روز سنت پاتریک نوبت هوستون سبز

این بیشتر زمرد زمان از سال که در آن متنوع ترین شهر در ایالات متحده تبدیل ایرلندی برای یک روز یا یک هفته در برخی از موسسات در اطراف شهر. این جشن که در آن زمان ما همه پر از blarney و هیچ ایده آنچه که ما در واقع جشن. برای ثبت, مارس 17 روز سنت پاتریک قدیس حامی ایرلند اعتقاد بر این است که فوت کرده اند و آن این است که روز خود را جشن. خیابان هوستون جریان با آبجو سبز و سبز دانه به افتخار سنت که قطعا مورد تایید نیست.

در این سال روند به نظر می رسد نسبت به گوشت گاو corned و کلم فوق العاده و crawfish جوش هر چند ما کاملا مطمئن است که crawfish به طور معمول بخشی از جشن سنت پاتریک. وجود دارد تعدادی از جشن ها و مواد غذایی و نوشیدنی ویژه در اطراف شهر و ما باید کاملا یک لیست یک لیست است که ما خواهد بود با اضافه کردن به که ما نزدیک به آخر این هفته جشن بنابراین بررسی اغلب.

جمعه, مارس 13

House of Blues
1204 کارولین

خانه Blues شروع خواهد شد سنت پت اولیه با بی پروا کلی و یک کنسرت قبل از حزب ابتدا در 6 p. m. با سبز کوکتل ساخته شده با تعجب 8 ودکا. وجود دارد همچنین یک پیش نمایش منحصر به فرد از 8th Wonder تک آبجو.

Lucky's Pub Downtown does Paddy right.گسترش

خوش شانس را انتشارات مرکز شهر می کند برنج درست است.

عکس آنتونی Wegmann

خوش شانس است میخانه
801 Emanuel

این خشن انتشارات مرکز شهر شروع می شود آن روز برنج زود در جمعه سیزدهم. این نیز خواهد شد سیزدهمین سال خود را برای روز سنت پاتریک جشن بنابراین شاید 13 یک تعداد خوش شانس برای خوش شانس است Pub. بهره برداری از نو اتفاق می افتد, مارس 13 با “گروههای اشکالات و سبز کف صابون”. وجود دارد خواهد شد $1 سبز آبجو تمام شب و موسیقی زنده. اشکالات (crawfish) خواهد بود $3.99 در خوش شانس را تسلیم.

خوش شانس است میخانه نگه می دارد craic رفتن مارس 14 هنگامی که از آن باز می شود درهای خود را در ساعت 8 صبح به صورت “سنت تمرین روز”. رسمی 61 هوستون روز سنت پاتریک رژه آغاز خواهد شد در ظهر روز شنبه, مارس 14 و پایان دادن به راحتی در جلوی درب خوش شانس است که در آن وجود خواهد داشت جوایز باند و مقدار زیادی از آبجو سبز به همراه موسیقی از خرگوش مرده.

وجود خواهد داشت یک Leprechaun شکار روبنده در 15 مارس برای کسانی که جان سالم به در برد قبلی روز جشن و 3 سالانه Leprechaun رها کردن اتفاق می افتد, مارس 16. پس خوش شانس است revs تا برای یکی دیگر از عظیم روز سنت پاتریک جشنواره مارس 17 از 5 صبح تا 2 صبح صبح روز بعد. برنامه ریزی خوب و عاقلانه کمی leprechauns.

میمون دم
5802 فولتن

این محله نوار خواهد بود شامل pre-خیابان برنج روز آخر هفته فوق العاده مارس 13 تا 15 مارس. وجود خواهد داشت $5 تولامور شبنم عکس $6 ایرلندی قاطر $4 گینس و 6 دلار ایرلندی خودرو بمب. در روز شنبه وجود خواهد داشت یک بلوک یخ برای عکس. وجود خواهد داشت بار گزش مانند گوشت گاو Corned Tacos با سالاد کلم ($3) و Bangers و مش, مکزیک-سبک (9 دلار)

