St. Louis باغ وحش در حال حاضر Livestreaming حیوانات در 24 ساعت شبانه روز

The penguins aren't the only St. Louis Zoo animals you can livestream anymore. - SCREENSHOT FROM THIS VIDEO

به دلیل آن را سرگرم کننده هنگامی که ما خسته هستید و قادر به ترک خانه های ما به تماشای موجودات دیگر که حوصله و قادر به ترک خانه های خود (همبستگی!), سنت لوئیس باغ وحش اعلام کرده است که آن را در حال حاضر خواهد شد livestreaming چند تا از حیوانات خود را برای همه برای دیدن در 24 ساعت شبانه روز و هفت می گوید: یک هفته.

معشوق محلی حیوانی زندان در حال حاضر بسته برای بازدید کنندگان با توجه به کروناویروس اما به لطف #BringTheZooToYou کمپین شما هنوز هم می تواند حفظ پهلو به پهلو از تمام خزدار مورد علاقه خود را (و نه چندان خزدار) موجودات مشغول نگه داشتن در جهانی همه گیر.

این باغ وحش محبوب پنگوئن و puffin livestream که پخش هر روز از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر خواهد بود و در پیوست دوم جریان است که به خرس, گوریل, مهر و موم و بیشتر حق را به اتاق نشیمن خود را در یک چرخش برنامه در 24 ساعت شبانه روز.

در اینجا شکست چه به تماشای زمانی که از باغ وحش در وب سایت رسمی:

یکشنبه: گوریل در جنگل میمون ها
دوشنبه: خرس قطبی در مکدانل خرس قطبی نقطه
شنبه: خرس گریزلی در Centene خاکستری ریج
چهار شنبه: گوریل در جنگل میمون ها
پنج شنبه: Pinnipeds در جودی و جری کنت خانواده شیر دریایی صدا
جمعه: خرس قطبی در مکدانل خرس قطبی نقطه
شنبه: خرس گریزلی در Centene خاکستری ریج

جدید livestreams را تغییر دهید بیش از هر روز به بعد حوادث روز شروع و در ساعت 9 صبح

اتمام این جریان — که در حال حاضر نشان کالی خرس قطبی خوابیده motionlessly در گوشه پایین و نگه داشتن چشم در St. Louis Zoo وبلاگ برای به روز رسانی بیشتر:

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>