Starz پرده بازیگران برای ‘قدرت دوم کتاب’


شبکه به رول دو اضافی ‘قدرت’ spinoffs

Starz اعلام کرد چندین جدید بازیگران و اعضای آن قدرت spinoff سریال قدرت دوم کتاب.

چند اعضای بازیگران از قدرت –به پایان رسید که اجرای آن پنج شنبه با سری آخر — خواهد شد پیوستن به قدرت کتاب دوم بازیگران از جمله Michael Rainey Jr. به عنوان “طارق سنت پاتریک” Shane Johnson به عنوان “کوپر Saxe” و Naturi Naughton به عنوان “Tasha سنت پاتریک” با توجه به Starz

آنها ملحق خواهد شد قبلا اعلام اعضای بازیگران Mary J. Blige و صخره “Method Man” اسمیت به عنوان بخشی از قدرت کتاب دوم که به شرح زیر Tariq او به عنوان هدایت زندگی جدید خود را که در آن تمایل خود را برای ریختن به پدرش میراث می آید تا در برابر فشار برای نجات خانواده خود را با توجه o Starz.

دیگر اعضای بازیگران عبارتند از: دانیل Bellomy (واقعی MVP: این واندا Durrant داستان); پیج هرد (بیضی, Hawaii Five-O); ملانی Liburd (این است که ما کولی); جاستین McManus (ستاره); وودی مکلین (به بابی براون داستان نسخه جدید داستان); Lovell Adams-خاکستری (پزشکی قانونی, تخفیف فاحش دهنده) و LaToya Tonedeo (سوگند).

قدرت دوم کتاب است که یکی از سه قدرت spinoff سری مجموعه برای Starz: قدرت کتاب سوم” بالا بردن Kanan prequel مصرف بینندگان به 90s با Kanan استارک شخصیت; قدرت کتاب چهارم: تاثیر شرح زیر است Rashad, Tate, بازی های برگزار شده توسط Larenz Tate, در تعقیب او از قدرت سیاسی و قدرت Book V: نیروی نشان می دهد تامی Egan, بازی های برگزار شده توسط جوزف Sikora پس از ترک نیویورک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید