رسانه های استاندارد شاخص نام Tatta جمهور

Exec شده است با 605, Cablevision

بن Tatta جانباز تلویزیون اطلاعات اجرایی اتحاد پیوست آگهی هوش شرکت استاندارد, رسانه های شاخص به عنوان رئیس جمهور یک پست جدید موثر بلافاصله.

Tatta اخیرا رئیس جمهور و از بنیانگذاران شرکت تجزیه و تحلیل 605 خواهد شد به گزارش SMI جهانی مدیر عامل جیمز Fennessy است که به دنبال گسترش کسب و کار در ایالات متحده

“ما در حال ایجاد خودمان را به عنوان برجسته در ارائه با کیفیت بالا و به موقع تبلیغ اینتل و قیمت گذاری اطلاعات بیش از ده سال گذشته. به عنوان ما گسترش به جدید verticals ما به دنبال یک مدیر ارشد است که مورد اعتماد و مورد احترام در این صنعت توسط رسانه ها و خریداران و فروشندگان و اندازه گیری جامعه” گفت: Fennessy.

“بن کامل ترکیبی از تجربه پیشرفته در تلویزیون و رسانه های دیجیتال و ارتباط برقرار درون ناشران سازمان و همکاران فن آوری. او مجموعه ای از مهارت های منحصر به فرد همراه با ارزش صنعت روابط کمک خواهد کرد به حرکت رشد شرکت از طریق جدید و نوآورانه مشارکت” Fennessy گفت. “علاوه بر این بن در حال حاضر عمده ترین عامل به مجموعه ای از محصولات جدید ما به زودی با استقرار آن را فراهم خواهد کرد فوق العاده ای ارزش افزوده به مشتریان فعلی در حالی که باز کردن فرصت ها برای گسترش به بخش های بازار است.”

قبل از 605, Tatta شد رئیس جمهور Cablevision رسانه فروش یک پیشگام در آدرس دهی تبلیغات. قبل از Cablevision او مشغول به کار در ایالات متحده آمریکا شبکه, IBM, ABC و Lagardere رسانه ها.

“من هیجان زده برای پیوستن جیمز و گسترده تر تیم در رسانه های استاندارد شاخص در طول این زمان هیجان انگیز از رشد سریع این شرکت گفت:” Tatta. “به عنوان صنعت انتقال به یک شفاف تر مدل در دسترس بودن دانه تر و دقیق رسانه های صرف و هزینه داده خواهد شد یک جزء حیاتی از آگهی هوش برای هر دو علامت های تجاری و ناشران. رسانه های استاندارد شاخص تبدیل شده است, استاندارد طلا در صنعت, و من به جلو نگاه به ساخت و ساز بیشتر در جهان-کلاس پایه و اساس این شرکت ایجاد کرده است خود را از طریق ده سال در بازار ایالات متحده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>