطن قرار گرفتن در سنت لوئیس که مشخص نیست چرا بر قرار دادن یک تماس به اغل گاو یا حشم برای جنسن. او تا به حال ده سال فعالیت حرفه ای به عنوان یک عامل FBI قبل از تبدیل شدن به یک وکیل و دادستان و در زمان عادی است که ممکن است میان به انتخاب خود. اما وجود دارد هیچ چیز عادی اتفاق می افتد در اینجا.

جنسن را انتخاب کرده کمی جای تعجب پوشش در صفحه اصلی فقط عبور اخبار در کسب و کار مجله و در KSDK.com و به نظر می رسد بیشتر کنجکاوی در سراسر کشور از در سنت لوئیس در مورد اینکه چرا بر بازیگران مرد خوب مثل جنسن به مانند یک فیلم بد را به عنوان فلین.

این گسترده ترین نگاه در آمد از آسوشیتد پرس داستان در نیویورک تایمز و مکان های دیگر در سراسر کشور اما نه در سنت لوئیس. آن را ذکر سه درخشان شخصیت مراجع برای جنسن: سابق آمریکا وکیل کاترین Hanaway واشنگتن دانشگاه کمکی قانون پروفسور دیوید روزن و بله, رنگارنگ, وکیل محلی Al Watkins.

Hanaway, Jensen سابق رئیس و (بعد) قانون شریک تعجب گفت: “او منصفانه و بی طرفانه و او را به انجام کار درست است.” روزن که مشغول به کار با جنسن به عنوان دادستان مطمئن باشید که جنسن خواهد “آیا او بهترین” را به نگه داشتن کار خود را مستقل از سیاست است. و واتکینز به نام جنسن “راست تیرانداز. کلام او خوب است. زمانی که او می گوید چیزی است که شما می توانید تعداد بر روی آن. او سنگ جامد است.”

به صداقت, من نمی دیده اند که یکی از آخرین آیند. واتکینز بهتر است شناخته شده برای دریافت موارد از دادخواستها در محافل جمهوریخواه به تازگی پس از ظاهر خود را به نمایندگی از جنسن غیر منتظره بود. اما سرگرم کننده است.

وجود دارد مقدار زیادی از طنز به رفتن در اطراف در اینجا. مغلوب ساختن پیشی جستن جهان هیچ اگر آن را در مورد condoning و گسترش فساد و آن را جنسن را که فرستاده St. Louis County اجرایی استیو Stenger به زندان برای آن چیزی که بسیار.

بسیاری از افرادی که به دنبال Stenger مورد احتمالا آن را مرتبط با هال زرگر دادستان که جنسن در آورده برای این کار به جای جنسن خود را. صحبت می کند که به دلیل دیگری جنسن به نظر می رسد یک فرد مناسب برای این کار در دست: او به نظر نمی رسد که علاقه ویژه.

جنسن گرفته است برخی از کمان برای بازسازی دفتر کار خود به مبارزه با سنت لوئیس جرم و جنایت خشونت آمیز در ژنرال و دار و دسته و فروشندگان مواد مخدر در خاص است. اما او نیز یک مرد نسبتا کمی از کنفرانس های مطبوعاتی. چگونه است که رفتن به محل کار در مرحله بزرگ?

آن سخت است برای دیدن چگونه این پایان خوبی برای جنسن اگر چه فقط زمان خواهد شد بگویید. اگر او باقی می ماند درست به آن نظریه ها در مورد انجام درست مقاوم در برابر سیاست و تیراندازی مستقیم می تواند او واقعا می گویند “هیچ چیز برای دیدن اینجا” با توجه به دروغ رذل فلین? از سوی دیگر هر چیزی کمتر سازگار نمی خواهد به خوبی با رئیس.

جف جنسن به خود ساخته شده است شهرت خوبی در سنت لوئیس. اما اگر او برآورده ماموریت که Barr به وظیفه او ممکن است پیدا کردن خود را در حال آمدن به خانه بدون آن.

ری هارتمن تاسیس Riverfront بار در سال 1977. تماس با او را در [email protected] و یا گرفتن او در سنت لوئیس در این می دانم که با ری هارتمن از 9 تا 11 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه در KTRS (550 هستم).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>