از یک بازکن فصل در ماه جولای است که پس از تماس یکی از خوش شانس (?) عضو مخاطبان به بازی بازی های حل مسئله MacGyver هر شب به یک زن tour-de-نیروی سالی Edmundson بازی یک زن از دست رفته در تاریخ به همه چیز پارک تریلر و Panto, مراحل نصب است تحت مشغول 2020-21 نجومی امروز اعلام کرد.

در شیر سه جهان برای اولین بار چهار منطقه ای برای اولین بار و 4 سال از گناه مورس Latinx جشنواره است. همه از این در حال وقوع در خانه جدید خود را در Gordy که فقط باز شده در ژانویه. همانطور که برای ارائه آنها به نظر می رسد طراحی شده برای جذب کسانی که سلیقه طیف وسیعی از بالا به پایین ابرو.

به خصوص جذاب است Inda کریگ-Galvan را سیاه سوپر قهرمان سحر و جادو Mama, یک بازی جدید را پوشش می دهد که درد و اندوه زمانی که مادر از دست می دهد و خلوت درون به technicolor جهان برای جلوگیری از عذاب جهان واقعی است.

این برنده جایزه پولیتزر هزینه زندگی در مراکز دو جفت مردم هر یک همکاری است که در آن یک عضو از کار افتاده است و دیگر قادر سالم.

و وجود یک اوج با پایان دادن به تونی برنده جایزه 25 سالانه Putnam County املا زنبور عسل است که در آن شش کودکان و نوجوانان با یکدیگر رقابت برای افتخارات بالا.

کامل مراحل صف با تئاتر را شرح وقایع شرح زیر است.

مرحله’ 2020-2021 فصل

MACGYVER: موسیقی
لستر و سو اسمیت مرحله
کتاب کیت چاوز, رابین Holloway Ward, لیندزی امید Pearlman & Lee David Zlotoff
موسیقی توسط پیتر Lurye

برتر جهان

جولای 10 – 23 اوت سال 2020
مطبوعات افتتاحیه: پنج شنبه, 16 جولای سال 2020

آیا شما استعداد فوق العاده ای برای حل غیر ممکن است conundrums جهانی و فجایع با paperclip? پس از آن ما می خواهیم به شما! خالق کلاسیک درام تلویزیونی به ارمغان می آورد جهان از قهرمان مورد علاقه به مرحله در MacGyver موسیقی – راک-n-رول کمدی موزیکال است که چاله MacGyver در برابر اتحاد جماهیر شوروی در سال 1989 برلین شرقی. بهترین از همه, پیشرو, بازیگر که نقش MacGyver انتخاب شده است از مخاطبان هر شب. شما می توانید MacGyver راه خود را به مرحله و صرفه جویی در امریکا ؟ تنها یک راه برای پیدا کردن است.

MacGyver: موسیقی توسعه یافته در همکاری با تلورید تئاتر. علاوه بر این تولید رابین بخش هالووی به عنوان مدیر موسیقی برای Fantasticks و Panto نیروی ستاره در مراحل. پیتر Luyre نوشته است, موسیقی و شعر برای محصولات از جمله اتوبوس مدرسه سحر و جادو, خرس در خانه آبی توماس و دوستان در میان دیگر فیلم و تلویزیون اعتبارات است.

تکه ای از ماه
استرلینگ مرحله
توسط نیک چخماق
یک شرکت تولید با یک سال اجاره تئاتر شرکت

برتر جهان

28 اوت – سپتامبر 13 سال 2020
مطبوعات باز: دوشنبه, سپتامبر 3 سال 2020

امریکا در سال 1969 یک کشور تقسیم شده و یا در یک کشور واحد و یکپارچه در امید. که لنز مال شما است ؟ آماده به انفجار در یک اکتشاف دو آمریکا گفت: از طریق داستان های واقعی از سه فضانوردان آپولو 11 و با شکوه هنرمندی گیل اسکات-Heron. قطعه ماه یک تئاتر جاز ریف ترکیب تضاد اقتصادی و اجتماعی اولویت های ظهور, سیاه, هنرهای جنبش و وقایع تاریخی که در این مسابقه به فضا همه به اوج خود رسید در یک لحظه-با-لحظه تئاتر تفریح و سرگرمی مشهور, فرود بر روی ماه. درست یک سال اجاره را بالا شدت فیزیکی رویکرد تکه از ماه ویژگی های بند هوایی زنده موسیقی و رقص باله در تولید است که واقعا از این دنیا.

