دولت Rep. ریک اساسی مواجه شلوغ زمینه از رقبا در دموکراتیک اولیه

نظر

وجود خواهد داشت یک ماه اوت دموکراتیک اولیه برای دولت تشکر. ریک اساسی که مخالف نهایی شده است پس از مهلت اعلام دولت برای دفاتر گذشت, هفته گذشته است.

کالاهای اساسی خواهد بود مخالف سابق شهرستان کمیسر سام مکنزی متی پارک و Ovi کبیر زندگی می کند که در قلعه ساندرز منطقه بود و در فصل 21 از واقعیت تلویزیون برنامه “برادر بزرگ”.

دولت Rep. گلوریا Johnson خواهد بود مخالف جمهوری خواه Elaine Davis در ماه نوامبر. جانسون مورد علاقه است.

الیزابت رولند دختر از اواخر دولت نماینده و وکیل Mike Rowland است وارد نژاد به عنوان یک دموکرات برای صندلی در حال حاضر برگزار شده توسط دولت در کنگره لایحه دونن. شهرستان کمیسر میشل Carringer و عضو هیئت مدیره مدرسه پتی مرزهای در حال مبارزه با آن را در مذاکرات اولیه برای تعیین که بسوزم روبرو خواهد شد.

در غرب Knox County district که در آن دولت تشکر. مارتین دانیل بازنشستگی وجود دارد سه نامزد برای ایران با نامزدی اخیر شهرداری نامزد ادی Mannis مخالف سابق هیئت مدیره مدرسه نامزد Gina اوستر و جیمز کورکوران.

شهرداران متفاوت در COVID-19

در حالی که Knox County شهردار Glenn Jacobs و Knoxville شهردار Indya Kincannon تفاوت دارند در مورد بهترین روش برای مبارزه با COVID-19 گیر آنها دو قادر متفکر و قادر به افراد است. هر دو صمیمانه می خواهم به انجام آنچه که بهترین است برای ما, شهر و شهرستان, و ما می تواند با خوشحالی آنها وجود دارد برای ما حتی زمانی که آنها را در مسیرهای مختلف.

Kincannon نام Jacquelene دندانه, 26, به ناکسویل-Knox County کمیسیون برنامه ریزی به عنوان یک شهرستان نماینده. دندانه نقل مکان کرد به ناکسویل سه سال پیش است که باعث می شود او را به یک شهر جدید ساکن و شاید جوانترین نام به کمیسیون.

دندانه جایگزین آندره Canty که تنها در خدمت یک سال است. او زندگی در شمال ناکسویل و با این نسخهها کار برای نوآوری های طراحی معماری در مرکز شهر ناکسویل. معمار شناخته شده مانند فارس عید و ریچارد نوریس در حال رهبران محترم این شرکت است. دندانه دریافت کرد او در رشته معماری داخلی از دانشگاه تنسی چاتانوگا در سال 2016.

دندانه به نظر می رسد به خوبی واجد شرایط توسط آموزش و پرورش و انرژی برای خدمت در این 15 عضو بدن است. او به وضوح به ارمغان می آورد یک دیدگاه متفاوت است.

Kincannon اخیر انتصاب معاون مدیر مهندسی استیو کینگ 64 به عنوان سرپرست با ارسال یک سیگنال قوی است که احترام او خدمات مدنی سیستم و پادشاه خود را.

پادشاه دارای شماره 2 نقطه. در دو شهر دیگر بخش های مالی و سیستم های اطلاعات – که در آن Kincannon هنوز نام مدیر دائم او به نام معاون مدیر به طور موقت و یا سرپرست در انتظار نتیجه یک فرایند جستجو.

به نظر می رسد در این مورد Kincannon در حال حاضر یک فرد در ذهن مدیر مهندسی که به کار خواهد آمد در آینده نزدیک. یک جستجوی کامل نیست و در حال انجام و پادشاه زمان به عنوان سرپرست کوتاه خواهد شد. پادشاه برگزار می شود مدیر را تحت شهرداران لایحه Haslam و Daniel Brown.

پادشاه نیز معاون صندلی از شهرستان بازنشستگی هیئت مدیره. هر دو Kincannon که صندلی و شاه بودند انتخاب همکاران خود.

Kincannon نیز جایگزین شهرستان خدمات مدنی عضو هیئت مدیره مایک Pacetti, 68 که تمام مدت همراه با واژه دیرین معاون شهردار لایحه لیون 71 که بازنشسته شد. لیون است بسیار آگاه در مورد دولت شهرستان.

تولد

مارس 5: ناکسویل را سردستهزنان خواننده اپرا Mary Costa 90 و سال جوان تر به نظر می رسد. رزا May 66. مارگارت نمونه است 58. وزیر امور خارجه سابق کالین پاول است 83.

6 آوریل: قاضی سابق و دولت ایالت کن پورتر است 86. Peter M. stewart oates است 45. درو همیلتون است 36.

مارس 7: سابق عضو شورای شهر Theotis رابینسون است 78. ناکسویل وکیل دین کشاورز است 71.

آوریل 8: Joanna Venable زندگی می کند که در جنوب Knoxville, 103 (او عمه نویس سام Venable). UT بسکتبال ستاره برت Bertelkamp است 62. باب Griffitts رئیس ستاد سابق کنگره ایالات متحده جیمی دانکن است 73. دکتر برایان Bonnyman است 57. سابق شهرستان خدمات مدیر باب Whetsel است 68. Knoxville, موزه هنر کارگردان David Butler 65 است. شهر سابق ارتباطات مدیر مایک کوهن است 67.

مارس 9: Knoxville, وکیل الکساندر آبهای 32 است. لوری دوور است 63. سارا دیویس 57. خواننده باهم Hunley است 75.

آوریل 10: معمار اد سبز است 90. استیو Diggs از زمرد جوانان بنیاد 54 است.

مارس 11: سابق وزارت امور خارجه تشکر. ادی اسمیت است 41. ناکسویل وکیل جو لویت است 89. لیلیان باقلا 77 است. کریستینا Magrans 32 است. دوریس تیز و همسر سابق معاون شهردار جک تیز است 83. برای 14 سال (1990 تا 2003) او دوم از Knoxville, نقش مهمی که او انجام شده با لطف و شور و نشاط و جذابیت.

ویکتور Ashe سابق ناکسویل شهردار سابق و سفیر ایران در لهستان. او مقاله نویس برای خریداران ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>