شروع به حل سنت لوئیس ” COVID-19 مشکلات با ویسکی

برای بزرگنمایی کلیک کنید Money from Common Bond whiskey will help ease the pain for out-of-work bar and restaurant employees. - COURTESY SWITCHGRASS SPIRITS

  • حسن نیت ارائه میدهد SWITCHGRASS ارواح
  • پول از پیوند مشترک ویسکی کمک به سهولت درد برای از کار و بار و رستوران کارکنان.

آن را ما دیده می شود از طریق بیش از چند بار سخت و در حال حاضر که مورد اعتماد و درمان همه ویسکی کمک خواهد کرد بلانت اقتصادی طوفان بارش در مردم در نوار و رستوران کسب و کار.

Switchgrass ارواح رسومات فروش بطری های آینده single malt به نام پیوند مشترک برای 45 $با $15 برای رفتن به دروازه انعطاف پذیری صندوق. و از آنجا که این COVID-19 چیزهای بسیار جدی ویسکی تیمی با اشاره به حل مشکل آبجو. هشت بیشتر St. Louis ماشین منگنه — شهری شاه بلوط مدنی, زندگی, زمین, سنگین, ریف, مرکز, یخ, Wellspent Brewing Co., فرگوسن دم و چندساله صنعتگر اله — همه در این کار است. پیوند مشترک ایجاد خواهد شد با دم آبجو مواد تشکیل دهنده. آنها امید به منظور بالا بردن $90,000.

به نام پیوند مشترک است که یک مرجع به جنگ پیوند سیستم است که در آن خرید و فروش مدل آزادانه. در اینجا راه آن کار می کند: شما برای پرداخت ویسکی در حال حاضر آنها به شما یک گواهی است که به نظر می رسد مانند یک قدیمی timey پیوند و شما ویسکی در یک سال است. مشروبات الکلی سازندگان دریافت پول نقد بلافاصله برای کمک به دروازه انعطاف پذیری صندوق و پوشش هزینه های عملیاتی در حالی که آنها اجازه پیوند مشترک سن دوازده ماه در بشکه بلوط.

“تقطیر ویسکی می آموزد صبر اما ما می دانستیم که ما نیاز به حرکت با سرعت در این پروژه” نیک کلمبو یکی از Switchgrass ارواح بنیانگذاران نیک کلمبو می گوید در یک بیانیه نوشته شده است.

بنابراین این یک راه حل کوتاه مدت و دراز مدت مشکلات.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>