دولت Rep. ریک کالاهای اساسی پرداخت 4000 دلار به یک شرکت روابط عمومی که تنها مشتری ریک اساسی

دولت Rep. ریک کالاهای اساسی پرداخت 4000 دلار در بودجه مبارزه انتخاباتی در ماه مارس به یک روابط عمومی شرکت که تنها مشتری محصولات اساسی و نمی شد به درستی ثبت شده با دولت است.

شرکت — 443 ارتباطات — غیر فعال شده است از ژوئیه سال 2019 با توجه به تنسی وزیر امور خارجه ،

پرداخت ساخته شده بود روز قبل از ناکس اخبار گزارش شده که کالاهای اساسی D-Knoxville شده بود خارج از خانه او ذکر شده خود را به عنوان آدرس اصلی در اسناد اعلام انتخاب مجدد او.

کالاهای اساسی شده است تحت بررسی از دولت حسابرسان پس از ناکس اخبار گزارش شده در مورد غیر معمول خرید با کمپین دلار از جمله کمپین تامین مالی هزینه های گزارش های او در زمینه که مطرح پرچم قرمز در مورد اینکه آیا هزینه های خود بودند ،

کالاهای اساسی مدیون طلبکاران هزار دلار به عنوان به خوبی.

با استفاده از کمپین دلار برای پرداخت هزینه های روابط عمومی مشاوره است, مجاز هزینه.

“443 ارتباطات همانطور که می دانید خوب بود واقعا ابزاری در ارائه روابط عمومی برای من و من نگاه به جلو به استخدام آنها دوباره هنگامی که ما از طریق این بیماری همه گیر” کالاهای اساسی گفت: ناکس اخبار روز سه شنبه.

“شما باید بدانید که از شما تحقیق کامل در زندگی و کسب و کار است که من سعی می کنم به استخدام اقلیت تجار و بازرگانان. (پری) می تواند از طریق کار به عنوان یک کار و انجام یک کار به عنوان به خوبی به عنوان کسی … او بالاتر از هیئت مدیره و من مطمئن هستم که او می خواهید که صاف کردن.”

کوین پری صاحب 443 ارتباطات گفت: ناکس اخبار او را استخدام کرد تا برای کمک به کالاهای اساسی’ انتخاب مجدد مبارزه است. او در کار سیاسی پیام, استراتژی, مشاوره و مربیگری اجرایی برای کالاهای اساسی در ماه های فوریه و مارس گفت و قرارداد خود را تمام شده 31 مارس است.

پری گفت: ناکس اخبار کسب و کار تا به حال در ابتدا ثبت شده است نادرست و او بود که عامل مالی. این ثابت شده است او گفت: اگر دولت در کسب و کار آنلاین جستجو منعکس نمی کند این تغییرات است.

کالاهای اساسی ذکر شده کسب و کار به اشتباه در پر کردن اسناد و مدارک به عنوان “433 ارتباطات, LLC.” او همچنین ذکر شده آدرس به عنوان یک محل اقامت در گل رشتی جاده در اوک ریج. صاحب خانه جاش Lopater خریداری ملک در سال 2018 و اجاره آن را. او گفت: ناکس اخبار او هرگز از شنیده می شود این شرکت است.

بیشتر: دولت حسابرسان صفر در هزینه های تشکر. ریک کالاهای اساسی وارده در اطراف عروسی جلد بازی

بیشتر: ریک اساسی می پرسد برای ‘فضل و رحمت’ و بازپرداخت خواهد شد $8,910 در ‘سکس هزینه

این شرکت تاسیس شد در سال 2018 اما “نمی انجام هر کسب و کار” تا اواخر سال 2019,” پری گفت.

کسب و کار ثبت شده در اوک ریج او گفت: از آنجا که معاون اداری وجود دارد زندگی می کردند و او این کار را خیلی از مدارک در زمان.

کالاهای اساسی بود که پری تنها مشتری است.

“بود که در محدوده کار. من صحبت را با او در حالی که بنابراین من نمی دانم که در آن او می ایستد (با مبارزات انتخاباتی خود در مورد مسائل مالی) و یا هر چیز دیگری و یا که طبیعت” پری گفت.

این 443 نام به افتخار پری “معنوی و پسر” که او گفت: با گذشت چند سال پیش در حالی که در اتاق شماره 443 در 4:43 p. m. در Parkwest مرکز پزشکی.

“این شماره است که با توجه به کتاب مقدس مبحی معانی رمزی اعداد نشان دهنده فرشته ملاقات و حفاظت,” او گفت:.

پری اسقف کلمه از زندگی وزارتخانه های شرق ناکسویل کلیسا او همکاری شبان با همسرش ناتالیا. او قبلا به عنوان شهر توسعه جامعه Manager برای نجات فرزندان ما برنامه در سال 2018 است.

کالاهای اساسی’ مسائل

پس از یک سری از Knox, گزارش های خبری, دولت حسابرسان ارسال کالاهای اساسی در نامه ای در ماه گذشته به دنبال پاسخ به غیر معمول سفر هزینه های متحمل شده در اطراف عروسی خود را و کار تحقیقاتی که همزمان با دانشگاه تنسی کاسه بازی در جکسون ویل فلوریدا. دولت نیز خواست برای جزئیات بیشتر در مورد کالاهای اساسی’ $1,300 کمک مالی به او اجاره یک خانه از در سال 2018 است.

بیشتر: ایالت تنسی در کنگره ریک کالاهای اساسی دو برابر پایین در مبارزات انتخاباتی هزینه در اصلاح گزارش

نامه آمد و دو هفته پس از اساسی خواسته دولت برای “فضل و رحمت” به او وعده داده شده به اقساط ماهانه بازپرداخت 63 اتهامات در مجموع $8,910 در سایر سکس مبارزات انتخاباتی هزینه.

دولت قانون ممنوع قانونگذاران از هزینه های مبارزات انتخاباتی پول برای مقاصد شخصی که شامل شخصی وام مسکن یا اجاره, سفر, لباس, مدرسه شهریه و بلیط برای رویدادهای ورزشی, مگر اینکه آنها به شمار می رود.

کالاهای اساسی در حال اجرا است برای انتخاب مجدد در این پاییز. مخالفان خود را در حال دموکرات Ovi کبیر سابق Knox County کمیسر سام مکنزی و متی پارک و همچنین مستقل Troy جونز.

ایمیل تایلر در محک [email protected] و به دنبال او را در توییتر @tyler_whetstone. اگر شما لذت بردن از تایلر پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>