تکه ماه بود co-produced by مراحل و شهر نیویورک یک سال اجاره تئاتر شرکت می باشد. مراحل قبلا همکاری با یک سال اجاره در توپ (2017).

یک زن جهان
لستر و سو اسمیت مرحله
توسط ربکا Gillman

منطقه ای برتر

25 سپتامبر – اکتبر 11, 2020
مطبوعات افتتاحیه: پنج شنبه, اکتبر 1 سال 2020

مابل Loomis, تاد شد, برچسب “زن جهان” به صورت آزاد wheeling و پرشور
در آغوش زندگی است. انجام روزنامه نگار و طبیعت او نیز برگزار می شود با اعتماد به نفس
امریکا یکی از مشهور ترین و منزوی شاعران امیلی Dickenson و در واقع برای اولین بار بود
سردبیر Dickenson اشعار. اما Loomis’ داستان تا حد زیادی از دست داده و به تاریخ به نفع بیشتر
عرضه نسخه Dickenson میراث. ربکا گیلمن به ارمغان می آورد به نور Loomis از دست رفته داستان
در یک پرچین نگاه مرموز و شاید حتی خطرناک است. رسوا آیات و یا بی پروا شایعات بی اساس – شما می توانید برای خودتان تصمیم می گیرید در این یک زن tour-de-نیروی بازیگران مراحل کهنه سالی Edmundson (ان پر تازد استیل Magnolias).

یک زن از جهان برای اولین بار در نیویورک در سال 2019 شد و تولید شده توسط شرکت اقدام در ارتباط با میراندا تئاتر شرکت می باشد.

بزرگ آمریکایی تریلر پارک کریسمس موسیقی
استرلینگ مرحله
کتاب توسط بتسی کلسو
موسیقی و شعر توسط دیوید Nehls

نوامبر 13 – 27 دسامبر 2020
مطبوعات افتتاحیه: پنج شنبه, نوامبر 19 سال 2020

آن زمان تعطیلات را در نوعی حیوان گورکن هکتار در شمال فلوریدا برتر تلفن همراه-جامعه زندگی و همه را پر از گرما و آبجو. اما زمانی که یک دمدمی مزاجی تقلا فراموشی حملات تریلر پارک ادم خسیس و لئیم همسایگی عشق است به آزمایش گذاشته. بود در دست بتی, Lin و ترشی صدای جرنگ جرنگ همه راه را با برخی از همسایگان جدید در این تعطیلات همه-تریلر-پارک موسیقی.

این فصل تعطیلات مراحل ارائه هوستون مخاطبان با بازگشت از آمریکا پارک تریلر موسیقی کریسمس (2013), عاقبت به بزرگ آمریکایی پارک تریلر موسیقی. بازیگران از سال 2013 تولید شده است در برجسته اصلی بازیگران آلبوم و در دسترس در iTunes و آمازون و بیشتر.

PANTO خواب زیبایی
لستر و سو اسمیت مرحله
کتاب و شعر توسط Kenn مک لافلین
موسیقی توسط دیوید Nehls

27 نوامبر – دسامبر 27 سال 2020
مطبوعات افتتاحیه: پنج شنبه, دسامبر 3 سال 2020

این خنده دار جدید نسخه ما ضربه تعطیلات جیغ وداد بازی کردن می یابد و قهرمان ما نادیا مبارزه با ستمکاران پری نجات یک پسر با یک مشکل برنامه ریزی یک حزب تعجب برای او پرستار و کمک به دوست خود دکمه ها را شیار و کتاب داستان – بازگشت. او را به پیدا کردن یک پایان خوشی ؟ آمده آماده به خنده و تشویق و بو که همه خود را Panto مورد علاقه پیوستن بازیگران جدید از شخصیت های به آواز خواندن و شادی برای تمام خانواده!

مراحل تولید برتر جهان از Panto خواب زیبایی در سال 2009 آغاز شد که یک سنت از مراحل ایجاد تگزاس در انگلیسی سنت پانتومیم یا Pantos به طور خاص برای هوستون مخاطبان است. در این سال تئاتر شرکت به ارمغان خواهد آورد هوستون به تازگی نسخه تجدید نظر تجدید برای سال 2020!

