اگر چه ناکسویل دولت تشکر. ریک کالاهای اساسی’ جدید ترین کمپین تشکیل پرونده آمده است تحت بررسی از جمله تقاضا برای رفع آن از دولت حسابرسان او هیچ مسائل برجسته از گزارش قبلی که او شروع به تشکیل پرونده در سال 2016.

اما یک بررسی مفصل از قبلی براده توسط ناکس اخبار پرسش در مورد چگونگی کالاهای اساسی مورد استفاده کمپین کمک های مالی برای پرداخت هزینه های شخصی خود را اجاره و ریخت و پاش در خارج از شهر مقننه سفر در میان هزینه های دیگر.

ناکس اخبار فرستاده اساسی هشت سوال اضافی دربارهی قبلی کمپین اتهامات همراه با گزارشگری مالی کپی از گزارش خود را. او کاهش یافته است به پاسخ به این سوالات و به جای عرضه یک بیانیه کلی.

“بسیاری از اتهامات عنوان شده علیه شما مورد سوال منعکس تحقیقات برای لوایح حمایت های مبتنی بر ایمان رهبری سمپوزیوم به بحث فوری نیازهای جامعه و نگرانی های مسکن به صورت قانونی دستیاران برای کمک به تسهیل تاون هال رویداد با AG کمیسر و حمایت و ارائه منابع برای جوانان محروم و mentees,” او گفت:.

بیشتر: ناکسویل مجلس ریک کالاهای اساسی خارج از خانه دستور داد به پرداخت $8,875

بیشتر: دولت تشکر. ریک کالاهای اساسی’ کمپین هزینه های تحت بررسی شامل سفر به Gator کاسه

بیشتر: Rep. ریک اساسی ساخته شده مطمئن مراسم کلاس partied در روت کریس سپس قلم بیل

کالاهای اساسی نیز گفت که او در حال انجام یک ممیزی داخلی به منظور بهبود خود را گزارش و ارسال نتایج به دولت کمیته اخلاق در فوریه. 21. حسابرسی و گزارش دولت مورد نیاز او را برای رفع تحت پوشش تازه ترین گزارش دوره و جدا از گزارش ناکس اخبار او را در مورد.

سابق خود کمپین خزانه دار وس Knott گفت: قبلی گزارش واصل شد از در رسید و توضیحات آن رسید که کالاهای اساسی به او داد.

“او یک کارت بدهکاری و من هرگز وجود دارد زمانی که او ساخته شده خرید … او می گوید آنچه در آن است و فقط آنچه که من قرار داده است” گفت: Knott. “من می توانم صحبت می کنند به هر چیز دیگری غیر از آنچه او به من گفت.”

Knott استعفا از کمپین Jan. 31 — قبل از اخیر پر شده بود گفتن ناکس اخبار “من فقط احساس نمی راحت بودن خزانه دار شوم.”

پرداخت اجاره بها

دو بار در سال 2018 استیپلز به “کمک مالی” در مجموع $1,300 به مردی به نام لری تامپسون. کسانی که کمک های مالی اما در واقع پرداخت اجاره بها برای تامپسون اجاره ملک در سال 1970 لوکارنو درایو که در آن کالاهای اساسی زندگی. داوطلبان مجاز به صرف مبارزات انتخاباتی دلار در شخصی اجاره.

تامپسون گفت: ناکس اخبار روز دوشنبه او را خوشحال کالاهای اساسی دیگر در زندگی وجود دارد.

“او در زندگی وجود دارد یک زن و شوهر از سال وجود دارد و یک زن و شوهر از زمان که در آن او خواهد بود تقریبا یک ماه دیر و من نگه داشته و فشار او و نسبت به او واقعا متخلف” تامپسون گفت.

به طور جداگانه اساسی ذکر شده دو پرداخت – یکی در سال 2017 و 2018 – به شیپور هتل در شمال خیابان اول در نشویل به عنوان “اجاره” پرداخت جمعا به مبلغ 385.72. او همچنین به پرداخت یک مرد به نام آلبرت Beasley 600 دلار برای “اجاره” در سال 2017. بیسلی ذکر شده است به عنوان یک مدیر از پیشگامان و سازندگان محلی و ساخت و ساز شرکت که دفتر در خیابان ماگنولیا. در داخل کالاهای اساسی’ منطقه. بیسلی نمی تواند نظر رسیده است.

