دولت غیر انتفاعی راه اندازی جدید پیشگیری از خودکشی کمپین تنسی

جدید این ایالت راه اندازی شده توسط یک تنسی غیر انتفاعی کار خواهد کرد در پیشگیری از خودکشی برای 12 ماه آینده.

برنامه — #TNWontBeSilent — کار با دولت ها و مدارس مذهبی لباس های تیم های ورزشی و خانواده ها به ترویج آگاهی از علائم هشدار دهنده و تولید مکالمه که خودکشی قابل پیشگیری است. Jason Foundation, Inc. ارائه پوستر و مواد دیگر در کنار تنسی وزارت بهداشت روانی و سوء مصرف مواد و خدمات تنسی وزارت آموزش و پرورش.

در تنسی وزارت بهداشت گزارش 10,224 مرگ با خودکشی در طول دهه گذشته است. افزایش تعداد مرگ و میر با خودکشی کردن لبه مرگ و میر توسط وسایل نقلیه موتوری در هر دپارتمان داده است.

“یکی از بزرگترین خطرات مربوط به خودکشی است که عدم آگاهی” جیسون Foundation, Inc. مدیر عامل شرکت کلارک Flatt گفت. “مردم آگاه نیست. در سراسر کشور خودکشی دومین علت مرگ و میر. در تنسی است سوم اینجا. اگر شما آگاه از وضعیت و یا آن را درک نمی کنند شما نه به دنبال علائم هشدار دهنده. من امیدوار هستم که ما را تبدیل به راحت تر با بحث در مورد این موضوع است.”

اولین ماژول از تنسی نمی توان سکوت را با اولین پاسخ دهندگان. اغلب پاسخ دهندگان برخی از ابتدا برای مقابله با آن در سلامت روان بحران است. آنها نیز جلو و مرکز شاهد COVID-19 همه گیر است که باعث افزایش اضطراب و افسردگی برای Tennesseans. برنامه نویسی کاملا رایگان به هر آژانس ایالتی است که درخواست آن را.

“ما در بی سابقه بار و با یک بیماری همه گیر و فروپاشی اقتصادی و همه چیز را در کشور ما و تنسی است که می تواند برخی از تاثیر قابل توجهی در راه” رژیم صهیونیستی است. بیل لی گفت. “آن بالا است برای بسیاری از مردمی با عدم اطمینان ما هستند. مسائل مربوط به سلامت روان نفوذ هر بخش از جامعه ما و آنها اغلب ننگ متصل به آنها را. آنها اغلب در راز و رمز در آن ننگ. این هزینه با ما زندگی می کند.”

ماری ویلیامز — تنسی وزارت بهداشت روانی و سوء مصرف مواد خدمات کمیساریای — گفت: سلامت روان تاثیر حوادث و یا فجایع تا حد زیادی بدتر شش ماه از زمانی که آنها آغاز شده است.

به طور متوسط سه Tennesseans مرگ به خودکشی در هر روز با توجه به ویلیامز.

“این نمی تواند در یک زمان بهتر به انجام آنچه شما انجام می دهند” ویلیامز گفت. “ما می دانیم که این تفاوت را. آگاهی اولین گام برای پیشگیری است.”

در مورد جیسون Foundation, Inc.

جیسون Foundation, Inc. بر اساس Hendersonville.

برای دو دهه گذشته این گروه کار کرده است در جوانان پیشگیری از خودکشی از طریق برنامه های آموزشی برای جوانان و آموزگاران و پدر و مادر و دیگر گروه های جامعه.

این گروه آغاز پس از مرگ مدیر عامل شرکت کلارک Flatt را در اواخر ’90s. پس از Flatt خانواده گرفته می شود در سراسر کشور به مبارزه برای پیشگیری از خودکشی و آگاهی است.

امیلی غرب است که یک خبرنگار برای Tennessean. ایمیل خود را در [email protected] و یا در توییتر دنبال او در @emwest22.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>