شروع فوتبال کالج در ماه فوریه می تواند برای مارس | آدامز

احتمال سقوط بدون فوتبال کالج به نظر می رسد غیر قابل قبول برای اکثر مردمی اما من در تلاش برای نگه داشتن ذهن باز. از جمله خودم. بنابراین من شده است با توجه به گزینه های.

نتیجه گیری من این است که به احتمال زیاد همان است که شما: هر فصل فوتبال بهتر از هیچ است.

من حتی یک تقسیم فصل بیش از نه فوتبال. فرض کنید شما در آغاز سال 2020 فصل به عنوان برنامه ریزی شده تنها به آن قطع شده بعد توسط یک تجدید حیات coronavirus. سپس شما هنوز هم باید گزینه سرگیری فصل در 2021.

بیایید نگاهی به بهترین سناریو اول: coronavirus ناپدید از چشم انداز 2020 فصل فوتبال آغاز می شود در برنامه ریزی و همچنان بدون وقفه از طریق کالج فوتبال حذفی.

در اینجا نه چندان خوب سناریو: 2020 شروع فصل در 2021. در حالی که بهتر از هیچ فصل خواهد بود وجود دارد مشکلات.

شما می تواند از دست دادن پیش نویس-بازیکنان واجد شرایط. سپس آن دسته از بازیکنان می توانست ذهن خود را در NFL ترکیب و پیش نویس NFL. آنها مطمئنا نمی خطر فوریه فوتبال است.

در این مورد شما را به درمان خود را به خروج مانند ساییدگی به علت صدمات و تجمع باقی مانده نیروهای با زمان مفتخر battle cry: “بعد مرد.”

خواهد بود که ایده آل ؟ البته که نه. اما وجود دارد هیچ چیز ایده آل هنگامی که شما در تلاش برای مانور در اطراف یک بیماری همه گیر. ما باید بهترین ها را از نه تا وضعیت ایده آل.

نگرانی اصلی بدیهی است که باید بازیکن و طرفداران ایمنی. این نیز مهم است که بازی شمارش مهم نیست که آیا شما آنها را بازی در ماه اکتبر یا ماه فوریه.

من نفرت را به صبر کنید تا زمانی که ماه فوریه برای فوتبال است. اما صبر نمی خواهد به نظر می رسد بسیار ناراحت کننده است اگر تنها جایگزین شد سپتامبر 2021.

پس از آن بسیار مهم است که این, بازی, تعداد, من می خواهم به نفع صرف نظر کردن از یک غیر-برنامه کنفرانس. من هم اضافه نهمین کنفرانس بازی برای SEC تیم است.

حتی در یک ویروس رایگان جهان SEC در حال حاضر باید اجرا شود نه بازی برنامه کنفرانس. یک فوریه فصل خواهد بود زمان خوبی برای انتقال.

اگر ماه فوریه فوتبال ما است تنها گزینه آن می تواند شروع Feb. 6 سپس در ادامه برای هشت هفته بدون یک تاریخ را باز کنید. کنفرانس حذفی بازی می تواند برنامه ریزی شده در آوریل 10 و چهار-تیم فوتبال کالج حذفی می تواند شروع دو هفته بعد.

این فصل فوتبال نمی end تا اواخر مارس, اما هنوز هم می خواهم به تیم های چهار ماه برای آماده شدن برای 2021 فصل است.

شما ممکن است تعجب که چگونه فوریه فوتبال را تحت تاثیر قرار بسکتبال. اگر آن را امن تلقی برای فوتبال تا مارس نمی شود آن را امن برای بسکتبال ،

بهتر است به جست و خیز غیر همایش در بازی بسکتبال ،

شما می توانید شروع به 16 بازی کنفرانس برنامه هفته اول فوریه و پایان فصل به طور منظم در آخر هفته گذشته از ماه مارس است. مسابقات کنفرانس می تواند تکمیل شود در اوایل ماه آوریل.

جنون مارس می تواند با جایگزین مارس جنون.

جنون خواهد اوج سهشنبه, مارس 24 با چهار نهایی نیمه نهایی و پس از ملی بازی های قهرمانی زیر پنج شنبه.

در یکشنبه بین نیمه نهایی و قهرمانی بازی شما می توانید بازی بازی های CFB نیمه نهایی.

که برای بهترین مارس در تاریخ ورزش دانشگاهی.

جان آدامز یک مقاله نویس ارشد. او ممکن رسیده در 865-342-6284 یا [email protected] او را دنبال کنید در: twitter.com/johnadamskns.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>