روز شنبه, مارس 14

کتی میخانه خزیدن در لا Centerra
23501 کینکو رنچ

این رویداد به میزبانی سنت آرنولد دم شروع می شود در بیکر سنت میخانه و کوره که در آن شرکت کنندگان خود را می توانید پانچ کارت بین 1 بعد از ظهر و 2 بعد از ظهر و شروع خود را میخانه می خزد توسط 2 بعد از ظهر وجود دارد که چهار شرکت کننده دیگر فروشندگان به مراجعه برای دریافت کارت خود را پانچ: جهان از آبجو به Rouxpour نوار لویی و ماهی شهرستان کوره. پس از تشویق همه پنج اماکن خزنده بازگشت به بیکر سنت و اهدا خواهد شد 2020 روز سنت پاتریک شیشه ای پاینت از سنت آرنولد. تعیین شده رانندگان واجد شرایط را به عنوان به خوبی.

Corned beef and cabbage is a limited time special at B.B. Lemon.گسترش

گوشت گاو Corned و کلم است که یک مدت زمان محدود ویژه در B. B. لیمو.

عکس کیرستن Gilliam

B. B. لیمو
1809 واشنگتن

این بازی گاه به گاه رستوران از رستوران بنیامین برگ را لگد کردن هفتگی خود روز شنبه crawfish جوش با ویژه روز سنت پاتریک edition. حزب اجرا می شود از ساعت 11 صبح تا 4 بعد از ظهر و خواهد شد از ویژگی های موسیقی از Stringbenders و ایرلندی مواد غذایی ویژه مانند گوشت گاو Corned و کلم و Bangers و مش. New Orleans بومی جف بارون از برگ مهمان نوازی خواهد بود پخت و پز تا mudbugs خود را با دستور العمل خاص از ظهر تا 4 بعد از ظهر یا تا زمانی که آن را اجرا می کند. Crawfish خواهد بود به فروش می رسد در قیمت بازار. رزرو توصیه می شود و وجود خواهد داشت تعریف نوکر و پارکینگ خیابان.

پادشاه Bier Haus
2044 E TC دلقک ارتفاعات
828 W FM 646 لیگ شهرستان

پادشاه Bier Haus ارتفاعات خواهد شد میزبانی یک روز سنت پاتریک “Biers, Brats و جوش” با موسیقی زنده ابتدا در 5 p. m. روز شنبه. وجود خواهد داشت دردل خرچنگ و میگو جوش در دسترس است و به ویژه در ویسکی ایرلندی سبز آبجو و آبجو و shotski می پردازد. لیگ شهرستان محل ارائه خواهد شد برخی از ویژه اما وجود خواهد داشت بدون موسیقی زنده. دیگر آن مفهوم کینگ Biergarten در پرلند ارائه خواهد شد برخی از همان ویژه اما بدون موسیقی زنده و یا جوش.

دوشنبه, مارس 16

Jeremy Butler discusses Irish whisky at B & B Butchers.گسترش

جرمی ساقی مورد بحث ویسکی ایرلندی در B & B قصابی.

عکس Carley Shuttlesworth

B & B قصابی
1814 واشنگتن

برای چیزی که کمی بیشتر تصفیه شده از آبجو سبز و leprechaun کلاه خود را درمان به قبل از روز سنت پاتریک شب ویسکی مزه. B & B قصابی است میزبانی Teeling ویسکی شام مارس 16 از 6 بعد از ظهر تا 9:30 بعد از ظهر خواهد بود وجود دارد یک خوش آمدید دریافت و پس از سه دوره ایرلندی-الهام جشن از اجرایی آشپز ادواردو Montesflores. آن را شامل Teeling ویسکی جفت توسط آشامیدنی مدیر ارمیا ساقی. بلیط را می توان خریداری شده از طریق Eventbrite برای $150 و شامل مالیات و حق بیمه اما نه Eventbrite هزینه.

سهشنبه, مارس 17: روز سنت پاتریک

That's a comforting combination.گسترش

که آرامش ترکیبی.

عکس از جف Bowden

محور سالن در رویال Sonesta هوستون
2222 غرب حلقه

از ظهر تا نیمه شب مهمان می تواند لذت بردن از پای چوپان و چاق و چله گینس دسته کوچک موسیقی جاز برای $10.

