Starz را “Vida” به پایان رسید بعد از فصل سه


فصل نهایی برای اولین مارس 26

Starz ماه آینده راه اندازی خواهد شد, سوم و نهایی فصل از آن سریال Vida, شبکه گفت.

این تونیا Saracho-ایجاد سری که به شرح زیر بزرگ دو خواهر که پیوند پس از مرگ مادر خود را راه اندازی شش آن-قسمت سوم و نهایی فصل در تاریخ 26 آوریل گفت: شبکه مقامات.

علاوه بر این, Starz آغاز آوریل 1 خواهد شد با ارائه نمونه رایگان از اول فصل Vida Starz را OTT و بر روی تقاضا از سیستم عامل و همچنین در Starz.com و Starz برنامه.

در نامه ای به Vida طرفداران Saracho گفت: “من شده اند قادر به نوشتن این نامه را — هر زمان که من سعی می کنم من کف پا قلب من یک cumbia ضرب و شتم و من حالت تهوع. این روز. چون مهم نیست که چگونه شما آن را تکه تکه این است که یک نامه خداحافظی. بنابراین من می خواهید که بخشی از راه: فصل سوم خواهد بود VIDA نهایی فصل است. به جای ساکن در “چیستی و چرایی” چه من سوختن برای رسیدن به ‘با تشکر از شما’ بخش. که بخشی است که من در قفسه سینه درد.

زمانی که من شروع این سفر سه سال و نیم پیش من در خواب دیدم که در پایان این روند من می خواهم تا به طور کامل تغییر ذهن, بدن و روح — و این که من می خواهم ایستاده بود به شدت در توانایی های خود را به اجرا و ایجاد یک برنامه تلویزیونی راه آن باید همواره ایجاد شده: توسط ما. زمانی که من شروع به این چشم انداز بود تلخ یکی برای Latinx نمایندگی. در تلویزیون چشم انداز روایات درباره ما شد و چند دور بین و گیر شد در کلیشه ای است. و من تا به حال فقط از یکی لاتین showrunner که می خواهم اجازه داده شده است برای اجرای یک نمایش انفرادی. همچنین برای پوست قهوه ای چاق وجود دارد واقعا هیچ نمایندگی.

این است که در آن تشکر yous شروع: از آنجا که شما دفاع و پشتیبانی ما ظریف و عزیزم سری کوچک ما با استعداد سه به زیبایی قانع کننده پیشگام فصل از تلویزیون است. صمیمانه این است که چرا من می خواستم شخصا به نوشتن این نامه به بیان است که حمایت خود را به معنای همه چیز است. آن به معنای دو تمدید و اعتبار که ما قهوه ای روایت است که ارزش گفتن. من هرگز قادر به تشکر از شما به اندازه کافی برای خود را دریافت و تایید. واقعا.

این خداحافظی بیش از حد تلخ و شیرین برای کلمات. من می خواهم اگر من دروغ گفت من نه غمگین در مورد برگشت به جادویی که اتاق نویسندگان به نگه داشتن گر چه هنر داستان ما. اما پس از همه, من برای گفتن دقیق داستان من می خواستم برای گفتن دقیقا چگونه من می خواستم برای گفتن آن است که نادر در این صنعت است. من ترک غرق در قدردانی است. خدا را شکر به Starz نه تنها اجازه می دهد VIDA اتفاق می افتد, اما برای بزرگ بودن co-پدر و مادر به عنوان ما مطرح خود را با هم. و ممنون برای این همکاران که حرفه ما قادر به راه اندازی: Latinx سینماگران و نویسندگان و بازیگران — تقریبا به طور کامل زن — که در حال حاضر خارج وجود دارد و تقاضا. چه زیبا خانواده ما ساخته شده است. و چه زیبا نشان می دهد.

Mil gracias. من امیدوارم که شما قادر به این کار ما در فصل گذشته خوب ارسال کردن چون اجازه دهید من به شما بگویم آن است که یکی از قدرتمند. آن را فقط به عنوان فوتی و فوری تا کنون با برخی از تصاویر و تم من هرگز در تلویزیون دیده می شود قبل از. من عمیقا به آن افتخار می کنم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>