نشویل JUKEBOX زندگی می کنند!
لستر و سو اسمیت مرحله
توسط Ben امید و کتی بارتون

برتر جهان

29 ژانویه – مارس 14, 2021
مطبوعات افتتاحیه: پنج شنبه, فوریه 4 سال 2020

مراحل مورد علاقه شوهر و همسر تیم بن امید و کتی بارتون (هنک ویلیامز حلقه آتش) بازگشت به مراحل این ژانویه با یک برتر جهان ادای احترام به بزرگترین افسانه گراند اوله Opry. شما خواهید بود یک بخشی از مخاطبان در این opry-سبک نمایش رادیویی شامل یک نمره از کلاسیک کشور بازدید و با آهنگ ها از میکی Gilley, الویس پریسلی, Loretta Lynn, جانی, پول نقد, Randy Travis, The Judds, کری آندروود ، این کشور فوق العاده ای نوازندگان قرار داده و نشان می دهد از یک عمر پس گرفتن چکمه های خود را و در آمد بیش از برای نشویل Jukebox زندگی می کنند!

غول خالی در روح من: یک بازی برای احمق ها
استرلینگ مرحله
توسط برنارد Cubría

منطقه ای برتر

فوریه 12 – 28, 2021
مطبوعات افتتاحیه: پنج شنبه, فوریه 18 سال 2020

دو احمق مقابله با سرنوشت سوال از زندگی پس از آنها کشف عظیم از درجه اعتبار ساقط فراموش نشدنی خود را از هر عمل است. یک طنز شاعرانه و عجیب و غریب تلاش آنها منجر به یک سوال: “آیا می توانم هر چیزی را پر کردن این لعنت درجه اعتبار ساقط است؟” برنده مهر تشویق جایزه برای بهترین بازی های جدید این درخشان کار جدید است که از Houston-متولد هنرمند برنارد Cubría در اولین مرحله تولید می باشد.

غول خالی در روح من: یک بازی برای احمق ها برای اولین بار در سال 2018 در مهمات تئاتر شرکت در Los Angeles, CA.

گناه مورس (بدون دیوار): یک Latinx جشنواره تئاتر
فوریه 25-28, 2021

مراحل را جشن می گیرند Latinx صداها و داستان منعکس کننده تنوع محلی تگزاس جوامع در سومین سالانه گناه مورس (بدون دیوار) جشنواره تئاتر. آخر هفته پر خواهد شد با وقایع عمومی برای مخاطبان محلی و تئاتر سازان از جمله کارگاه های آموزشی, بازی و خوانش شعر!

اولویت رزرو بلیط ها $25.

LATE NITE تعلیم و دستور مذهبی لاس وگاس: خواهر رول تاس!
راشل و حداکثر Levit مرحله
توسط Maripat Donavan و مارک سیلوا

مارس 10 – 30 مه 2021
فشار باز شدن: مارس 11, 2021

خواهر است و او feelin’ خوش شانس! صومعه تصمیم گرفته است که خواهر او گسترده قمار تجربه در حال اجرا کلیسا یکنوع بازی شبیه لوتو را سازماندهی یک شب لاس وگاس! خواهر را مقابله با موضوعات مختلف از جادوگران و نشان دادن دختران به حیوانات زنده عمل می کند و خطرات ناشی از درایو-از طریق ازدواج کلیساهای کوچک. به یاد داشته باشید: آنچه در وگاس اتفاق می افتد ممکن است اقامت در وگاس اما خدا همه چیز را می بیند.