برنان هوستون
3300 اسمیت

اگر شما می توانید مقاومت در برابر کشش بامیه غذاهای دریایی و میگو در خلیج فارس etouffee در این نیواورلئان به سبک رستوران ناهار خوری خوب آن است که ارائه یک دودی از گوشت گاو Corned سینه Po’boy با ترشی کلم, سالاد کلم, پیاز کاراملی همه mopped با یک گینس سس باربیکیو برای $12.99 تنها در روز سنت پاتریک.

هشت ردیف سنگ چخماق
1039 ییل

این ارتفاع پاتوق میزبانی یک روز سنت پاتریک که را خواهد از پسر بچه کوچولو یا lassie در شما در حالی که خود را رضایت بخش بزرگسالان نیاز به عنوان به خوبی. وجود خواهد داشت یک جیمسون ویسکی ایرلندی یخ کامیون کرم از 1 بعد از ظهر تا 3:30 بعد از ظهر با 8 دلار بستنی مخروط. نیز وجود خواهد داشت جیمسون کوکتل ویژه اعم از $8 تا 10 دلار در روز و قبل از تعطیلات آخر هفته اگر شما می خواهید برای شروع کمی زود است.

8th Wonder Distillery has drink specials.

8th Wonder رسومات است محصول فوق العاده نوشیدنی.

عکس مورگان روزنبام

8th Wonder رسومات
2201 دالاس

8th Wonder خواهد شد با ارائه سه رنگ سبز فوق العاده نوشیدنی, یک نوشیدنی منجمد و آن را در ایرلند بمب ساخته شده با تعجب 8 ویسکی و ویتنام-ایرلندی قهوه از 5 بعد از ظهر تا نیمه شب.

Smoked Skuna Bay salmon at Frank's is an elegant way to celebrate St. Patrick's Day.

دودی Skuna خلیج ماهی قزل آلا در فرانک یک راه زیبا برای جشن روز سنت پاتریک.

عکس از مایک درخشش

فرانک Americana احیای
سفید ستاره بار

3636 Westheimer

برای پیچیده تر روز سنت پاتریک, فرانک را ارائه غذاهای مختلف با الهام از زمین Eire. وجود دارد یک کلبه پای سیب زمینی سوپ تره فرنگی ایرلندی با پنیر چدار سفید و دودی Skuna خلیج ماهی قزل آلا با colcannon. همچنین ستاره سفید قهوه ایرلندی به نام صمیمی نوار که نشسته در داخل فرانک. صاحب مایک درخشش پدر “میک”, مهاجرت به آمریکا از ایرلند در سال 1933. درخشش به یاد پدرش ساخت نسخه خود را از یک “toddy” با قهوه و یک شات ویسکی به همراه کمی شکر و خامه. او گفت که این یادآوری او را از خانه. سفید ستاره نسخه 12 دلار و ساخته شده است با Demerara شربت ویسکی ایرلندی داغ قهوه و صدر با کرم های سنگین و zested جوز. ما را گنجانده ام این دستور در پایان اگر شما می خواهم به خود را بسازید.

Kenny and Ziggy's corned beef mountain.گسترش

کنی و Ziggy را از گوشت گاو corned کوه.

عکس پائول مورفی

کنی و Ziggy نیویورک مغازه اغذیه فروشی
5172 بوفالو جاده سریع السیر
2327 پست بلوط بلوار

یک یهودی دلی ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب به جشن روز سنت پاتریک اما همراه با خود گوشت گاو Corned و کلم, صفحه ویژه برای مارس 17, K&Z را ارائه می دهد و یک بیت از تاریخ جالب است. در یک مصاحبه مطبوعاتی به ما گفته شد که به ویژه با الهام از وفادار لیگ یدی فرزندان ارین یک گروه تاسیس در اواخر 1800s در شهر نیویورک توسط Michael Mann, ایرلندی-یهودی مهاجر از دوبلین و شناخته نیویورک کار کرد. او پیوست توسط همکار ایرلندی-مهاجران یهودی و آنها را جشن تعطیلات با سبز نان فطیر توپ و بعد از آن سبز و شیرینی. در نهایت این گروه در راهپیمایی معروف نیویورک, شهرستان St. patrick’s Day parade.

