با ‘قدرت’ آخر کامل مشتریان هنوز هم می توانید خرید حق بیمه کانال برنامه جداجدا سفارش داده شده

Comcast Xfinity مشتریان است که تا به حال عضو Starz را مجبور به ثبت نام برای خدمات به طور جداگانه در فوریه. 11 پس از حمل معامله بین دو رسما منقضی می شود.

مهندس حمل و نقل توافق با Comcast رسما به پایان رسید و در دسامبر. 31 اما دو به یک مصالحه در دسامبر. 23 نگهداری می شوند که خدمات در دسترس به اپراتورهای کابلی تصویری مشتریان از طریق سری آخر از محبوب درام قدرت. که آخر پخش شده در فوریه. 9 و شبکه اعلام کرده است قصد دارد برای سه spinoff سری از نشان می دهد.

Starz دیگر نمی خواهد بخشی از Xfinity premium صف از Feb. 11. پس از آن زمان Xfinity مشتریان که هنوز هم می خواهید Starz را مجبور به خرید خدمات بیمه در برنامه است که قیمت برای $8.99 در هر ماه.

که دسامبر. 23 توافقنامه همچنین شامل یک معامله برای Comcast را NBCUniversal واحد به مجوز Starz و پدر و مادر خود را Lionsgate سرگرمی مطالب آن طاووس جریان خدمات. NBCUniveral همچنین توافق کردند به مجوز محتوای آن را به Starz در ایالات متحده و بین المللی آن جریان خدمات Starz بازی.

مرتبط با: طاووس آن را نشان می دهد بال و پر

در اوایل سال گذشته Comcast گسترش حمل و مقابله با حق بیمه سرویس Epix که باعث شده برخی از گمانه زنی در اطراف سرنوشت آن Starz معامله است. Epix شده و اضافه شده به آن Xfinity بسته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de