Starz Greenlights “سیاه و سفید خانواده های مافیایی’ از کورتیس ’50 Cent’ جکسون


سری به پیروی از زندگی دیترویت مبتنی بر خانواده جرم و جنایت

Starz است greenlit جدید سریال درام از قدرت اجرایی تولید و هیپ هاپ کارآفرین کورتیس “50 Cent” جکسون.

سری سیاه مافیای خانوادگی, داستان واقعی حساب دو برادر — دمتریوس “بزرگ Meech” Flenory و تری “غربی T” Flenory — که از پوسیدگی خیابان از جنوب غربی دیترویت در اواخر دهه 1980 و به هنگام تولد به یکی از با نفوذ ترین خانواده جرم و جنایت در این کشور با توجه به شبکه های مقامات.

“این یک پروژه Curtis همیشه فوق العاده در مورد پرشور و ما هیجان زده به او به عنوان شریک ما در آوردن آن به زندگی” گفت: Jeffrey هرش, Starz, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت در بیانیه ای. “سیاه و سفید خانواده مافیایی است که تمام نشانه های یک درام بزرگ از بزرگ تر از زندگی Flenory برادران مرگبار پر مخاطره جهان آنها ساکنان. این سری در حال رفتن به سوار شدن باور نکردنی برای مخاطبان در سراسر جهان است.”

سیاه مافیای خانوادگی تولید شده است از طریق جکسون G-Unit فیلم و تلویزیون در ارتباط با Starz و Lionsgate Television. تری Kopp و Anthony Wilson هم به عنوان تولید کننده اجرایی در این مجموعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>