گوشت گاو Corned و کلم ویژه همراه با سه چهارم از یک پوند از گوشت گاو corned دو طرف یک سالاد و یک آبجو برای $23.95. همچنین گینس آبجو بستنی شناور برای دسر. مهمانان باید خود را نجات دهد چرت زدن برای صفحه اصلی.

McGonigel را کثیف اردک
2425 نورفولک

چند مکان وجود دارد در هوستون بیشتر اتصالات به جشن جهانی مورد علاقه ایرلندی تعطیلات از کثیف اردک. بخشی میخانه بخش برگزاری کنسرت این ارائه می دهد یک ایرلندی و انگلیسی با مضمون محیط و همیشه برخی از بهترین نوازندگان. این خواهد بود که 30 سال برای خانواده پسند روز سنت پاتریک ، آن آغاز خواهد شد, با کودکان جن وپری حزب چای با دو seatings یکی در 11:30 a. m. و دوم در 1:30 بعد از ظهر بلیط را می توان از Eventbrite برای $28 به علاوه $5 Eventbrite هزینه خدمات. پذیرش عمومی برای موسیقی است $25 به علاوه 5 دلار هزینه خدمات و یا $28 در درب اگر شما را در شانس خود را. زمرد رزرو صندلی را دو seatings: 11 صبح تا 4 بعد از ظهر و سپس 4:30 بعد از ظهر به نزدیک است. کسانی که صندلی ها 90 دلار به علاوه 5 دلار هزینه خدمات از طریق Eventbrite.

موسیقی خط شامل پیپر E. J. Jones و پیپر جونز گروه مخفی (که او نیز با), Ulla پرواز ماهی ملوانان Wyndrwyre, Clann کلی ایرلندی, رقصنده Lowground و فرانسیس کانینگهام. Pat Byrne برنده صدای ایرلند را نیز انجام دهد. جمعیت را وادار به انجام یک ایرلندی singalong با مارتین Burnston و سرگرم در طول شب توسط استاد از مراسم شعبده باز و کمدین با مهارت های دیوانه آقای جیم مکنزی.

I don't know what's Irish about these eggs, but they look delicious.

من نمی دانم چه ایرلندی در مورد این تخم مرغ, اما آنها نگاه خوشمزه است.

Photo by Tiago Almeida

طبیعت بار در بین قاره ای, هوستون-مرکز پزشکی
6750 اصلی

آشپز Tiago Almeida ایجاد کرده است یک ظرف سبز deviled تخم مرغ صدر با خاویار برای روز سنت پاتریک. که کاملا متفاوت از بسیاری از دیگر نوار ارائه شده در اطراف شهر اما آنها تنها 6 دلار, بنابراین اگر شما به خودتان پیدا کنید در این هتل مدرن, نوار, نان تست به ایرلندی سنت با یک زن و شوهر از تخم مرغ پر شده.

Revolve has a special cocktail for St. Patrick's Day.گسترش

می گذرد یک کوکتل ویژه برای روز سنت پاتریک.

عکس از مایکل آنتونی

Revolve Bar & Grill در هتل Derek
2525 W. S. حلقه

این شهر هتل بار و رستوران ارائه خواهد شد یک و نیم پوند گوشت گاو Corned ساندویچ با Dubliner پنیر و یک طرف ایرلندی سالاد سیب زمینی برای $15. سیر همچنین دارای یک ویژه, سبز, روز سنت پاتریک کوکتل برای شستن که tarnisher پایین. آن را ساخته شده با سیب ترش, تافی Schnapps و جیمسون صدر سپس با آبجو زنجبیل برای همه شما ایرلندی شغل وجود دارد.

