دولت قانونی کارگران بازگشت در روز دوشنبه. در اینجا چیزی است که جدید پروتکل خواهد بود.

پس از شش هفته از کار از خانه دولت قانونی کارکنان در روز دوشنبه خواهد بود در میان اولین بار در نشویل به بازگشت به یک ساختمان اداری بزرگ است.

آنها خواهید بود به انجام این کار تحت پروتکل های جدید و با Cordell Hull ساختمان که در آن دفاتر قانونی قرار دارد, باقی مانده بسته به بازدید کنندگان و لابی مگر اینکه آنها را ملاقات.

قوه مقننه که احتیاج مارس 19 پس از عبور اضطراری بودجه ای که پیش بینی آینده کمبود درآمد را از سر جلسه ژوئن 1, اما به احتمال زیاد شروع به برگزاری جلسات کمیته در اواخر ماه مه.

ده ها هزار نفر از دولت در امور اجرایی شعبه و کارکنان این دستور داده شده است تا برای ادامه کار از خانه حداقل تا مارس 26.

نشویل چند مرحله ای “نقشه راه برای بازگشایی” که هنوز آغاز نشده و فاز 1 توصیه می کند کار از خانه در صورت امکان تا مرحله 4. هر فاز خواهد شد و حداقل دو هفته اگر نه دیگر برای نشان دادن این ویروس کاهش پیدا کرده است و گسترش آن قبل از بلند کردن محدودیت بیشتر.

در پاسخ به پرسش از Tennessean, کانی ریدلی مدیر قانونی دولت اشاره کرد که در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس فعلی “امن تر در خانه” سفارش تنها مربوط به فعالیت های غیر ضروری.

“به طور خاص مستثنی شده از این جهت در حال فدرال و ادارات دولتی و خدمات” او در بیانیه ای گفت.

برای 340 قانونی کارکنان و 132 قانون گذاران در اینجا این است که چگونه دولت می گوید آنها به ادامه کار آمدن دوشنبه.

بازدید کنندگان باید یک قرار ملاقات

ساختمان است که به روی عموم بسته شده پس از 13 مارس باقی خواهد ماند توقیف به هر کسی علاوه بر قانونگذاران و کارکنان با توجه به یک ایمیل ریدلی ارسالی سه شنبه.

اعضای رسانه ها که در حال حاضر اجاره فضا در ساختمان دفتر مطبوعاتی خواهد بود و مجاز به بازگشت به ساختمان تحت همان دستورالعمل های تعیین شده دولت برای کارگران ریدلی گفت.

بازدید کنندگان از جمله لابی و اجزای تشکیل دهنده باید ملاقات با اعضای قوه مقننه در جهت رسیدن به ساختمان هر چند تعداد کمی از مردم به احتمال زیاد در ساختمان برای چند هفته آینده.

کسانی که ملاقات و باید حداقل یک روز در پیشبرد امنیت کارکنان باید اطلاعات هر روز که مجاز به وارد کنید.

به جای انتظار در داخل یک عضو office suite برای چند دقیقه قبل از انتصاب بازدید کنندگان را به صبر در راهرو و یا در یک منطقه رایج است. درب به اتاق سوئیت بسته باقی می ماند در طول روز است.

مهمانان باید وارد ساختمان از آن 5th Avenue ورودی.

قانونی رهبران آن اعلام نشده که آیا اعضای عمومی مجاز خواهد بود در داخل یک بار جلسه رزومه در ماه ژوئن.

ریدلی گفت: “ارزیابی خواهد شد به طور منظم برای تعیین ایمنی از بازگشایی به یک جمعیت وسیع تر.”

ماسک در حال رفتن به فرسوده

در حالی که اعضای هیات دستور داده شده است که برای حفظ شش پا از فاصله بین مردم و نه در گروه جمع آوری آنها نیز توصیه به پوشیدن ماسک در حالی که در اطراف افراد دیگر و یا در مناطق رایج است.