توریستی هزینه?

توسط قانون گذاران مجاز به صرف کمپین دلار در هزینه ها است که کمک به آنها پیروزی اولیه و یا انتخابات عمومی. آنها همچنین می توانند صرف کمک های مالی مبارزات انتخاباتی در “عادی و هزینه های لازم” در حال اجرا برای دفتر خود و یا هزینه های که برای کمک بیشتر ، هزینه های شخصی مجاز نیست.

هزینه های مبارزات انتخاباتی دلار در قانونگذاری کنفرانس ها مجاز است و مانند بسیاری از قانونگذاران اساسی استفاده کرده است بودجه مبارزه انتخاباتی برای سفر به خارج از کشور همایش.

در ماه جولای 2018 او با حضور در جنوب قانونی کنفرانس در سنت لوئیس و یک هفته بعد با حضور در کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی در لس آنجلس. مبارزات انتخاباتی پرداخت برای همه, سفر مربوط به این سفر است.

در St. Louis, کالاهای اساسی صرف $169 در یک تور هلیکوپتر که او ذکر شده به عنوان “Tasar بارج پژوهش” و یکی دیگر از $208.72 برای “لوازم اداری” در کشف St. Louis محلی راهنمای تور شرکت. در لس آنجلس کالاهای اساسی صرف $221.30 در داجرز بیس بال بلیط.

سالن کمک های مالی

کالاهای اساسی به $1,525 در حمایت های مالی و کمک های مالی به یک سالن زیبایی محلی قدمت آن به سال 2017 با توجه به براده.

این 2017-18 سهم ($1,275 ارزش) بودند در حمایت از یک کسب و کار سالانه میزگرد رویداد صاحب مارس Hardin سازمان یافته از 2016-18 او گفت: ناکس اخبار روز سه شنبه.

“من می توانم صحبت می کنند به آنچه که او انجام می شود (در جای دیگر) اما برای من او بود به کمک یک رویداد جامعه برای کمک به کسب و کارهای محلی,” او گفت:.

یک ویدیو ارسال شده در سالن را در صفحه beautynailhairsalon.com در سپتامبر سال 2019 را نشان می دهد کالاهای اساسی گرفتن ریش خود را کمرنگ و گرفتن صورت. دو روز قبل از این ویدئو نوشته شده بود کالاهای ذکر شده 50 دلار یک کمپین کمک مالی به کسب و کار. او به یکی دیگر از $100 در هر دو ماه نوامبر و دسامبر.

Hardin نگفت چه در سال گذشته 250 دلار کمک های مالی بودند.

Hardin تغییر نام Turnin Headz, زیبایی و مد, سالن — که در آن کمک های مالی ذکر شده بود — به رویای موسسه در سال گذشته است. این شرکت خواهد شد برای استفاده از سازمان های غیر انتفاعی وضعیت و او امیدوار است برای باز کردن یک مدرسه زیبایی در بهار.

سایر هزینه ها

  • $1,384 در “کمک مالی” به Omni تشویق آنلاین, تشویق کننده, فروشگاه دنده در سال 2018
  • $1,150 در Austin استیک و Homestyle بوفه در سال 2018
  • $614 برای سفر به آتلانتا “شرط بندی های ورزشی پژوهش” در سال 2019
  • $600 در آشپز مو کافه در سال 2018
  • $152 در نشویل را جزئی از فروشگاه طلا و جواهر “لوازم اداری”

فاقد هزینه هتل

  • $160 در کنگره هتل در Nashville, Nov. 21, 2016
  • $467 در Clarion Hotel Nashville, Nov. 25, 2016 — روز پس از روز شکرگذاری
  • $841 در Clarion Hotel Nashville, Jan. 3, 2017
  • $105 در Clarion Hotel Nashville, مارس 13 2018 — کالاهای اساسی ذکر شده آن را به عنوان “اجاره” هزینه و مقننه در جلسه بود سرمایه دولت
  • $341 و $229 در Cambria هتل و سوئیت در نشویل در اکتبر و نوامبر 2018 بود — هر دو خرما همزمان با روز کالاهای اساسی ذکر شده به عنوان “دفتر کار” در روز خود را جدا قانونی سفر و دیم گزارش هزینه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im