دولت هدیه میلیون ها نفر در COVID-امداد Knoxville, شهردار می پرسد برای اطلاعات بیشتر رهبری

مقامات دولتی اعلام بودجه جدید در حال آمدن است به دولت های محلی برای مبارزه با افزایش COVID-19 همه گیر هر چند چقدر است رهبری به Knox County روشن نیست. حتی هنوز هم برخی از مقامات محلی می خواهید بیشتر رهبری از دولت است.

ایالت 115 میلیون دلار Coronavirus بودجه امداد می آید به عنوان شهرستان تعداد مرگ از COVID-19 سه برابر شده پس از ژوئیه 1. سهشنبه, وزارت بهداشت اعلام کرد, جدید دیگری, مرگ, آوردن مجموع در Knox County تا 20.

پول است که به طور بالقوه استقبال امداد برای شهرستان و این کاهش بودجه که ناشی از صدها furloughs و بیشتر تسمه سفت در بودجه جدید. مقدار بودجه خواهد بود و بر اساس آنچه در آن می توانید واجد شرایط برای سرمایه گذاری, مدیر, کریس کالدول گفت:.

“این COVID-19 pandemic ارائه شده ما دولت های محلی با چالش های منحصر به فرد خاص به نیازهای مردم” دگرمن. Gov. شیدا McNally گفت: در بیانیه ای اعلام کرد این پول جدید است. “دادن دولت های محلی و کنترل بر نحوه صرف این دلار حداکثر بهره وری و تضمین می کند این پول مستقر در موثر ترین راه ممکن است.”

همیشه در ارتباط ماندن و مطلع است. اشتراک ناکس اخبار امروز تنها 39 $برای یک سال. این پیشنهاد ویژه مقدماتی برای مشترکین جدید به پایان می رسد 7/23.

پرداخت خواهد پوشش چیزهایی مانند بهداشت عمومی هزینه حقوق و دستمزد هزینه های مربوط به COVID-19 و سلامت بودجه اضطراری, اما نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جایگزینی از دست داده و درآمد دولت از انتشار اعلام کرد.

دیگر منابع مالی جدید

به طور جداگانه در این شهرستان اخذ شده است مراقبت در عمل دلار 7.1 میلیون دلار برای بخش بهداشت و نزدیک به 12.9 میلیون دلار برای Knox County Schools.

وزارت بهداشت این بخش استفاده خواهد شد برای “تست و COVID مربوط به نیروی انسانی” مدیر دکتر مارتا Buchanan گفت: در هفته گذشته. نیروی انسانی کمک خواهد کرد شهرستان آماده شدن برای بازگشت به مدرسه واکسن چیزی این بخش معمولا دنده تا برای این زمان از سال است.

“ما در حال تلاش برای برنامه بازگشت به مدرسه, الزامات مورد نیاز برای واکسن برای مدرسه هستند, آرام,” او گفت:. “بنابراین ما در حال تلاش برای گرفتن بچه ها واکسینه شوند.”

برخی از 7 میلیون دلار از 12.9 میلیون دلار برای مدارس در حال حاضر شده است در کنار مجموعه ای از لپ تاپ برای هر دانش آموز چیزی به هیئت مدیره مدرسه تایید شده است. آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه دیگر 5 میلیون دلار صرف خواهد شد.

Kincannon به دولت: ما منجر شود

پیش از این دولت اعلام Knoxville, شهردار Indya Kincannon در زمان به Facebook بیش از آخر هفته از درخواست دولت برای بهتر رهبری در ارائه یک رویکرد به این بیماری همه گیر.

این پست شامل تصاویری از ماه بیش از ماه فعال مورد شمارش تعداد شرق تنسی, شهرستان, همه از آن شروع به طور چشمگیری افزایش در چند هفته گذشته. اطلاعات آمد و از دانشگاه تنسی Tennessee State مرکز داده که با بهره گیری از داده ها از وزارت بهداشت.

“من شروع به دیدن یک الگوی در اینجا…. (طعنه),” او نوشت. “این تقریبا به عنوان اگر ما در حال برخورد با جهانی همه گیر است که می داند هیچ مرزهای. ما نیاز به یک هماهنگ و یکپارچه گسترده دولت رویکرد برای جلوگیری از این افزایش قبل از بيمارستان در حال غرق شده است.”

Kincannon شناخته شده است به نگاهی به رسانه های اجتماعی به طور مستقیم به چالش رهبری هر چند دموکرات است و به رشد او همکار رهبران جمهوری خواه در COVID-19 احتیاطی مانند الزامی ماسک داخل شهر-ساختمان های متعلق به قبل از شهرستان به تصویب رسید سیاست های مشابه.

جاکوبز در یک ماسک

Knox County شهردار Glenn Jacobs اخبار ملی ساخته شده در اوایل این ماه زمانی که او تنها عضو Knox County Health هیئت مدیره در برابر رای شهرستان ماسک قیمومیت. در آن زمان جاکوبز گفت: این اقدام یک “one-size-fits-all دستور” است که “مجموعه ای وحشتناک سابقه برای دولت نفس بیش از حد.”

بسیار از توجه رای دریافت کرده آمد از مردم اشاره کرد که Jacobs قبلا عینک ماسک برای زندگی به عنوان کشتی گیر WWE کین.

لحن خود را به تازگی تغییر کرده اما. هفته گذشته در پاسخ به یک صدای جیر جیر در مورد سه COVID-19 مرگ او پرسید: مردم به دنبال این شهرستان داد. و جمعه او نوشته شده selfie از خود را در یک ماسک را با یک یادآوری برای رای دادن زود است.

بیشتر: UT مرکز پزشکی هشدار می دهد که جوانتر COVID-19 بیماران نیاز به بستری شدن

در هفته گذشته Knox County Health جلسه هیئت مدیره دکتر جیمز Shamiyeh یک عضو هیئت مدیره و مراقبت های ویژه پزشک در دانشگاه تنسی مرکز پزشکی ارائه کاربران با داده های خاص به UT پزشکی که نشان داد – در میان چیزهای دیگر – افزایش بستری شدن در بیمارستان از بیماران جوان تر و طولانی تر در بیمارستان باقی می ماند برای COVID-19 بيمار.

در این نشست Jacobs – همراه با بقیه هیئت مدیره رای به تصویب یک قطعنامه که دوباره تأیید پنج اصول اصلی مبارزه با این بیماری همه گیر اما همچنین شامل یک خط هشدار داد که اگر شهرستان COVID-19-مربوط به اعداد را بهبود نمی کند که هیئت مدیره ممکن است مجبور به محدود تر عمل مانند احتمالا قصد بازگشت به مرحله 1 از شهرستان بازگشایی طرح است.

این Knox County هیئت مدیره بهداشت و درمان را دوباره ملاقات روز شنبه در 5 p. m.

ایمیل تایلر در محک [email protected] و به دنبال او را در توییتر @tyler_whetstone. اگر شما لذت بردن از تایلر پوشش حمایت قوی محلی و روزنامه نگاری توسط اشتراک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>