“یک شال گردن ساده یا سربند برای پوشش بینی و دهان خود را کافی است,” ریدلی نوشت: به کارکنان هر چند قانونی دولت ارائه خواهد شد ماسک به کارکنان که نیاز به یک.

زمانی که قوه مقننه است که در خارج از جلسه و با چند بازدید کننده مجاز در ساختمان — قانونی دستیاران اغلب در آنها عضو office suite به تنهایی برای بسیاری از روز است.

اتاق استراحت قرار دارد در هر طبقه در ساختمان و همچنین به عنوان یک کافه تریا است که به طور معمول نیز باز است.

بسیار ابتدایی راهنمایی بهداشت نیز در حال تشویق مانند کارکنان پوشش خود را به دهان و بینی در هنگام سرفه یا عطسه اغلب شستن دست با صابون یا با استفاده از ضد عفونی کننده دست و اجتناب از دست زدن به چهره خود.

در هفته قبل از قانونگذاری پیچیده کسب و کار در ماه مارس به عنوان coronavirus آغاز شد و به سرعت گسترش اسپری ضد عفونی کننده دست قرار داده شده بود در اطراف مناطق رایج در کوردل هال ساختمان و در کنگره.

ماندن خانه از محل کار تا زمانی که شما بدون یک تب به مدت 24 ساعت

اگر یک کارمند می شود بیمار در محل کار از جمله توسعه و سرفه و تنگی نفس و یا تب آنها بلافاصله ساختمان را ترک کنند و در خانه بمانند.

کارکنان مجاز به بازگشت به کار پس از خود علائم فروکش کرده و آنها از یک تب به مدت حداقل 24 ساعت و بدون استفاده از تب-کاهش پزشکی است.

کارکنان گفت: برای اطلاع خود سرپرست یا عضو آنها را برای کار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است اگر آنها را تبدیل به بیمار است.

ریدلی همچنین اشاره کرد که “روش های جدید برای تمیز کردن و ضد عفونی ساختمان” اجرا شده اند اما رفتن به جزئیات در مورد آنچه که تغییر کرده است.

از روش های جدید به دنبال دستورالعمل ها و محصولات توصیه می شود توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, او گفت:.

قوه مقننه می تواند بازگشت قبل از ژوئن 1 به صورت جلسات کمیته

در حالی که رهبران در مجمع عمومی کار برای تعیین چگونه به جسمی فاصله کاربران از هر یک از دیگر زمانی که مجلس نمایندگان و مجلس سنا بازگشت برای جلسه برنامه های در حال انجام برای برخی از کاربران به بازگشت زودتر از آن.

رهبر اکثریت سنا Jack Johnson, R-فرانکلین در یک ویدئو کنفرانس با شهرداران از فرانکلین و Williamson County روز سه شنبه گفت: جلسات کمیته به احتمال زیاد رزومه هفته پایانی ممکن است پس از تعطیلات روز یادبود.

در حالی که مجلس در ماه مارس ساخته شده کاهش قابل توجهی به آن اولیه بودجه پس از بازگشت آنها در حال انتظار را بیشتر با توجه به پیش بینی عمده کمبود درآمد.

“در یک کلمه بد است” جانسون گفت. “بودجه ما گذشت قبل از اینکه ما احتیاج به عهده گرفت هیچ رشد. که نمی شود به اندازه کافی خوب. ما نیاز به کاهش بیشتر.”

رسیدن به ناتالی آلیسون در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @natalie_allison.

می خواهید به خواندن داستان های بیشتر مثل این ؟ یک اشتراک به یکی از ما تنسی نشریات می شود به شما دسترسی نامحدود به تمام آخرین, سیاست, اخبار, پادکست مانند Grand بخش به همراه, خبرنامه, یک تلفن همراه شخصی تجربه و توانایی به شیر به داستان و عکس و فیلم از سراسر ایالات متحده آمریکا امروز شبکه 261 روزانه سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>