سیاه سوپر قهرمان سحر و جادو MAMA
استرلینگ مرحله
توسط Inda کریگ-Galvàn

منطقه ای برتر

آوریل 2 – 18, 2021
مطبوعات افتتاحیه: پنج شنبه, آوریل 8 سال 2020

وقتی سابرینا, پسر جکسون است که قربانی تیراندازی پلیس او خلوت درون به یک قدرتمند رنگارنگ جهان, زندگی به عنوان یک کتاب کمیک ابرقهرمان به نام چچن ، نسبت به درد از جهان واقعی این نبرد یکی سابرینا می تواند اداره کند. اما سابرینا ماندن در این عالم رویا و یا بازگشت به واقعیت و سوگواری پسرش ؟ تعجب آور کمدی و فضل علامت خیره کننده این بازی جدید توسط امریکا یکی از تحسین شده ترین نویسندگان جدید.
سیاه سوپر قهرمان سحر و جادو Mama برای اولین بار در سال 2019 در گفن تاتر و همان سال اهدا شد Kesserling جایزه اعطا شده توسط هنرهای ملی ایران باشگاه. در سال 2017 نشان می دهد برنده رزا پارکس نمايشنامه نويسي جایزه مرکز کندی آمریکا کالج, جشنواره تئاتر ظاهر شد و در Kilroy لیست.

هزینه زندگی
لستر و سو اسمیت مرحله
توسط Martyna Majok

منطقه ای برتر

آوریل 23 – مارس 9, 2021
مطبوعات افتتاحیه: پنج شنبه, مارس 25 سال 2020

ادی بیکار راننده کامیون که همسر سابق آنی می شود کوادری پلژی پس از یک حادثه غم انگیز. Jess است overworked تحت واجد شرایط و تقریبا بی خانمان زن جوان که می شود یک شخصی مراقب برای ثروتمند دانشجوی مبتلا به فلج مغزی. هزینه زندگی به بررسی دو جفت روابط بین معلول و قادر نفر واقعیت رو جهان با معلولیت های جسمی و اخلاقی تاثیر سیستمیک بی عدالتی.

هزینه زندگی برای اولین بار در سال 2016 در ویلیامزتاون جشنواره تئاتر و برنده جایزه پولیتزر در سال 2018 است.

25 سالانه PUTNAM COUNTY املا زنبور عسل
استرلینگ مرحله
موسیقی و شعر توسط ویلیام فین
کتاب توسط راشل Sheinkin
تصور توسط ربکا فلدمن

21 مه – ژوئن 27, 2021
مطبوعات افتتاحیه: پنج شنبه, مه 27 سال 2020

شش معلم املا را وارد کنید و تنها یک املاء برگ! حداقل بازنده یک جعبه آب. التقاطی گروه از نوجوانان رقابت برای املا قهرمانی یک عمر در حالی که با صراحت افشای خنده دار و لمس کردن داستان از خانه خود زندگی می کند. برنده جایزه تونی و درام میز جوایز برای بهترین کتاب 25 سالانه Putnam County املا زنبور عسل مفتون مخاطبان در سراسر کشور با آن گردیده شوخ طبعی و طنز. این یک زنبور عسل به یاد داشته باشید!

25 سالانه پوتنام کشور املا زنبور عسل بود workshopped و توسعه در بررینگتن مرحله و تولید آف-برادوی در مرحله دوم تئاتر در سال 2004 و پس از آن تولید می شود در برادوی در دایره در مربع تئاتر در سال 2015. این نشان می دهد نامزد شش تونی جوایز از جمله بهترین موسیقی و بهترین کتاب و بهترین امتیاز اصلی.

عملکرد کلی بار چهارشنبه ها و پنج شنبه ها ساعت 7:30 بعد از ظهر جمعه در 8p.m., شنبه ها در ساعت 2:30 بعد از ظهر و 8 بعد از ظهر و یکشنبه در 2:30 p. m. Panto عملکرد بار چهارشنبه ها – جمعه ها ساعت 7 بعد از ظهر شنبه ها در ساعت 2 بعد از ظهر و 7 بعد از ظهر و یکشنبه در ساعت 2 بعد از ظهر
.
فصل اشتراک در حال حاضر در فروش و طیف وسیعی از $126 دلار 473. مشترکین دریافت اولویت صندلی در Gordy و لذت بردن از یک میزبان از مزایای دیگر. اشتراک در دسترس هستند از طریق مراحل Box Office (713-527-0123, boxoffice@stagestheatre.com) و یا آنلاین در www.stageshouston.com.

به طور منظم بلیط فروش برای MacGyver: موسیقی در 15 آوریل سال 2020 و برای باقی مانده فصل در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 است. فردی بلیط شروع در $25 با پس انداز برای گروه های 6 و یا بیشتر. برای خرید تماس بگیرید مراحل Box Office در 713-527-0123 و یا رزرو آنلاین atwww.stageshouston.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de