سنت آرنولد باغ آبجو و رستوران
2000 لیون

در روز سنت پاتریک, شما می توانید جشن دو saints با یک توقف در سنت آرنولد از 5 بعد از ظهر تا 10 شب خواهد بود وجود دارد موسیقی زنده را از مرده خرگوش Pratty, Slummer و Tomfooligans. ویژه روز سنت پاتریک پاینت عینک در دسترس خواهد بود برای خرید. پذیرش رایگان است اما شما می توانید گام به گام با سوپر سنت بسته برای $50. این شامل یک یادبود ریشه شیشه 500 میلی لیتر ایرلندی امپریالیستی تنومند و هنر, اتومبیل, IPA, حمل و نقل کردن کیسه. این همچنین شامل باز کردن شیپور خاموشی 5 بعد از ظهر تا 9:30 p. m. و یک سرویس VIP نوار. سالانه Donegal ریش رقابت رو به رشد خواهد شد از ویژگی های ده ها تن از رقبا خواهد شد که رقابت برای جایزه عضویت در سنت آرنولد جامعه است.

چهار شنبه, مارس 18

Continue the St. Patrick's Day fun at Belle Station's Steak Night.گسترش

ادامه سنت پاتریک روز سرگرم کننده در Belle ایستگاه استیک شب.

عکس از @optimisticreality

دختر خوشگل ایستگاه
207 خاکستری

این کلوپ شبانه میزبان یک پست St. patty’s Day صنعت Party with DJ NOVA از 7 بعد از ظهر تا 2 صبح که همزمان با آن به سادگی جنوب استیک شب. مهمان می تواند با انتخاب هر یک از 12 اونس ribeye یا 8 اونس فیله مینیون با دو طرف برای $20. 40 اونس Tomahawk استیک می رود برای $60 و باید در دستور. رزرو توصیه می شود.

وجود خواهد داشت 4 دلار چای سبز عکس های ساخته شده با جیمسون, هلو, شربت ساده و جن به علاوه $4 پیش نویس آبجو و frozens. نیز وجود خواهد داشت ویژه روز سنت پاتریک حوادث دختر خوشگل در ایستگاه شروع مارس 14 با Crawfish و St. patty’s میخانه خزیدن “Kiss Me, i’m Irish” با Barcrawlerz. Sucka, رایگان یکشنبه, مارس 15 با St. patty’s لباس و DJ ATG. روز سنت پاتریک خود را از ویژگی های جشن و میخانه می خزد در تمام طول روز با Barcrawlerz و نوار خزیدن بهتر Co. نیز وجود خواهد داشت 4 دلار چای سبز, پیش نویس آبجو و منجمد ویژه.

پنج شنبه, مارس 19

Richard Middleton will guide guests through Irish whiskies.گسترش

ریچارد منچستر را هدایت مهمانان از طریق ایرلندی بندی ،

عکس سولاریس Studios

برنان هوستون
3300 اسمیت

این نیواورلئان-الهام هوستون موسسه میزبان یک ویسکی ایرلندی مزه به عنوان بخشی از روح آن میز گرد از 6 بعد از ظهر تا 7:30 p. m. 19 مارس ، نوار مدیریت ریچارد میدلتون منجر خواهد شد و شرکت کنندگان از طریق در کنار هم مزه از whiskeys که او انتخاب کرده است خود را. وجود خواهد داشت تعریف nibbles از اجرایی آشپز جو Cervantez. هزینه 25 دلار در هر فرد به علاوه مالیات و حق بیمه.

The White Star Irish Coffee is available at Frank's or you can make your own.گسترش

سفید ستاره ایرلندی قهوه در دسترس است در فرانک و یا شما می توانید خود را.

عکس از مایک درخشش

ستاره سفید قهوه ایرلندی توسط فرانک Americana احیای:

3/4 اونس است. Demerera شربت (یک قسمت Demerera شکر و یک قسمت آب)
1 1/2 اونس است. ویسکی ایرلندی (قرمز سینه قابلمه تکی هنوز هم ترجیح داده)
4 اونس گرم قهوه دم کرده
کرم های سنگین به آرامی میل

1) پر کردن یک قهوه ایرلندی شیشه یا لیوان را با آب داغ. اجازه ایستادن به گرم است.
2) بریزید آب و اضافه کردن Demerera شربت ویسکی و قهوه.
3) هم بزنید تا ترکیب و بالا با لایه ای از کرم های سنگین حدود 1/2 اینچ.
4) چاشنی زدن با جوز تازه رنده شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>