سهامداران واکنش نشان می دهند به FCC را سفید فضاهای مورد

FCC تصمیم به گسترش استفاده از اصطلاح “فضای سفید” تلویزیون طیف به صورت بدون مجوز بی سیم پهن باند جلب کاملا یک جمعیت جمعه پس از یک اتفاق آراء به اجازه می دهد برای قدرت بالاتر و بلندتر از برج به گسترش رسیدن به بدون مجوز استفاده می کند.

مرتبط با: FCC رای به آزاد کردن بیشتر فضای سفید طیف

رسانههای کار کرده بود با FCC و مایکروسافت به آمده تا با یک سازش رویکرد به توسعه بدون ایجاد تداخل به پخش که اصلی و دارای مجوز به کاربران این گروه است.

انجمن ملی پخش نمی شد, ظاهر, شامپاین, اما آیا تشویق بیشتر بحث است. “این NPRM FCC اتخاذ کرده است که نشان دهنده قابل بحث و سازش” گفت: NAB EVP دنیس وارتون. “ما امیدواریم که این کمیسیون ادامه خواهد داد به دنبال یک توافق مبتنی بر رویکرد در این اقدام و ما امیدواریم که کمیسیون به سرعت حرکت می کند.”

مایکروسافت جمهور براد اسمیت توییتی ستایش:

مایکروسافت پیشنهاد افزایش به برج و قدرت است که FCC به تصویب رسید.

“طیف منابع محدود است و این مهم ما با استفاده از سیاست های نوآورانه و فن آوری و روش های به دست آوردن بیشتر از ما امواج رادیو و تلویزیون به مزایای 5G به مردم گفت:” WiFi رو به جلو است. “امروز FCC گرفت عمده ای گام های رو به جلو در طیف بهره وری قرار دادن ما استفاده نشده TV امواج رادیو و تلویزیون به خوبی استفاده و راه اندازی حراج قوانین برای فعال کردن قوی تجاری های از 3.5 GHz باند طیف با دولت های کاربران. این به جلو متمایل روش قول برای اتصال مدارس و مزارع و بیمارستان ها و خانه های در بیارتباط جوامع در سراسر کشور. ما ستایش کمیسیون کار خود را بر روی این مسائل است.”

FCC را سفید فضاهای مورد افزایش هر دو تلفن همراه با استفاده از ثابت و بی سیم استفاده می کند مانند WiFi نقاط داغ که وای فای رو به جلو ISP اعضای استخدام به عنوان اصلی خود را پهن باند تلفن همراه بازی.

“ما تحسین رئیس Pai و اعضای کمیسیون برای گرفتن این گام مهم به از بند باز کردن پتانسیل کامل از تلویزیون فضای سفید تکنولوژی به عنوان یک ابزار حیاتی برای کمک به پل شکاف دیجیتال” گفت: روستایی پهنای باند مدافع اتصال آمریکایی ها در حال حاضر مدیر اجرایی ریچارد کالن. “رئیس Pai و FCC باید تقدیر خود را برای رهبری در ادامه به حمایت از پهنای باند نوآوری و سیاست های به حداکثر رساندن طیف منابع به گسترش هیبرید شبکه استقرار در مناطق روستایی است.”

“به اتفاق آرا FCC به درستی به رسمیت می شناسد بالقوه به استفاده از خالی کانال های تلویزیون به گسترش پهن باند در مناطق روستایی و دور افتاده گفت:” مایکل Calabrese مدیر بی سیم آینده برنامه جدید امریکا باز موسسه فن آوری است که هل دادن فضای سفید استفاده برای تقریبا دو دهه است. “این پیشنهاد به اجازه استفاده بدون مجوز از تلویزیون فضاهای سفید به گسترش اینترنت اتصال به وسایل نقلیه از جمله اتوبوس های مدرسه و مزرعه و تجهیزات مطابق با نیازهای حیاتی. فرصت طلب با استفاده از تلویزیون استفاده نشده طیف را به ارمغان خواهد آورد مزایای زیادی به روستایی و قبیله ای و unserved جوامع است.”

“یک کمربند و بند رویکرد میان رشته ای است که خواستار به پل اصطلاح شکاف دیجیتالی” گفت: Louis Peraertz VP سیاست برای اینترنت بی سیم ارائه دهندگان خدمات انجمن. “[T]salim کار توسط FCC تا حد زیادی رسیدن به آن است. بیشتر به طور خاص, آن TVWS سفارش از طریق آن افزایش قدرت و ارتفاع برج محدودیت باعث می شود این گروه قوی تر و مفید اضافه کردن یک ابزار جدید مهمی را بدون مجوز روستایی ارائه دهندگان با استفاده از آن برای خدمت به مشتریان و انرژی زا اساسی اکوسیستم که بیشتر نوآوری با توجه به قوانین جدید است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>